Zobu Balināšana Komplektus

teeth whitening kits Kā jums vecāki, jūsu zobi dabiski kļūt tumšāka. Ja jūs dzert tēju, kafiju, sarkanvīnu vai patērēt citus pārtikas produktus un dzērienus ar stipru krāsvielu, jūsu zobi var kļūt nobālušo agrāk savā dzīvē. Vēl viens galvenais iemesls, kāpēc krāsas izmaiņa ir smēķēšana, kas var padarīt jūsu zobi parādās dzeltens. Zobu pagrimums, pildījumu un zobakmens veidošanās (rūdīts plāksnīte, kas veido filmu baktēriju jūsu zobu virsmas forma) var veicināt krāsas izmaiņa.

Zobu balināšanas līdzekļi var palīdzēt atvieglot jūsu zobi. Parasti tajos ķīmiskās sauc par ūdeņraža peroksīdu vai carbamide peroksīdu. Kad šīs ķīmiskās vielas nojauktu, skābeklis nonāk cieto ārējo virsmu (emaljas) jūsu zobi, kas whitens tos. Balināšanas efektu var ilgt no dažiem mēnešiem līdz trīs gadus. Tas var atšķirties no cilvēka uz cilvēku.

Ir vairāki dažādi veidi, kā var balināt zobus. Piemēram, jūs varat iegādāties balināšanas komplekti izmantot mājās vai jūsu zobārsts var balināt zobus, lai jūs. Balināšanas nestrādās par mākslīgiem zobiem, vainagi, finiera vai plombēšanas materiāli (ieskaitot zobu krāsas pildījumu). Tā vietā, savam zobārstam var aizstāt ar vieglāku tiem. Viņš vai viņa var dot jums padomu par dažādas balināšanas metodes un kas būs visefektīvākais jums.

Ja jums ir zobu pagrimums vai smaganu slimības, tas būs jāārstē pirms esat balināšana apstrādes. Ir daži gadījumi, kad jūsu zobārsts var ieteikt, ka jums nav jūsu zobi whitened. Tā, piemēram, balināšanu vai nav parasti ieteicams grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, vai ikvienam, kas jaunāki par 18 gadiem, kura zobi ir vēl tikai veidojas.

>> Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zobu balināšana komplektus

Kāda ir alternatīva zobu balināšanas?

Vienkāršus veidus, kā uzlabot noplukušu zobu izskats ietver:

  • regulāri suku ar fluorīds zobu pasta
  • pārtraucot smēķēšanu
  • samazinot par ēdieniem un dzērieniem varētu notraipīt zobus, piemēram, tēja, kafija, sarkanvīns
  • apmeklējot jūsu zobārsts regulāri – viņš vai viņa var mērogot un Polijas zobus jānoņem zobakmens, kas uzkrājusies

Balināšanas zobu pastās ir nedaudz abrazīvie, kas var palīdzēt novērst virsmas krāsošanas, bet nemaina dabisko toni jūsu zobi. Eksperti ir pašlaik pārskata kā efektīvu balināšanas zobu pastās.

>> Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zobu balināšana komplektus

Pār-ārpusbiržas zobu balināšana komplektus

Pār-ārpusbiržas balināšana komplektus pārdod lielāko daļu galveno aptiekās visā Apvienotajā Karalistē. Parasti tajos gumiju mutē paplātes (veidnes, kas ir aptuveni pati forma kā jūsu zobi) un cauruļu balināšanas želeja. Pēc saspiežot daži no gela par nagu paplātes, novietojat tos zobus, parasti aptuveni 30 minūtes laikā.

Balināšanas želeja sastāvdaļu parasti ūdeņraža peroksīdu. Sagataves satur tikai vāja ūdeņraža peroksīda, tā var nebūt tik efektīva, cik stiprāks produkti, kurus izmanto ar savu zobārstu. Dažiem produktiem, ko varat nopirkt biržā ir efektīvākas nekā citi. Tas ir atkarīgs, cik daudz balināšanas sastāvdaļas tajos.

Vienmēr runāt ar savu zobārstu pirms izmantošanas pār-ārpusbiržas zobu balināšana komplektus.

>> Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zobu balināšana komplektus

Profesionālo zobu balināšana

Profesionālā balināšanu veic ar savu zobārstu. Tas var būt ārējs vai iekšējs. Ja jums ir ārējais balināšanu, gel tiek likts uz ārējās virsmas jūsu zobi. Iekšējo balināšanu ietver tiek laisti iekšā savu zobu balināšanu produkts. Ārējo balināšanu ir biežāk, kā iekšējo balināšanu var izmantot tikai tad, ja esat bijis sakņu kanālu ārstēšanu, vienkāršojot piekļuvi jūsu zobu iekšpusē.

Ārējo balināšanas

Ārējo balināšanu ir līdzīgs ārpusbiržas zobu balināšana komplektus. Savam zobārstam dos gumiju mutē paplātes, kas precīzi ietilpst jūsu zobi un želeju būs spēcīgāka un tāpēc efektīvāka. Viņš vai viņa būs jums caurules balināšanas želeja un norādījumus par to, kā likt gela nagu paplātes. Jums būs nepieciešams regulāri valkāt nagu paplātes 30 minūtes uz vienu stundu, divas līdz četras nedēļas laikā.

Jauda vai lāzeru balināšanas var izdarīt arī ar savu zobārstu. Viņš vai viņa būs vieta gumijas zīmogu ap jūsu zobi, lai aizsargātu jūsu smaganas. Tad balināšanas želeja ir likts uz zobiem un īpašu, spilgtu gaismu izmanto balināšanas procesa paātrināšanai. Šī apstrāde parasti aizņem aptuveni vienu stundu.

>> Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zobu balināšana komplektus

Iekšējo balināšanu

Iekšējo balināšanu, var izdarīt tikai, ja jūs esat bijis sakņu kanālu ārstēšana. Tas nozīmē, ka asinsvadu un nervu iekšpusē jūsu zobu ir aizstātas ar gumijas pildījumu.

Ja jums ir iekšējo balināšanu, savam zobārstam urbt caurumu jūsu zobu un nodot balināšanu produkts bedrē. Viņš vai viņa izmantos caurumu, kas iepriekš tika veikta ārstēšanai saknes, lai gan tas, iespējams, ir jāveic nedaudz lielāks. Savam zobārstam izšķirs caurumu ar pagaidu pildīšana, atstājot iekšā savu zobu balinātāju.

Jums vajadzēs atgriezties jūsu zobārsts apmēram nedēļu vēlāk, lai būtu pagaidu pildīšana un balinātāju, jāņem. Viņš vai viņa būs jāaizpilda caurums ar zobu krāsas pildījumu.

>> Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zobu balināšana komplektus

Kāds ir risks?

Ar katru procedūru, pastāv daži riski, kas saistīti ar zobu balināšana. Mums nav iekļauta iespēja, tie notiek, kā tie attiecas uz jums un atšķiras katrai personai. Jautājiet savam zobārstam, lai izskaidrotu, kā šie riski attiecas uz jums.

Blakusparādības

Blakusparādības ir nevēlama, bet galvenokārt īslaicīgus efektus var saņemt pēc procedūras.

Zobu balināšana blakusparādības ietver pagaidu jutīgums zobus ar karsto un auksto, iekaisis kakls, konkursa smaganas un balta plāksterus jūsu smaganas. Šīs blakusparādības vajadzētu izzust pēc dažām dienām. Ja blakusparādības ilgst ilgāk nekā tas, sazinieties ar savu zobārstu.

>> Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zobu balināšana komplektus


Search for Zobu Balināšana Komplektus

  • kur var pasutit zobu balinataju

Related Post: