Phallosan Dergisi’nin – Cihaz Germe

Phallosan – resim yanında hayal Let’s. Karamojong kabile Afrika ve Sadhu kabile-si olmak be istimal streching prensibi (aynı prensibi bütün penis extender tarafından kullanılmıştır). Onlar yapmak o! Onların penises 17,7 inç kadar uzanıyordu. Ama, rahat mı? Tabii ki değil. Ne zaman sen gidiyorsun giymek isteyen sen? Kesinlikle eğer ya da değil. İnsanlar izlemek ve sonra doğrudan mahçup hissediyorum, “Ne giyiyorsun?” sormak başlar.

Daha da dikkat ediniz, gerçekten Karamojongeses penis uzatma ama onlarınki daha ince oldu. Tabii ki istediğimiz uzun ve kalın olanları, don ’ t biz?

Böylece, 3 aşağıdaki koşulların tümü yerine getirir penis extender seçin:

 1. Penis uzun ve kalın yapmak için yetenek. Farklı biri olduğunu. Tüm penis extender penis kalın yapabilirsiniz.
 2. Hissedebilmeniz. O mutlak bir durumdur. Çalışma prensibi germe, çünkü eğer de sürekli olarak her gün saatlerce giyilen çalışacaktır. Bunu yaparsa zarar, yalnızca beş dakika için bile giyiyor duramaz, biz?
 3. O bizi mahçup yapmaz. Herhangi bir açık hava aktiviteleri yaparken, o kesinlikle daha uzun bir süre işe penis Extender’ı-ecek yapmak ve tabii ki daha uzun süre penisin daha fazla fırsat çalışıyor iken giydiği o penisin yapmak varsa.

Sipariş Phallosan için tıklayınız.

Phallosan Yukarıdaki 3 durumları çözmek mi? EVET! Hadi bunu ispat:

1. Penis uzun ve kalın yapmak için yetenek

Phallosan çalışma şekli üzerinde anahtarıdır. Resmi dikkat ediniz.

Phallosan tarafından kullanılan vakum sistemi bütün penis kapsar. Öte yandan diğer penis Extender’ı sadece tractions bezleri sonunda vermek. Vakum sistemi, Phallosan doesn kullanarak ’ t sporcunun kan dolaşımı, bu penis uzun ve kalın yapar daha geniş yer veriyor.

2. Hissedebilmeniz

Vakum sistemi çalışmaları nedeniyle hangi değil ’ t kravat belirli parçası, Phallosan asla yapar size acı ve o kadar 12 saat bile giymek için güvenli uyku. Neverthelles, sizin sağlık sebebi Phallosan eğer sen işemek ertelenebilir gerekiyor. Ayrıca, izin ’ s cilt üzerinde sopa araçları bakabilirsiniz:

Sipariş Phallosan için tıklayınız.

a. prezervatif

Prezervatif germe TÜV, ce Logo sahip ve fda tarafından aprroved oldu. Alerji riski azaltabilirsiniz, böylece saf lateks proteini içermeyen oluşur. Sen-ecek almak 3 tamamen (s.m.l) uzun süre boyutlandırır. Bu sistem ile ortak prezervatif farklıdır. Çünkü o dan slippering penis önleyebilirsiniz vakum takip ediyor. Henüz, hala büyümek için yeterli yer. Vakum da yeni hücreleri oluşturan hızlandırmak kan dolaşımını artırabilirsiniz.

Phallosan olduğunu da koruyan Kenis Kulup şişlik ya da varlık kırmızımsı ise hami ile strecthes çok güçlü tamamlandı. Sıkıştırma çorap giymek Eğer aynı şey olur gibi sıkı yeterli ama kazanamadı ’ size sıkıştırılmış olan t hissettirmek. Sen giyiyorsun sanki o varmış değil hissedeceksiniz çünkü sürpriz olmamalı.

Sipariş Phallosan için tıklayınız.

b. streç kemer

Tekstil formalin ücretsiz yapılır. Böylece o penisin büyüme doğrultusunda sürekli bir streç sağlayabilir, kemer streç yardımcı olabilir. Kemer de 30 derece santigrat sıcaklık altında yıkanır.

c. yastık kauçuk

Bu özellik seçilmiş tıbbi silikon yapılır. Bu doesn ’ t tahrişe neden ve deri ile temas vardır o kadar yumuşak hissedeceksiniz.

ö Phallosan Klip

Bu özellik, prezervatif yedekte güçlendirmek için kullanılır. Bu özellik nikel içermez, bu yüzden değil aşınmış ne de kaba.

Sipariş Phallosan için tıklayınız.

3. Size mahçup hissediyorum yapmıyor

Vakum iş sistem tarafından Phallosan görülmesi mümkün olmadan altında senin iç çamaşırı yıpranmış uygun olarak düzenlenmiştir. İnsanların beraberlik olmaz ‘ lar dikkat olan kesinlikle daha uzun Phallosan kullanmak ve penisin çok daha fazla büyümek yapmak birisi hareket yaparken bile ve daha büyük.

Phallosan Yukarıdaki 3 koşulları yerine getirdiğini, ancak Phallosan güvenli midir? İzin ’ s bakın ne Phallosan elde etti:

 1. Deri ile temas tüm malzemeleri geçti kirlilik testi eko Tex/100 ile.
 2. Kullanılan tüm malzemelerin iyi tolere edilir ve Biocompatibily için test edilmiştir.
 3. TÜV, ce, test edilmiş ve fda tarafından onaylanmış.
 4. Yan etkisi, Avrupa Halk Sağlığı Kurumu dayalı.
 5. Phallosan tr 980, en ISO 14971 bir d en ISO 10993-1 standartlarına uygun olarak da.
 6. Phallosan ce sembolü olan ve AB Konseyi Direktifi 93/42EEC uygun olarak.

Yukarıdaki şeyler görmüş, onların Kongre bu ürün sunarak bu ürün büyüklüğü ürolog Almanca ve Dubai den itiraf, yanı sıra, ürolog ve Andralogist her zaman Phallosan daha büyük bir penise sahip için reçete şaşırtıcı değildir.

Siz de yapabilirsiniz! Şimdi Phallosan hangi $299.00 (delevery maliyet $ 25) maliyeti satın alınabilir. Ve 0,8 büyütme elde – sadece birkaç ay içinde 1.2 inç. Sizin satın almak çok akıllıca olduğunu ne zaman fiyat değişmedi ’ yükselmiş t…

Sipariş Phallosan için tıklayınız.


Search for Phallosan Dergisi’nin – Cihaz Germe

 • phallosan yedek parça
 • phallosan büyütücü yedek parça sipariş
 • phallosan hangi ülkeye ait

Related Post: