Samsung Un55d7000 בגודל 55 1080p הרץ 240 תלת-ממד Hdtv לד

לבסוף, בידור ותקשורת הולכים יד ביד. עתיד הטלוויזיה קישוריות מתקשר, טלוויזיה LED UN55D7000 של Samsung בגודל 55 הוא התשובה – עם העוצמה של Wi-Fi, סקייפ מובנות הישר לתוך הקבוצה. ביצוע שיחות וידאו בזמן אמת וההתחברות קלה, איכויות שמע ווידאו הצלולים. סמסונג להעמיק את התצוגה שלך של מה טלוויזיה יכול לעשות, עם המתקדמת ביותר המקוון המכונה טלוויזיה חכמים – משופרת web access ומגוון רחב של יישומים. למעלה זה כל ביטול, טכנולוגיה תלת-ממד של Samsung immerses בעולם אחר עם עומק ובהירות מכותרות סרטים תלת-ממד, טלוויזיה תכנות אתה צריך לראות כדי להאמין. זה הוא כל בתענוג של אולטרה סמסונג אחד עיצוב דק. הלוח הקדמי סנטימטר 5″, למראה “יותר מסך”.

>> לחץ כאן כדי לקנות UN55D7000 סמסונג 1080p בגודל 55 240 Hz HDTV LED תלת-ממד

פרטים טכניים

גודל: בגודל 55

 • יש לרכוש משקפי תלת-ממד שאינו כלול בתיבה, כמו עזר אופציונלית
 • טלוויזיה חכמה של סמסונג מספק שפע של אפשרויות בידור נוסף.
 • שליטה מרחוק QWERTY.
 • אלחוטי מובנה
 • HDTV תלת-ממד המאפשרת גישה כל תכונות חכמות הטלוויזיה שלך או DLNA רשת התוכן.

ועדת הסחר הפדראלית (FTC) רוצה לדעת התווית EnergyGuide יכול לסייע לך להשוות את השימוש באנרגיה של מודלים שונים כמו ביצוע רכישה עבור HDTV. ›View התווית עבור זה HDTV

פרטי המוצר

 • מידות מוצר: 1.2 x 48.8 x 28.1 אינצי’ם; פאונדים 35.5
 • משקל המשלוח: 53 פאונדים (תעריפי המשלוח של תצוגת ומדיניות)
 • משלוח:כעת, ניתן לשלוח פריט רק בתוך ארצות הברית.
 • ASIN: B004O6MN7O
 • פריט מספר דגם: UN55D7000

>> לחץ כאן כדי לקנות UN55D7000 סמסונג 1080p בגודל 55 240 Hz HDTV LED תלת-ממד

תיאור מוצר

רשימת פעולות לביצוע בטכנולוגיית תלת-ממד

מוצר זה קשורה על-ידי תלת-ממד. כדי לסייע לך לקבל חוויה תלת-ממדי, השתמש ברשימת הפעולות שלהלן כדי לוודא שיש לך את כל מה שדרוש לך. תצוגה תלת-ממדית דורשת:

תצוגה
ראשית, יהיה עליך display–whether מוכן-3D HDTV תלת-ממד, תלת-ממד מקרן או צג מחשב תלת-ממד. הצגת אלה יש יותר חשמל העיבוד הרגיל מודלים דו-ממדית להצגת תמונות תלת-ממד ברצף מהיר.

מקור
הצג שלך עשוי להיות מוכן להפעלה תלת-ממד, אך עדיין תצטרך התקן לקריאת תוכן תלת-ממד. זה יכול להיות תיבה כבל עם מנוי לערוץ תלת-ממד, נגן דיסקים של Blu-Ray תלת-ממד או מערכת פלייסטיישן 3.

תוכן תלת-ממד
Content–the תלת-ממד בידור בפועל, words–will אחרים להיות שיחק בחזרה באמצעות מקור שהוזכרו לעיל, אם היא תלת-ממד שידור ספק הכבלים, דיסק Blu-ray תלת-ממד או משחק וידאו תלת-ממד.

משקפי תלת-ממד
לעת עתה, רובם המכריע של תלת-ממד בטלוויזיות מסוג hdtv כצגי דורשים משקפיים לצפייה תלת-ממד. השתמש רבים מופעל “תריס פעילה” כוסות, אחרים polarized משקפיים “פסיבי”. יהיה עליך זוג אחד לכל מציג, יהיה עליהם להיות תואם להצג שלך, בין אם הם המותג אותו, או זוג משקפיים “אוניברסלית” המיועדות לפעול מול מותגים.

כבל HDMI
כדי לחבר את המקור (כגון נגן דיסקים של Blu-Ray תלת-ממד) הצג שלך, תזדקק כבל HDMI במהירות גבוהה. כבלים עם רוחב פס של התכונה ייעוד זה מאיצה עד 10.2 ג’יגה-סיביות בשנייה (gigabits לשניה), נשיאה האות תלת-ממד בלי לפגוע באיכות.

אם ברצונך לקבל מידע נוסף אודות תלת-ממד, חנות המוצרים שלנו תלת-ממד, לצפות בקטעי וידאו או לקיים אינטראקציה עם לקוחות אחרים, אנו מזמינים אתכם לבקר 3D 101, מרכז הלקוחות שלנו על הכל תלת-ממד.

>> לחץ כאן כדי לקנות UN55D7000 סמסונג 1080p בגודל 55 240 Hz HDTV LED תלת-ממד

התקנים המוכנה לאינטרנט

התקנים לאינטרנט מוכן להשתמש התקשרות הפס הרחב שלך כדי לספק תוכן דינמי לטלוויזיה, אם זה הוא זרימת וידאו Netflix, מוסיקה חדש מפנדורה או במבט מהיר של היום תחזית מזג-האוויר.

למרות שיש חפיפה, כל יצרן מציעה חבילה ייחודי של שירותים חינם או בתשלום, כולל זרימת וידאו, מוסיקה חברתי יישומי רשת, גלריית תמונות מקוונת, חדשות, עדכונים פיננסיים, פרטי מזג האוויר, תוצאות ספורט, מגוון יישומים אחרים כמו החכם.

יצרני ממשיכים להוסיף תוכן חדש הנפקות שלהם, התעדכנות לקוחות באמצעות עדכוני קושחה, וביצוע קצת מחקר שלב דע את החלטת רכישה.

למד עוד אודות התקנים המוכנה לאינטרנט, בטלוויזיות מסוג hdtv כצגי וכיצד הם פועלים, לאילו שירותים מוצעים על-ידי יצרנים שונים, בדיוק מה יהיה עליך להתחיל לעבוד במרכז הלקוחות שלנו 101 טלוויזיה באינטרנט.

עבור הטלוויזיה האולטימטיבי נלהבים, איכות תמונה מעולה וקישוריות מתקדמת הם רק הצעד הראשון; הטלוויזיה UN55D7000LED של סמסונג עובר שלב מעבר, הוספת עיצוב אלגנטי בנוסחה. סמסונג “עיצוב אחד” הלוח הקדמי הוא רק 0.2 inches–as ודק כמו come–for תמונה ‘s זאת, טוב, כל תמונה. על המסך בגודל 55 הפיקודי תוכלו ליהנות סמסונג ‘ טלוויזיה חכמים, המעביר את האינטרנט, מגוון רחב של יישומים, שיחות וידאו של Skype ועוד שפע בקצות אצבעותיך. או לחבר נגן Blu-ray תלת-ממד כדי לקבל טובל programming– תלת-ממד באיכות קולנוע,יש לרכוש משקפי תלת-ממד שאינו כלול בתיבה, עזר אופציונלית.

עם קצב רענון של הרץ 240, זמן תגובה של 2 מילי-שניות, תאורה אחורית LED משופרת סריקה, HDTV זה מציע אמת החיים 2D, 3D ו- HD תמונות בבהירות יוצאת דופן.

>> לחץ כאן כדי לקנות UN55D7000 סמסונג 1080p בגודל 55 240 Hz HDTV LED תלת-ממד

מסך נוסף, פחות מסגרת

אוטומטי תנועה פלוס הרץ 240

יש הבדל גדול בין ראיית המשחק וראיית כל שניה פיצול של אותו. זהו בו מגיע הרץ אוטומטי תנועה בתוספת 240 טכנולוגיה. כל פעולה במסגרת כל הוא ניתח ולאחר מכן התאמתי את כך דבר עובר בטשטוש. מ- quarterbacks ל לוחם קיברנטי, הפעולה היא תמיד חלקה, חדה, נוזלים.

1080p HD מלאה עם ארבע כניסות HDMI

UN55D7000 מספק ברזולוציה של 1080p HD מלאה, רמת פירוט ובהירות תמונה שלך מעולה. כדי לחבר את המקורות, מסופקים ארבע כניסות HDMI, להעברת תמונה באיכות HD מלאה ושמע דרך כבל יחיד.

“עיצוב של סמסונג אחד”

הדבר הראשון שאתה מבחין אודות הסידרה LED D7000 הוא שסנטימטר-0.2 להסוואת להברשת לוח מתכת, קו דק מסגרות התוכן העשיר על המסך ומגבירה את המארז של אור מסכי פלזמה בעדינות. הוא מניח על משופרת עם ארבע ליבות לעמוד, עם חזות מינימליסטי כדי להתאים בכל סביבה צפייה.

חוויית בידור תלת-ממד באיכות קולנועית בנוחות של הסלון או תכנות 2D רגיל סכמות מקיפה תלת-ממד.

להתחבר עם סמסונג טלוויזיה חכמים בקלות חיפוש סרטים, תוכניות טלוויזיה, לחקור סמסונג Apps, צ’אט עם חברים ועם כולל שלט רחוק more–QWERTY.

עם דק מאוד בגודל 0.2 ממוסגרת גבול LED 7000 סדרת מאפשר לך לקבל טלוויזיה גדול בשטח קטן יותר.

3D ב- HD

הזן מימד חדש הטלוויזיה והבידור הביתה עם טלוויזיה תלת-ממד של סמסונג. חוויית בידור תלת-ממד באיכות קולנועית בנוחות של הסלון שלך. סמסונג תלת-ממד הוא חוויה של צפייה מקיפה באמת, בכוח כדי למלא את החדר עם תמונות שאתה כמעט נוגע. לחבר נגן Blu-ray תלת-ממד כדי להשמיע כותרות תלת-ממד או להעצים את חוויית הצפייה שלך על-ידי upconverting תוכן דו-ממדי רגיל מקיפה תלת-ממד.

>> לחץ כאן כדי לקנות UN55D7000 סמסונג 1080p בגודל 55 240 Hz HDTV LED תלת-ממד

טלוויזיה חכמה עם סמסונג Apps

להתחבר עם טלוויזיה חכמה של סמסונג עבור שפע של אפשרויות בידור נוסף. UN55D7000 תכונות רכזת של סמסונג חכמים, במערכת תפריטים פשוט עבור תכונות מחובר. בקלות לחפש סרטים, הצגות וסרטי דרך שירותים מקוונים, ההתקנים המחוברים, גלישה באינטרנט מהטלוויזיה, צ’אט עם חברים, ולגשת מגוון רחב של יישומים Apps סמסונג.

סמסונג Apps הוא אוסף גדל של יישומים שנבנה במיוחד עבור הטלוויזיה, המחבר אותך לתוכן דיגיטלי מועדפים כמו סרטי וידאו, ספורט, משחקים, רשתות חברתיות ועוד. עם יישומים המחוברים לאינטרנט הטלוויזיה חכמה של סמסונג, באפשרותך להזרים סרטים מ- Netflix או שהיה לרב־מכר, הטלוויזיה מציגה מ- Hulu, קטעי וידאו מ- YouTube, מידע אודות ספורט הרמה הבאה מ ESPN, מוסיקה, פנדורה ולהציג עדכונים החשבונות שלך פייסבוק או טוויטר. Apps החשובים לך, זמין כעת בטלוויזיה שלך.

שכלולה גם UN55D7000 הוא רחוק QWERTY להקלדת קלה של מונחי חיפוש, עדכוני טוויטר, וכו ‘.

סקייפ בטלוויזיה סמסונג

ליהנות נוחות קישוריות של חינם, מבוססות IP, תמונה-בתוך-תמונה שיחות וידאו דרך סקייפ, היישר הספה. סקייפ נחמד במחשב נייד בגודל 15, אך הוא חדש לחלוטין לחוות בצג בגודל זה.

WiFi מובנה

גישה כל תכונות חכמות טלוויזיה או DLNA תוכן רשת ללא צורך התקן קווי חיבור או הרחבה. UN55D7000 יש קישוריות Wi-Fi הימני של התיבה.

הסרט ConnectShare

חבר כונן אצבע או מצלמה דיגיטלית במהירות ובקלות דרך אחת מיציאות ה-UN55D7000′s USB. ממשק אינטואיטיבי, ידידותי למשתמש מאפשרת גישה סרטי וידאו, מוסיקה או תמונות באמצעות השלט הרחוק.

DLNA AllShare רשת

עבור אפשרויות נוספות של בידור, UN55D7000 מאפשר לך לחבר את הרשת הביתית ומוסיקה זרם, סרטוני הווידאו והתמונות מהתקנים אחרים DLNA מוסמך (המחשב, אחסון לכונן רשת וכו.).

במיוחד לוח ברורה

ספיגת אור מקיף, לוח ברורה במיוחד של סמסונג מונע השתקפויות, מגביר יחס ניגודיות ויוצר סביבה של צפייה נוחה. ליהנות פרטים חדים, גווני עור טבעיים, פירוט צל מעולה, צבעים מלאי חיים.

>> לחץ כאן כדי לקנות UN55D7000 סמסונג 1080p בגודל 55 240 Hz HDTV LED תלת-ממד


Search for Samsung Un55d7000 בגודל 55 1080p הרץ 240 תלת-ממד Hdtv לד

 • טלוויזיה un55d7000 samsung
 • סמסונג 1080P
 • סמסונג 55 סדרה f

Related Post: