Sony Cyber-shot DSC-hx5v 10.2mp CMOS זום 10x רחב זווית מצלמה דיגיטלית

sony cyber shot dsc hx5v 10.2mp cmos 10x wide angle zoom digital camera

תיאור המוצר

לכידה מדהימה נמוך לאור תמונות נוף פנורמי גורף עם DSC-HX5V שמציעות "Exmor R" חיישן CMOS. פלוס לתפוס יריות פעולה מהירה של עד 10 מסגרות לשנייה ירי שניות. Full HD Mode9 הרשומות סרט וידאו מפורט להפליא 25mm רחב זווית עדשה המקבילה 10x גבוהה זום G מאפשרת לך לקחת תמונות שובה לב. שמציעות "Exmor R" חיישן CMOS. פלוס לתפוס יריות פעולה מהירה של עד 10 מסגרות לשנייה ירי שניות. Full HD Mode9 הרשומות סרט וידאו מפורט להפליא 25mm רחב זווית עדשה המקבילה 10x גבוהה זום G מאפשרת לך לקחת תמונות שובה לב.

פרטים טכניים

 • "Exmor R" חיישן CMOS עבור ביצועים נמוכים אור מרהיבים
 • מצב iSweep פנורמה לוכדת תמונות פנורמי מדהים
 • ללכוד מהיר עם 10fps ברזולוציה של 10.2 מגה פיקסל מלא
 • אופטי 10x סוני G-25mm עדשה עם זווית רחבה זום; 1080i סרט AVCHD הרשומות באיכות גבוהה HD סרטים
 • הקלטת מדיה: זיכרון פנימי 45MB פלאש, אופציונלי-Memory Stick Duo Media, אופציונלי-Memory Stick PRO Duo מדיה, אופציונלי Memory Stick PRO Duo (מהירות גבוהה), אופציונלי Memory Stick PRO HG-Duo, אופציונלית SD / SDHC התקשורת

קנה Sony Cyber-shot DSC-HX5V CMOS 10.2MP זום 10x רחב זווית מצלמה דיגיטלית עם ייצוב תמונה אופטי Steady Shot ו 3.0 אינץ'

פרטי המוצר

 • מוצר מידות: 1.2 x 4.1 x 2.4 אינץ'; 7 גרם
 • משקל ברוטו: 2 ליש"ט (צפה דמי המשלוח ומדיניות)
 • משלוח: נכון לעכשיו, פריט ניתן להעבירה רק בתוך ארה"ב
 • ASIN: B00328HR76
 • מודל מספר פריט: HX5
 • סקירה לקוחות ממוצע: 4.1 מתוך 5 כוכבים הצג כל הסקירות (213 ביקורות של לקוחות)
 • אמזון דרגה רבי מכר: # 47 ב אלקטרוניקה (ראו למעלה 100 ב אלקטרוניקה)

קנה Sony Cyber-shot DSC-HX5V CMOS 10.2MP זום 10x רחב זווית מצלמה דיגיטלית עם ייצוב תמונה אופטי Steady Shot ו 3.0 אינץ'

מהיצרן

לכידה מדהימה נמוך לאור תמונות נוף פנורמי גורף עם DSC-HX5V שמציעות "Exmor R" חיישן CMOS. פלוס לתפוס יריות פעולה מהירה של עד 10 מסגרות לשנייה ירי שניות. מצב Full HD סרט תיעוד וידאו מפורט להפליא 25mm רחב זווית עדשה המקבילה 10x גבוהה זום G מאפשרת לך לקחת תמונות שובה לב.

מסגרת תמונות שלך על 3 אינץ'

Sony DSC-HX5V הבהרה

3.0 אינץ' נקה צילום תצוגת LCD (פיקסלים 230K)
להלחין להשוויץ בתמונות שלך על גדול 3.0 אינץ' (230K) נקה צילום תצוגת LCD, שכולל ציפוי אנטי רפלקטיבי מיוחד עבור נראות חדות, אפילו באור שמש בהיר.

10x (25mm) באיכות מקצועית זום ​​אופטי G-עדשה
עדשות G משמשים מהשורה הראשונה דיגיטלית אחת עדשות רפלקס (DSLR), מצלמות מתקדמות Pro-sumer HD מצלמות וידיאו. צלמו את הפעולה מקרוב עם זום אופטי 10x, עם העדשה 25mm רחב זווית שווה HX5V גם מאפשר לך ללכוד יותר הקלעים של דיוקנאות נוף או לקבוצה.

10.2 מגה פיקסל, גב מואר "Exmor R" חיישן CMOS התמונה
DSC-HX5V תכונות 10.2 מגה פיקסל "Exmor R" חיישן CMOS התמונה מביאה את העוצמה לפתרון מלא רחב עדשת המצלמה בזווית G לספק מהירות מהר מאוד, ברזולוציה גבוהה, רגישות מדהימה נמוך לאור בבהירות תמונה משופרת באופן דרסטי תבואה. בנוסף, בשילוב "Exmor R" חיישן CMOS ומעבד תמונה BIONZ מספק מהר מאוד לטשטש 10fps, תנועה אנטי, המוחזק ביד דמדומים מצבי סרט 1080i.

Anti-Motion לטשטש מצב
צלמו תמונות חדות יותר נקי בתאורה חלשה בצילומי נוף לא. כאשר מוגדר במצב Anti-Motion לטשטש, DSC-HX5V לוכדת שש תמונות בשבריר של שנייה עם מהירות תריס גבוהה יותר, והוא משלב את הנתונים מכל שישה ליצור תמונה אחת של פרט יוצא דופן ולחסל לטשטש את הנושא, מעבר ליכולת של מצלמות המסורתית.

פנורמה Intelligent טאטא מצב
לכידת נופים ידיים עם מצב Intelligent טאטא פנורמה. לחץ תריס לטאטא את המצלמה עושה את השאר, ברציפות, ירי תמונות באחד תפרים second אותם יחד. מודל זה גם מזהה פרצופים ומרגש הנושאים רוחב תפר שונים בתבונה כדי למנוע עיוות הנושא.

Handheld Twilight
לכידת יריות בלילה נקי חדות ללא שימוש בחצובה. כאשר מוגדר מצב דמדומים כף יד, DSC-HX5V לוכדת שש תמונות בשבריר של שנייה אחת עם העיתונות התריס, והוא משלב את הנתונים מכל שישה ליצור תמונה אחת של פרט יוצא דופן רעש נמוך. עם מצבים אלה, אתה יכול ללכוד תמונות באור נמוך, ללא פלאש, מעבר ליכולת של מצלמות המסורתית.

קנה Sony Cyber-shot DSC-HX5V CMOS 10.2MP זום 10x רחב זווית מצלמה דיגיטלית עם ייצוב תמונה אופטי Steady Shot ו 3.0 אינץ'

לכידת 10 פריימים לשנייה ברזולוציה מלאה 10.2 מגה פיקסל

מהירות צילום גבוהה (10fps)
HX5V יכולים ללכוד מלא 10.2 מגה פיקסל תמונות ברזולוציה של עד 10 fps, עוזרת להבטיח שלעולם לא תחמיץ את הרגע המכריע. מה עוד, HX5V מעסיקה תריס מכני מסייע לצמצם עיוות כאשר ברציפות הירי העברת נושאים.

1080i AVCHD הסרט מצב
הקלטת סרטים בהגדרה גבוהה AVCHD 1080i ב 60i. בפורמט AVCHD לוכדת רמה גבוהה של פירוט תנועה חלקה, וכאשר הוא נשרף מדה לדיסק, יכול להיות משחק חזרה על נגני Blu-Ray Disc, Sony PlayStation3 מערכות ומחשבי תואם HDTVs.

HDMI פלט
ממשק מולטימדיה High-Definition (HDMI) הוא אודיו קומפקטי / מחבר ממשק וידאו דיגיטלי להעברת זרמים לא דחוס. מחבר HDMI דיגיטלית אודיו / וידאו ממקורות כגון מצלמת וידאו תואמת, Blu-ray Disc שחקן, מחשב אישי, קונסולת משחקי הווידאו, או מקלט AV למכשיר אודיו תואם דיגיטלית ו / או צג וידאו כגון טלוויזיה דיגיטלית (DTV ).

DVDirect DVD מקליט תואם
עם יכולות AVCHD DSC-HX5V תואם DVDirect DVD מקליט, המאפשר השמעה אוטומטית של High Definition מדה. כל שעליך לעשות הוא להכניס כרטיס זיכרון המדיה שלך לתוך צורב DVD ו DVDirect ליהנות הסרטים שלך ירה ב-High Definition. (מקליט מדיה נמכר בנפרד)

מצב סרט HD MP4
MP4 הוא פורמט פופולרי עבור וידאו בהבחנה גבוהה כי דוחס את הגודל של אודיו ווידאו, מה שהופך את קבצי המדיה שלך קטן מספיק כדי להעביר בקלות למחשב תואם או Mac. MP4 הוא גם תואם מאוד עם האינטרנט, כך שאתה יכול בקלות להעלות את המדיה שלך פופולריים או שיתוף וידאו באתרי אינטרנט כמו YouTube או Photobucket. (מחשב תואם עם יכולת אינטרנט חובה).

Active Mode
SteadyShot ייצוב תמונה אופטי עם מצב פעיל מייצגת את הצעד הבא קדימה בתחום הטכנולוגיה סוני ייצוב תמונה, ומאפשר את עדשת המצלמה מגוון גדול של התנועה למען ברמה מעולה של החלקות התמונה. עכשיו אתה יכול ללכוד סרטים חלקה על המצלמה תוך כדי תנועה.

SteadyShot ייצוב תמונה אופטי
ייצוב תמונה אופטי SteadyShot משתמש מובנה חיישן ג'יירו לזהות מצלמה לרעוד באופן אוטומטי מעביר את העדשה כדי למנוע טשטוש מבלי להקריב את איכות התמונה.

GPS ו מצפן
מקלט GPS משולב מצפן להקליט את המיקום ואת הכיוון של כל ירייה אתה לוקח ולתת לך להציג את התמונות על גבי מפה עם מחשב תואם יישומי אינטרנט, כך שתוכל לזכור איפה שלקחת היריות האהוב עליך.

TransferJet טכנולוגיה
TransferJet הטכנולוגיה, שפותחה על ידי סוני מתקדמים המקודמת על ידי קונסורציום של 18 חברות אחרות, מאפשרת לך להעביר קבצים בין שני מכשירים TransferJet מופעל רק על ידי נגיעה אותם יחד, בלי הטרחה של לחפש את הכבלים או סיבוך של זיווג.

מעבד תמונה BIONZ
מעבד תמונה BIONZ מספקת רזולוציה גבוהה ביצועים מהירים אתה מצפה ממצלמה דיגיטלית סוני. עיבוד מהיר המאפשר תכונות ייחודיות כגון סוני פנורמה טאטא, מחשב כף יד Twilight, Antimotion לטשטש, HDR, וכו 'לקחת לשלב מספר תמונות בתוך פחות משנייה כדי ליצור תמונות פנורמה רחבות. תמונות צמצמו תבואה להופיע שטף פחות החוצה.

תיקון תאורה אחורית HDR
קליעה ניגודיות גבוהה הקלעים יכול לעיתים להוביל סחוט רקע ופרטים איבד בצל. תיקון תאורה אחורית HDR עוזר הנכון עבור זה על ידי לקיחת שתי תמונות על הגדרות שונות ועיבוד האלמנטים הטובים ביותר של שניהם לתוך תמונה אחת.

דיוקן עצמי טיימר
דיוקן עצמי טיימר עוזר לקחת את הניחושים מתוך דיוקנאות עצמיים על ידי ניצול טכנולוגיית Face Detection לזהות כאשר הפנים שלך נכנס לפריים. ברגע שהמצלמה מזהה את הפנים שלך, זה מעורר טיימר 2 שניות, ואז מצלם.

קנה Sony Cyber-shot DSC-HX5V CMOS 10.2MP זום 10x רחב זווית מצלמה דיגיטלית עם ייצוב תמונה אופטי Steady Shot ו 3.0 אינץ'

Intelligent Auto (iAuto) מצב
בניגוד למצב האוטומטי המסורתי, אינטליגנטי (iAuto) אוטומטי חושב בשבילך, הכרה הקלעים, תנאי התאורה, ופנים, ואת מתאימה את הגדרות וכתוצאה מכך תמונות ברורות יותר, עם גוון עור הפנים הטבעי יותר, לטשטש פחות. על ידי שילוב של תכונות מתקדמות כמו זיהוי סצנה חכמה, טכנולוגיית Face Detection, וייצוב תמונה אופטי SteadyShot, מצב iAuto מאפשר לך לנצל את הטכנולוגיה העדכנית ביותר Cyber-shot סוני מבלי להשאיר במצב אוטומטי. אם אתה יורה נופים, לכידת פרח יפה, או לצלם במסיבה בתוך הדלת או מקלחת יום הולדת חתונה, מצב iAuto יהיה לייעל את הגדרות המצלמה שלך כדי להבטיח שאתה בא משם עם זריקה גדולה.

Intelligent Scene Recognition (iSCN) מצב
Intelligent Scene Recognition (iSCN) מצב מזהה אוטומטית שמונה סוגים שונים של סצינות, בתוך 1/30th רק שנייה, בוחר את הגדרות המצלמה המתאימה:, תאורה אחורית תאורה אחורית דיוקן, Twilight, Twilight Portrait, Twilight שימוש בחצובה, דיוקן, נוף, וכן מאקרו. iSCN יש שני מצבים: אוטומטי ומתקדם. במצב אוטומטי, המצלמה לוקחת ירייה בודדת באמצעות הגדרות אופטימלי.

ברגישות גבוהה (ISO 3200)
ISO גבוה מאפשר מהירות תריס מהירה יותר, כך שאתה יכול לצלם בתוך הבית או בתאורה חלשה ללא צורך במהירות הבזק. בנוסף מצב רגישות גבוהה (ISO), ניתן לבחור עד שבעה הגדרות ISO (Auto, 100, 200, 400, 800, 1600, 3200) בעת הירי במצב אוטומטי תוכנית להתאמת רגישות לתנאי הצילום שלך.

קנה Sony Cyber-shot DSC-HX5V CMOS 10.2MP זום 10x רחב זווית מצלמה דיגיטלית עם ייצוב תמונה אופטי Steady Shot ו 3.0 אינץ'

זיהוי פנים מסייעת להבטיח לך להתמקד בנושא זכות

טכנולוגיית זיהוי פנים
זיהוי פנים של סוני הטכנולוגיה יכולה אוטומטית להבחין בין ילדים ומבוגרים. טכנולוגיית זיהוי פנים מזהה עד שמונה פרצופים הפרט מסתגל, פלאש פוקוס, חשיפה, איזון לבן כדי לעזור לספק פריך, כראוי מואר תמונות של בני משפחה וחברים.

Motion Detection
זיהוי תנועה, יחד עם זיהוי תנועה פנים מתאים רגישות ISO ומגדיל את מהירות הצמצם כאשר מזוהה תנועה, הפחתת טשטוש במעבר נושאים פניהם.

Anti-למצמץ פונקציה
זה מתסכל לחשוב שאתה בשבי כי ירה המושלם, רק כדי לבדוק אותו מאוחר יותר ולגלות אחד הנושאים מצמץ שלך בדיוק כפי שאתה לחוץ את התריס. כאשר המצלמה מוגדרת הצמד רך, הפונקציה נגד למצמץ לוכדת שתי תמונות, הקלטה רק את התמונה עם פחות פזילה או מצמוץ. אם למצמץ מזוהה מצבי צילום אחרים, אזהרה יוצגו אחרי שאתה לוקח את הזריקה.

Smile Shutter טכנולוגיית

Smile Shutter טכנולוגיית
Smile Shutter טכנולוגיית לוכדת חיוך ברגע שזה קורה. פשוט ללחוץ על כפתור Smile Shutter ואת המצלמה עושה את השאר. ניתן גם לבחור מבוגר עדיפות הילד מציינים את מידת רגישות זיהוי חיוך. Intelligent Scene Recognition ניתן להשתמש יחד עם מצב Smile Shutter. משמעות הדבר היא מחייכת יפה ניתן ללכוד עם הגדרות מותאמות למקום מסוים, אפילו בתנאים קשים כגון הדמדומים תאורה אחורית.

תוכניות צילום
DSC-HX5V כולל 10 מצבי צילום נוחה: רגישות גבוהה, Twilight, Twilight Portrait, Soft Snap, Landscape, Beach, שלג, זיקוקים, צילום ספורט מתקדם, גורמה, חיות מחמד.

Intelligent AF
הודות לטכנולוגיה AF חכמה, ללכוד רגעים חולפים כמו ביטוי מקסים של הילד עם עדשת אולטרה מהיר אשר מנעולים להתמקד קטנה כמו 0.3 שניות.

תוכניות צילום
DSC-HX5V מציעה 8 מצבי צילום מגוונים עבור הגדרות שונות. המצבים כוללים:, תאורה אחורית תאורה אחורית דיוקן, Twilight, Twilight Portrait, Twilight שימוש בחצובה, דיוקן, נוף וגם מאקרו.

קליעה Easy Mode
עם מצב קליעה נוחה, אפילו מתחילים יכולים לצלם תמונות נהדר. במצב צילום קל, קל להבין הוראות בסיסיות מוצגות על מסך ה-LCD והמצלמה עוברת את כל הגדרות אוטומטי, הסרת בחירות פונקציה מספר המאפשר לך להתמקד בנושא רק שלך. מאז מצב זה עובד יחד עם זיהוי סצנה חכמה, המצלמה בוחרת את ההגדרה האופטימלית עבור כל סצינה. בנוסף במצב קל מפשט במצב תצוגה מקדימה.

קנה Sony Cyber-shot DSC-HX5V CMOS 10.2MP זום 10x רחב זווית מצלמה דיגיטלית עם ייצוב תמונה אופטי Steady Shot ו 3.0 אינץ'

פונקציה מדריך
פונקציה זו מתחיל ידידותי אופציונלית מסייעת לנווט את הפונקציות והגדרות שונות להציג את התיאור של פונקציות או הגדרות שנבחרו על מסך LCD.

PHOTOMUSIC
PHOTOMUSIC המשלבת תמונות עם מוזיקה (4 מסלולים, 5 דקות לכל המסלול) לייצר הצגות שקופיות כיף ומשעשע עם אפקטים חזותיים סטנדרטית (פשוט, נוסטלגיה, פעילים, אופנתי). בחר מתוך טעון מראש מסלולים על המצלמה או להעביר שלך מהמחשב שלך תואם (נמכר בנפרד).

מצבי צפייה
מצא את התמונות שלך באמצעות תיקיה פשוטה או לוח שנה מצבי צפייה.

In-Camera ליטוש כלים
לרטש ולשפר את התמונות שלך על ללכת עם זמירה בתוך המצלמה, תיקון עיניים אדומות, פונקציות Unsharp מיסוך.

PhotoTV HD
תביאו את התמונות שלך לחיים ליהנות מפורט מאוד, תמונות בחדות גבוהה עם PhotoTV HD-מסוגל HDTVs סוני BRAVIA. PhotoTV HD מנגינות הגדרות קנס על HD PhotoTV שלך מופעלת BRAVIA HDTV, כגון חדות, הדרגתיות, וצבע להציג תמונות שנראות יותר כמו מודפס

סוללת ליתיום יון
כולל סוללת ליתיום מספק נוחות נוסף עם כוח שנמשך זמן רב יותר מאשר סוללות אלקליין.

מדיה חריץ לכרטיס
לאחסון נוח של שיתוף התמונות שלך, DSC-HX5V מקבלת כרטיסי Memory Stick Duo / Memory Stick PRO Duo / Memory Stick PRO-HG Duo התקשורת (נמכר בנפרד).

כרטיס SD פונקציונליות
סוני כרטיסי זיכרון SD הם הפתרון המושלם לאחסון ושיתוף של תוכן דיגיטלי כגון שלך באיכות גבוהה תמונות, קטעי וידאו, מוסיקה, ועוד.

כולל Sony PMB (Motion Browser תמונה) ver תוכנה. 5.02
סוני Motion Picture תוכנת הדפדפן מציע דרך פשוטה, אינטואיטיבית להעביר, למיין ולהציג את הווידאו ותמונות סטילס על מחשב תואם. בנוסף, מספר אפשרויות פלט מאפשרים לך לצרוב את הזיכרונות שלך ל-DVD (נמכר בנפרד), כמו גם לנצל קליק אחד להעלות למספר וידאו פופולרי אתרי שיתוף תמונות

כולל סוני PMBP (Motion Picture Browser Portable) תוכנה
עם הדפדפן מותקנת מראש Motion התמונה (PMB) תוכנה ניידת DSC-HX5V מקלה מראש לבחור קטעי וידאו ותמונות של המצלמה ובנוחות להעלות אותם מהמצלמה למחשב תואם פופולרי שיתוף אתרי אינטרנט ללא צורך להתקין כל תוכנה נוספת או.

קנה Sony Cyber-shot DSC-HX5V CMOS 10.2MP זום 10x רחב זווית מצלמה דיגיטלית עם ייצוב תמונה אופטי Steady Shot ו 3.0 אינץ'


Search for Sony Cyber-shot DSC-hx5v 10.2mp CMOS זום 10x רחב זווית מצלמה דיגיטלית

 • dsc-hx5 sony מדריך מפורט לשימוש
 • hand-held twilight iso גבוה

Related Post: