Phallosan Apžvalga – Tempimo įtaisas

Phallosan-Įsivaizduokime šalia nuotraukų. Karamojong gentis Afrikoje ir Augustė gentis naudoju tempimui principas (iš visų varpos extender buvo naudojamas tas pats principas). Jie padaryti jį! Jų penises ištempti iki 17,7 cm. Bet, ar tai patogu? Žinoma tai ne. Ar esate pasiruošęs nešioti jį, kai jūs einate? Tikrai nesate arba. Žmonės bus žiūrėti jums ir pradėti užduoti jums, “Ką tu dėvi?”, tada jums bus tiesiogiai susigėsti.

Prašome atkreipti daugiau dėmesio, iš tiesų ruožas penises Karamojongeses, bet jiems tapo plonesnis. Žinoma, mes norime, ilgas ir storas jų, don ’ t mes?

Taigi, rinktis varpos extender, kuris atitinka visus 3 šių sąlygų:

 1. Galimybę padaryti varpos, storesnis ir ilgesnis. Tai vienas kitokios. Ne visi varpos extender gali padaryti storesnis varpą.
 2. Patogumo. Tai yra absoliutus sąlyga. Nes darbo principas yra tęsėsi, jis dirbs gerai, jei ji yra dėvėti nuolat valandų kasdien. Jei tai leidžia jums skauda, mes negalime stovėti, nešioti jį net ir tik penkias minutes, mes galime?
 3. Tai nebus mums gėda. Jei ji gali būti dėvimi, o daryti bet lauke veikla, tai bus tikrai padaryti varpos extender, veikia ilgesnį laiką, ir žinoma ilgesnį laiką varpos veikia daugiau galimybių kad penis turi padaryti.

Spauskite čia norėdami kad Phallosan

Ar Phallosan atitinka pirmiau minėtas 3 sąlygas? taip! Galime įrodyti, kad:

1. Gebėjimas padaryti varpos, storesnis ir ilgesnis

Svarbiausia yra apie tai, kaip veikia Phallosan. Prašome atkreipti dėmesį į šalia nuotraukų.

Phallosan vakuuminės sistemos apima visą varpą. Kita vertus, kitos varpos extender duoti tik tractions liaukos gale. Naudojant vakuuminės sistemos, Phallosan neturi ’ t trukdyti kraujotaką, suteikia platesnę erdvę, kuri daro varpą, storesnis ir ilgesnis.

2. Komfortabilumas

Nes vakuuminės sistemos darbą kuris neturi ’ t kaklaraištis, ypač vienašališkai Phallosan niekada daro jums skauda ir jis yra saugūs dėvėti iki 12 valandos net tada, kai esate miega. Neverthelles, dėl sveikatos priežasčių, Phallosan turi būti atidėti, jei jūs šlapintis. Be to, tegul ’ s pa˛velgti į priemones, kurios klijuoti ant odos:

Spauskite čia norėdami kad Phallosan

a. prezervatyvas

Tempimo prezervatyvas TUV, CE logotipai ir jis buvo aprroved iš FDA. Jį sudaro grynas lateksas, be baltymų, todėl, kad ji gali sumažinti alergijos rizika. Jūs gausite 3 dydžių iš viso (S.M.L) ilgą laiką. Ši sistema skiriasi su bendra prezervatyvai. Nes jis yra po dulkių, kurios gali užkirsti kelią nuo slippering iš varpos. Tačiau yra pakankamai vietos augti. Vakuumas taip pat gali padidinti kraujo apytaką, paspartinti naujų ląstelių formavimo.

Phallosan taip pat baigė su apsaugine danga, kuri apsaugo Kenis ir Kulup iš patinimas ar yra rausvai jei per stipriai strecthes. Kaip tas pats atsitiks, jei nešiojate suspaudžiant kojinės, jie yra pakankamai griežti, bet jis laimėjo ’ t padaryti manote, yra suspaustas. Jums neturėtų būti nustebintas, nes kai jūs dėvi jį jums jaustis, jei jums buvo nešioti jį.

Spauskite čia norėdami kad Phallosan

b. ruožas diržas

Tai daroma formalino be tekstilės. Ruožas diržas gali būti surengtas, taip, kad ji gali suteikti jums nuolat ruožas pagal varpos augimas. Diržas taip pat gali būti plaunami laipsniui 30 laipsnių temperatūros.

c. padas gumos

Ši funkcija yra iš pasirinktos medicinos silicio. Ji neturi ’ t sudirginti ir jums bus feel it minkštas, kai ji turi kontaktą su jūsų odos.

d. Phallosan Klip

Ši funkcija naudojama stiprinti kuodelį prezervatyvas. Ši funkcija yra nikelio, todėl neįmanoma sunaikino nei grubus.

Spauskite čia norėdami kad Phallosan

3. Ne todėl, kad jūs susigėsti

Vakuumo darbo sistema, Phallosan įrengta tinkama dėvėti be gali būti vertinamas pagal savo apatinius. Jis nebus atkreipti žmonių “s net tada, kai darai bet kokios veiklos, kuri gali tikrai ilgiau naudotis Phallosan, ir padaryti varpą augti daug daugiau ir didesnio dėmesio.

Nors Phallosan įvykdė pirmiau nurodytos 3 sąlygos, Phallosan saugu? Tegul ’ s žr. Phallosan pasiekė:

 1. Visos medžiagos, kurios turės kontaktą su oda buvo perduoti per užterštumo tyrimas pagal ekologinio Tex/100.
 2. Visos medžiagos, naudojamos yra gerai toleruojamas ir buvo išbandytas Biocompatibily.
 3. Jis buvo išbandytas TUV, CE, ir patvirtintas FDA.
 4. Jokio šalutinio poveikio, remiantis Europos visuomenės sveikatos apsaugos administracija.
 5. Phallosan taip pat atitinka standartus EN 980, EN ISO 14971 ir EN ISO 10993-1 d.
 6. Phallosan yra simbolis “CE” ir EB Tarybos direktyva 93/42EEC.

Matė pirmiau minėtų dalykų, tai nenuostabu jei urologas iš Vokietijos ir Dubajus pripažinti šio produkto didybę, pateikdama šį produktą savo kongrese, be to, urologas ir Andralogist visada paskirti Phallosan, turintys didesnę varpą.

Jūs galite taip pat! Dabar Phallosan gali būti perkami, kuris kainuoja $299,00 (delevery kaina $ 25). Ir gauti 0,8 plėtros – 1.2 cm tik po kelių mėnesių. Jis yra labai protingas, jūs jį nusipirkti kai kaina hasn ’ t padidėjo.

Spauskite čia norėdami kad Phallosan


Search for Phallosan Apžvalga – Tempimo įtaisas

 • penio tempimo dirzas
 • phallosan kaina
 • tempimo itaisas
 • naudojau penio tempimo
 • naudoju penio istempimas
 • pats naudoju pro extender
 • penio istempimas

Related Post: