Zęby Whitening Kit

teeth whitening kits Jak starsze, ciemniejszy staje naturalnie Twoje zęby. Jeśli pije herbatę, kawę, wino czerwone lub zużywać innych produktów spożywczych i napojów z silną substancjami barwiącymi, Twoje zęby może stać się odbarwionych wcześniej w swoim życiu. Inną przyczyną poważnych odbarwienia ‘s smoking, które czyni Twoje zęby na żółto. Ząb rozpadu, nadzienia i tatarski nagromadzenie (zaostrzonym formie tabliczkę, która jest utworzona przez film bakterii na powierzchni Twoje zęby) może przyczynić się do odbarwienia.

Ząb whitening produktów może pomóc w celu zmniejszenia Twoje zęby. Zawierają one zwykle chemicznych o nazwie utlenionej lub nadtlenek carbamide. Podczas tych chemikaliów rozbicie, tlenu pobiera się w twardych powierzchnią zewnętrzną (emalią) Twoje zęby, który whitens ich. Skutki refleksów może trwać od kilka miesięcy aż do lat trzech. W zależności od osób.

Istnieją różne sposoby whiten Twoje zęby. Na przykład możesz kupić bielenia zestawy do używania w domu lub sieci dentysta można whiten Twoje zęby dla Ciebie. Bielenia nie działają na false zębów, korony, Forniry lub nadzienia (w tym nadzienia kolorowanej zębów). Zamiast tego Twój dentysta może mieć możliwość zastąpić je z nich jaśniejsze. Urzędnik pozwoli porady dotyczące różnych metod bielenia i który będzie najskuteczniejszym dla Ciebie.

Jeśli masz Tootha rozpadu lub guma, to trzeba traktowane, zanim zastosujesz jakichkolwiek zabiegów refleksów. Istnieją niektórych przypadkach, gdy Twój dentysta może zalecić, że nie masz Twoje zęby whitened. Na przykład, czemu bielenia nie jest zazwyczaj zalecane dla ciężarnych lub kobiet karmiących piersią, lub dla każdego, kto w wieku poniżej 18, którego zęby wciąż się rozwijają.

>> kliknij tutaj, aby kupić zestawy refleksów zęby

Co to są rozwiązania alternatywne w stosunku do ząb refleksów?

Proste sposoby poprawy wyglądu nieodbarwione zęby obejmują:

  • regularne mycie z fluor
  • Rzucając palenie
  • ograniczenia jedzenie i napoje, które można stain Twoje zęby, takich jak herbata, kawa i czerwonego wina
  • odwiedzających Twój dentysta regularnie – urzędnik można skalować i Polski Twoje zęby aby usunąć tatarski, który jest wbudowany w górę

Whiting pastach do zębów są nieco ściernych, które mogą pomóc usunąć barwienie powierzchni, ale nie zmieniać naturalny odcień Twoje zęby. Eksperci są obecnie recenzowania skuteczność refleksów pastach do zębów.

>> kliknij tutaj, aby kupić zestawy refleksów zęby

Ząb pozagiełdowym refleksów Kit

Whiting pozagiełdowym zestawy są sprzedawane w większości głównych aptek w całym Zjednoczonym Królestwie. Zawierają one zwykle kauczuku ujścia zasobniki (formy, które są około tego samego kształtu, jak Twoje zęby) i przewodów bielenie żelu. Po wciśnięciu niektóre żelu do tacki usta, przesunięciu ich Twoje zęby, zazwyczaj przez około 30 minut naraz.

Bielenia składnika w żelu jest zazwyczaj nadtlenku wodoru. Kit będzie zawierać tylko słabe nadtlenku wodoru, więc nie mogą być równie skuteczny jak silniejsze użytych przez użytkownika dentysta. Niektóre produkty, które można kupić pozagiełdowym są bardziej skuteczne niż inne. To zależy na ile bielenia składnik zawierają.

Zawsze mówić do Twojego dentysta przed użyciem pozagiełdowym zębów refleksów Kit.

>> kliknij tutaj, aby kupić zestawy refleksów zęby

Whiting zawodowych zębów

Bielenie zawodowych jest przeprowadzane przez użytkownika dentysta. Może to być zewnętrznym lub wewnętrznym. Jeśli bielenie zewnętrznych, żel znalazła się na zewnętrznej powierzchni Twoje zęby. Wybielanie wewnętrznego pociąga za sobą bielenia produktów były wprowadzane wewnątrz sieci zębów. Bielenie zewnętrznych jest częściej, jak bielenie wewnętrznego można tylko wtedy, gdy had leczenia kanałowe, ułatwiając dostęp do wewnątrz sieci zębów.

Zewnętrzne bielenie

Bielenie zewnętrznych jest podobny do zębów pozagiełdowym whitening Kit. Twój dentysta sprawi, że tacki ujścia kauczuku, które dokładnie dopasować Twoje zęby i żel będzie silniejszy i dlatego bardziej skuteczne. Urzędnik daje przewodów bielenie żelu i instrukcje dotyczące włożyć żel w zasobnikach usta. Trzeba będzie regularnie nosić tacki ujścia do 30 minut do 1 godziny, w okresie dwóch do czterech tygodni.

Zasilania lub laserowe bielenie, można także dokonywane przez Twój dentysta. Urzędnik będzie umieścić pieczęć kauczuku wokół Twoje zęby chronić Twoje gumy. Następnie bielenia żelu jest umieszczany na Twoje zęby i specjalnych, jasne światła jest używany do przyspieszenia procesu refleksów. Takie podejście ma zwykle około godzinę.

>> kliknij tutaj, aby kupić zestawy refleksów zęby

Wewnętrzny bielenie

Wybielanie wewnętrznego można dokonać jedynie jeśli już leczenia kanałowe. Oznacza to, że zostały zastąpione krwionośne i nerwy wewnątrz sieci zębów z wypełnianie.

Jeśli masz wewnętrzny bielenie, Twój dentysta wywiercić otwór w Twojej zębów i wprowadzenia bielenia produktu do otworu. Urzędnik użyje następnie otwór, który wcześniej dokonano obróbki głównego, chociaż może być konieczne stało się nieco większy. Twój dentysta będzie zapieczętować otworem o wypełnianie tymczasowej, pozostawiając bleach wewnątrz sieci zębów.

Musisz wrócić do Twojego dentysta około tydzień później do napełniania tymczasowe i bleach wykupioną polisę. Urzędnik wypełni otworem o wypełnianie zębów barwione.

>> kliknij tutaj, aby kupić zestawy refleksów zęby

Jakie zagrożenia wiążą?

Podobnie jak w przypadku każdej procedurze, istnieją pewne ryzyko związane z refleksów zębów. Nie zawarliśmy szansę tych dzieje są specyficzne dla użytkownika i różnią się dla każdej osoby. Poproś użytkownika dentysta wyjaśnić, w jaki sposób tych zagrożeń odnoszą się do Ciebie.

Efekty uboczne

Są niepożądane efekty uboczne, ale głównie tymczasowe skutki mogą uzyskać po procedurze.

Skutki uboczne zębów refleksów obejmować tymczasowe czułość Twoje zęby do gorącego i chłodni, ból gardła, zaproszeniu do składania ofert gumy i białego poprawki na Twój gumy. Te skutki uboczne powinien zniknąć po kilku dniach. Jeśli efekty uboczne trwać dłużej niż to, skontaktuj się z dentysta.

>> kliknij tutaj, aby kupić zestawy refleksów zęby


Search for Zęby Whitening Kit


Related Post: