Teeth Whitening Kits

teeth whitening kits Ako ste starší, zuby prirodzene stávajú tmavšie. Ak ste pitie čaju, kávy, červené víno alebo konzumovať ostatné potraviny a nápoje so silným farbív, zuby môžu stať zmenenú farbu skôr vo vašom živote. Ďalšou významnou príčinou ohodnoteniez meny farby je fajčenie, ktorý môže mať objaví žlté zuby. Zub rozpadu, výplne a kameňa nahromadenie (tvrdené formulár štítok, ktorý je tvorený film baktérií na povrchu zuby) môže prispieť aj k zmeny farby.

Zubná whitening výrobkov môže pomôcť obmedzte zuby. Zvyčajne obsahujú chemickým názvom peroxidu alebo carbamide peroxidu. Keď tieto chemikálie rozbořím, kyslíka dostane do pevného vonkajšieho povrchu (smalt) zuby, ktoré whitens ich. Bielenie účinkov môže trvať od niekoľkých mesiacov až na tri roky. To sa líši od osoby k osobe.

Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako môžete nabílit zuby. Napríklad si môžete kúpiť bieliace súpravy používať doma, alebo váš zubár môžete nabílit zuby pre vás. Bielenie nebude fungovať na false zuby, korún, dyhy alebo výplne (vrátane výplne zubov sfarbený). Namiesto toho váš zubár môže byť schopný nahradiť tieto s lehčí kolegovia. On alebo ona vám môžu poskytnúť poradenstvo o rôznych bielenie metód a ktoré budú najefektívnejšie pre vás.

Ak máte zubný kaz alebo guma choroby, to bude musieť byť ošetrené pred máte akékoľvek bielenie ošetrenia. Existujú niektoré prípady, keď váš zubár môže odporučiť, že nemáte zuby whitened. Napríklad, bielenie nie je zvyčajne odporúčané pre tehotné alebo dojčiace ženy, alebo pre kohokoľvek mladšie ako 18 ktorých zubov stále rozvíjať.

>> kliknite tu nakupovať Teeth Whitening Kits

Aké sú alternatívy k bielenie zubov?

Jednoduché spôsoby, ako zlepšiť vzhľad vyblednuté zuby zahŕňajú:

  • pravidelne kefovanie s fluoridu zubná pasta
  • zastavenie fajčenia
  • rezanie na potraviny a nápoje, ktoré môžete farbiť zuby, ako sú čaj, kávu a červeného vína
  • hosťujúci váš zubár pravidelne – on alebo ona môže stupnice a poľský zuby na odstránenie akéhokoľvek kameňa, ktorá vybudovala

Bielenie zubných pastách sú mierne abrazívnych, ktoré môžu pomôcť odstrániť povrchové farbenie, ale nemení prírodné odtieň zuby. Experti sú, sú v súčasnosti revízií ako efektívne bielenie zubných pastách.

>> kliknite tu nakupovať Teeth Whitening Kits

Mimoburzových zub bielenie súpravy

Mimoburzových whitening kits sa predáva vo väčšine veľkých lekární v celom Spojenom kráľovstve. Zvyčajne obsahujú kaučuku úst vaničky (formy, ktoré sú približne rovnakého tvaru ako zuby) a rúrok zo bielenie gél. Po stláčaním niektoré gélu do úst podnosy, vám miesto nich zuby, obvykle asi 30 minút v čase.

Bielenie zložky v gél je zvyčajne peroxidu vodíka. Balíčky bude obsahovať iba slabý peroxidu vodíka, takže môže byť rovnako účinný ako silnejší výrobky použité váš zubár. Niektoré výrobky, ktoré si môžete zakúpiť mimoburzových sú účinnejšie, ako iné. To záleží na koľko bielenie zložky obsahujú.

Vždy hovoriť váš zubár pred použitím mimoburzových zub bielenie balíčky.

>> kliknite tu nakupovať Teeth Whitening Kits

Profesionálne tooth Whitening Bielenie zubov

Profesionálne bielenie vykonáva váš zubár. To môže byť vonkajšie alebo vnútorné. Ak máte externý bielenie, gél sa umiestni na vonkajšie povrchy zuby. Vnútorné bielenie zahŕňa bielenie výrobok sa prepustí vnútri vášho zub. Vonkajšie bielenie je bežnejšie, ako vnútorného bielenie môžete používať, len ak ste mal ošetrenie koreňového kanálika liečby, uľahčuje prístup dovnútra vášho zub.

Vonkajšie bielenie

Vonkajšie bielenie je podobný mimoburzových tooth whitening kits. Váš zubár sprístupní kaučuku úst etáže, ktoré presne zapadajú zuby a gél bude preto efektívnejšie. On alebo ona vám trubice bieliace gél a návod, ako dať gél v ústach vaničky. Budete potrebovať pravidelne nosiť úst vaničky za 30 minút až jednu hodinu, počas obdobia dvoch do štyroch týždňov.

Výkonu alebo laserové bielenie môžete tiež urobiť váš zubár. On alebo ona bude miesto gumové tesnenie okolo zuby na ochranu vaša ďasná. Potom bielenie gél je dať na zuby a špeciálne, svetlé svetlo sa používa na bielenie proces urýchliť. Toto ošetrenie zvyčajne trvá asi jednu hodinu.

>> kliknite tu nakupovať Teeth Whitening Kits

Vnútorný bielenie

Vnútorné bielenie možno vykonať len ak ste mali ošetrenie koreňového kanálika zaobchádzanie. To znamená, že krvné cievy a nervy vnútri vášho zub boli nahradené kaučuku plnenia.

Ak budete mať vnútornej bielenie, váš zubár vyvŕtať dieru do vašich zubov a dať bielenie výrobku do diery. On alebo ona potom použije otvoru, ktorá bola predtým vykonaná pre vaše ošetrenie koreňového hoci môže byť potrebné vykonať niečo väčšie. Váš zubár bude pečať otvoru dočasné vypĺňanie opúšťa bielidlo vnútri vášho zub.

Budete musieť prejdite späť na váš zubár asi týždeň neskôr sa dočasné plniace a bielidlo vyberieme. On alebo ona bude vypĺňať otvoru zub sfarbený vypĺňanie.

>> kliknite tu nakupovať Teeth Whitening Kits

Aké sú riziká?

S každý postup, sú nejaké riziká spojené s bielenie zubov. Sme neboli zahrnuté šancu na tieto deje sú špecifické pre vás, a líšia pre každú osobu. Požiadať váš zubár vysvetliť, ako tieto riziká na vás vzťahovať.

Vedľajšie účinky

Nežiaduce účinky sú nežiaduce, ale väčšinou dočasnými účinkami môžete získať po zákroku.

Vedľajšie účinky bielenie zubov zahŕňať dočasné citlivosť zuby na horúcej a studenej, bolesť v hrdle, ďasná a biele škvrny na vaša ďasná. Tieto nežiaduce účinky by zmizne po niekoľkých dňoch. Ak vedľajšie účinky trvať dlhšie, ako to, obráťte sa na vášho zubaři.

>> kliknite tu nakupovať Teeth Whitening Kits


Search for Teeth Whitening Kits


Related Post: