PenisPlus Produktai: Jie Veikia?

 Gundomas produktų, kad reikalavimas padidinti varpos dydžio ? Gaukite faktus apie tai, ko tikėtis iš vyrų Enhancement Pills, siurbliai, pratybų ir operacijų.

Varpos plėtros produktus ir procedūras, nėra sunku rasti. Vyrams skirtuose žurnaluose, radijo laidas ir internete pilna skelbimų siurbliai, piliulės, svoriai, pratimai ir net chirurginės operacijos, kurios teigia, kad padidinti savo varpos ilgio ir pločio.

Tačiau, labai mažai mokslinę paramą nonsurgical metodus, padidinti varpos. Ir nėra patikimų medicinos organizacijos pritaria varpos operacijos grynai kosmetinis priežasčių. Dauguma metodai matote reklamuojami yra neveiksmingi, ir kai kurie gali sugadinti varpą. Taigi gerai pagalvokite prieš bandant bet kurį iš jų.

Penio dydis: kas yra normalu, o kas ne?

Baimė, kad jūsų varpa atrodo per mažas arba per mažos, patenkinti savo partnerį sekso metu yra bendra baimė. Tačiau tyrimai parodė, kad dauguma vyrų, kurie, manau, kad jų penises per mažas, iš tikrųjų turėti normalaus dydžio penises. Be to, tyrimai rodo, nei daugelis vyrų turi pernelyg gerą idėją, kas yra "normalus" penio dydis. Mano, kad:

 • Vidutinis varpos priemonės kažkur tarp 3 ir 5 colių (arba apie 8 iki 13 cm), kai ne stačias, ir tarp 5 ir 7 colių (nuo 13 iki 18 centimetrų), kai stačias.
 • Varpos yra laikoma neįprastai maža, tik tuo atveju, jei priemonės mažiau kaip 3 coliai (apie 7 cm), kai stačias, būklė, vadinama mikro varpos.

Kaip partneriai peržiūrėti varpos dydžio

Populiarių žiniasklaidos ir reklamos pasislinkimą, manote, kad jūsų partneris rūpinasi giliai apie varpos dydžio. Traukos klausimas yra sudėtingas, bet daug tyrimų rodo, kad varpos dydis yra daug mažiau moterų nei tokiais klausimais, kaip žmogaus asmenybės prioritetų sąrašą. Deja, mažai tyrimų apie gėjų vyrų suvokimą apie jų partnerių varpos dydžio. Tačiau reikia nepamiršti, kad suprasti savo partnerio poreikius ir troškimus yra labiau tikėtina, kad pagerinti jūsų seksualinius santykius, nei bandyti pakeisti savo varpos dydžio.

Netikiu hype

Įmonės siūlo daug skirtingų tipų nonsurgical varpos plėtros procedūros ir dažnai jas skatina rimtai atrodo reklamos, nuo "mokslo" tyrinėtojai taip pat įrašų. Bet jeigu jūs atidžiai, pamatysite, kad teiginiai apie saugumą ir veiksmingumą Taigi nebuvo įrodyta, rinkodaros remiasi atsiliepimų iškreiptas duomenis ir abejotina, prieš ir po nuotraukos.

Dėl vadinamosios seksualinės didinimo papildai atidžiau, galima pastebėti, pavyzdžiui, sakinys "Šie pareiškimai nebuvo įvertintos Maisto ir vaistų administracija (FDA)." Iš tiesų, gamintojai neturi pateikti įrodymų, kad FDA saugos ar efektyvumo, prieš maisto papildų rinkoje.

Varpos ir plėtros produktus

Labiausiai reklamuojamų varpos plėtros metodai yra neveiksmingi, ir kai kurie gali sukelti nuolatinę žalą jūsų varpą. Štai keletas labiausiai plačiai reklamuojami produktai ir metodus:

 • Tabletes ir losjonai. Jie paprastai yra vitaminų, mineralų, žolių arba hormonus, kurie teigia, kad padidinti varpos. Nė vienas iš šių produktų buvo įrodyta, kad dirbti, kai gali būti kenksmingas.
 • Dulkių siurbliai. Kadangi siurbliai atkreipti kraujo į varpą ir padaryti ją išsipūsti, jie kartais naudojami erekcijos sutrikimų gydymą. Naudojant varpos siurblio dažniau ir ilgiau nei paprastai naudojamas nuo erekcijos disfunkcijos, elastingas audinys gali sugadinti varpą, mažiau tvirtą erekciją. Naudojant vakuuminį siurblį, gali sukurti didesnę varpą iliuzija, tačiau rezultatai nėra nuolatinė.
 • Pratimai. Kartais vadinamas Jelling, šie pratimai naudoja ranka virš pusės judesio stumti kraują iš bazės į savo varpos galvą. Nors šis būdas atrodo saugesnės nei kiti metodai, jis gali atsirasti randų, skausmas ir subjaurojimas. Nėra mokslinių tyrimų, kurie nurodo šis metodas yra veiksmingas padidinti varpos dydžio.
 • Tempimo. Tempimo sudaro prie neštuvų arba plėstuvo įrenginį į varpą. Šie prietaisai daro traukos ant varpos. Keletas nedidelių tyrimų, pranešė pusę colio padidėjo beveik colio (maždaug 1 iki 2 cm) ilgio su šių įrenginių. Tačiau, tyrimų nėra aukštos kokybės ir griežčiau tyrimų reikia prieš ši technologija gali būti laikoma saugia ir veiksminga.

Chirurgija yra rizikingas, ir gali neveikti

Tyrimai parodė, kad dauguma vyrų, kurie atlikti varpos ir plėtros operacijos nėra patenkintas rezultatais. Geriausiu atveju, operacija gali pridėti pusę colio (1 cm) glebus varpos ilgis. Blogiausiu atveju, operacija gali sukelti komplikacijų, tokių kaip infekcija, randai, ir pojūtis ar funkcijos netekimas.

Chirurginius metodus PenisPlus – Netinka naudoti kosmetikos


Varpos plėtros operacijos yra retos. Chirurgija paprastai saugomos vyrams, kurių varpa negali normaliai funkcionuoti, nes įgimtą defektą ar sužalojimo.

Nors kosmetikos PenisPlus yra siūlomi kai kurie chirurgai, prieštaringa ir daug nereikalingos ir potencialiai žalingos. Naudojami keli skirtingi metodai pailginti varpą. Visi jie turėtų jas derėtų laikyti eksperimentinėmis. Nėra pakankamai tyrimų, varpos plėtros operacijų rizikos ir naudos vaizdą.

Plačiausiai naudojamas chirurginės procedūros pailginti varpą pažeisti atidėjimo raištis, kad laiko varpą prie gaktos kaulo ir judančio odos nuo pilvo varpos veleno. Kai šis raištis yra nupjaunama, varpa atrodo ilgesnės, nes jos kabo žemyn. Tačiau pjovimo atidėjimo raištis gali sukelti stačias varpos yra nestabili. Pažeisti atidėjimo raištis, kartais kartu su kitomis procedūromis, pavyzdžiui, pašalinti riebalų perteklių, virš gaktos kaulą.

Procedūrą, kad varpos storesnis riebalų mėsingos kūno dalis ir įterpimu į varpos velenas. Rezultatai dažnai nuvilia, tačiau, nes daug riebalų injekcijos rezorbuoja kūno. Tai gali sukelti varpos kreivumo arba asimetrija. Kitas didinant plotis technika audinių persodinimas ant varpos velenas.

Nė viena iš šių procedūrų buvo įrodyta, būtų saugus ar efektyvus.

Keletas dalykų, kurie iš tiesų gali padėti

Nors nėra garantuojamas saugus ir efektyvus būdas padidinti jūsų varpą, yra keletas dalykų, kuriuos galite daryti, jei esate susirūpinęs dėl savo varpos dydžio.

 • Bendrauti su savo partneriu. Tai gali būti sunku nutraukti senų įpročių ar seksualiniais pomėgiais, aptarti su savo partneriu. Bet jums bus malonu jūs padarėte ir jūs galite būti nustebintas uždegimo, jis nurodo savo lytinį gyvenimą.
 • Gauti formos ir prarasti pilvo riebalų. Jei esate antsvorio, ir "alus žarnų", jums gali atrodyti, jei turite trumpesnį negu jūs iš tikrųjų varpos . Reguliari mankšta gali padaryti didelį skirtumą. Geresnės fizinės kondicionavimas gali ne tik jums atrodo geriau, bet taip pat gali suteikti jums daugiau jėgų ir ištvermės sekso metu.
 • Trim jūsų gaktos plaukai, gaktos plaukai aplink varpos pagrindo daug gali padaryti jūsų varpą atrodo trumpesnis . Apipjaustymas gali padaryti jūsų varpą atrodo didesnis. Jis taip pat gali padidinti jautrumą aplink varpos pagrindo.
 • Pasikalbėkite su gydytoju ar konsultantas. Jausmas yra nepatenkinti savo varpos dydis yra dažna problema. Sertifikuotas patarėjas, psichologas, psichiatras ar savo šeimos gydytoją gali padėti. Daugelis vyrų jaučiasi geriau užtikrinti, kad jie yra "normalus" arba apie tai, kaip geriau patenkinti savo partnerį nesiimant su kosmetikos PenisPlus patarimus.

Esmė

Daugelis vyrų mano, kad jie turi mažą varpą ir, kad padidinti savo varpos dydžio, kad jie geriau meilužis ar padaryti juos patrauklesnius. Tačiau yra tikimybė, kad jūsų penis per normalaus dydžio diapazone. Net jei jūsų varpą yra mažesnis nei vidutinis, jis gali, nesvarbu, kiek jūs minties. Kas žinotina prieš griebtis laiko, brangu ar pavojinga metodus, kurie bus minimaliai veiksmingą geriausiu, apsvarstyti kitų variantų.

Efektyviausias sprendimas gali būti taip paprasta, kaip kalbėtis su savo partneriu ar gauti formos. Jei tie veiksmai nepadeda, pamėginkite kalbėti apie savo rūpesčius su profesionaliu patarėju.


Search for PenisPlus Produktai: Jie Veikia?

 • penio manksta
 • kaip padidinti peni pratimai
 • vaistai peniui padidinti
 • pagerinti penio veiksminguma
 • ar veikia pleistrai peniui didinti
 • padidinti varpos dydžio
 • Neprimtinas varpos didis
 • kaip pailginti peni tempimo budu
 • kaip pagerintipenio veiksminguma
 • kaip padidinti peni tempimo budu
 • ar penio operacija veiksminga
 • vyru peniu dydziai
 • glebus peniai
 • efiktyviausias metodas padidint peni
 • budas padidinti peni

Related Post: