Penis Pumps Faktiski Darbojas?

Nu, viņi var palīdzēt jums iegūt erekcija.

Liecība ir beigusies, Donald Thompson, bijušais tiesnesis apsūdzētajam, izmantojot penis sūknis, bet Oklahoma zālē vadīšu pētījumā. Saskaņā ar AP, zvērināto ķiķināja pie apmaiņu, kas sākās, kad defense attorney sauc penis sūknis novecojis ārstēšanas Erekcijas disfunkcija. Es joprojām izmanto tos, sacīja eksperts, liecinieks. Nav jums personīgi? advokāts jautāja. Nē, atbildēja lieciniece. Es ieteiktu tiem, kas urologist. Pagaidiet, dzimumlocekļa sūkņi tiešām darbojas?

Jā, viņi dara. Ārsti skatīt penis pump — vai vakuuma constriction ierīcē, jo tā ir s sauc par biznesa — kā saprātīgi, zemu izmaksu ārstēšanas Erekcijas disfunkcija. Atskaiti no amerikāņu uroloģiskais asociācija saka, ka constriction ierīces varētu būt noderīga gadījumos, kad PDE5 inhibitors narkotiku, piemēram, Viagra ir neefektīva. Tomēr lielākā daļa vīriešu (vai pāri) don ir t, piemēram, izmantojot penis sūknis: ziņojumā secināts, ka zems pacientu pieņemamības ierobežo pieteikumu vai šīs terapijas izmantošanu.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt labāko Penis Pumps

Ierīce sastāv no akrila cauruli un sūkņu mehānisms, ko var izspiest bumbu, roku tvēriena, virzuļa vai elektriskās ierīces. Kā lietotājs sūkņi gaisu no caurules, rezultātā vakuuma palielina asins plūsma viņa Erekcijas audiem. Viņš tad slaidi constriction gredzenu pār viņa dzimumlocekļa erekcija saglabāt, kad viņš izņem caurulīti bāzes.

Vakuuma erekcija ne vienmēr var justies kā īsta lieta. Dažādiem avotiem, tās aprakstīt kā poraina un semi-flaccid, sarkana krāsa, un dažreiz aukstā vai sastindzis. Taču klīniskie pētījumi joprojām atrod augsts apmierinātības starp tiem, kuri saņem vakuuma attieksmi pret ED (pētnieku pasākuma efektivitāti attieksmes, lūdzot pacientiem, lai vērtētu savu seksuālo pieredzi par starptautisko Erekcijas funkcija Index.)

Vakuuma sūkņi izrādījušies veiksmīgs dzimumlocekļa rehabilitācijas pētījumos. Noteiktas procedūras — radikāli prostatectomies, piemēram, — var izraisīt pagaidu impotenci sakarā ar nervu bojājumus. Ja jūs iet pietiekami ilgi, bez spontānu erekciju, daži no jūsu dzimumlocekļa audu var atrofija, rada ilgtermiņa disfunkciju. Izrādās, ka penis sūknis pēcoperācijas izmantošana var palīdzēt stave off šo kaitējumu.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt labāko Penis Pumps

Dzimumlocekļa sūkņi ir pieejami vairāk nekā counter, un dažiem vīriešiem bez ED tos izmantot, masturbācija, vai palielināt to garumu un apkārtmēru. Lai veiktu šo pēdējo mērķi, kreditoriem liecina 30 minūšu sesijas trīs vai četras reizes nedēļā, vairākus mēnešus. Medicīnas literatūru, tomēr neatbalsta ideju, ka vakuuma constriction radīs paliekošu dzimumlocekļa izmēru maiņa.

Ja kaut kas, sūkni pārmērīgu var sabojāt dzimumlocekļa. American uroloģiskais asociācija iesaka tikai ierīcēs, kas nāk ar vakuuma ierobežotājs, kas ļauj automātiski gaisā, ja pārāk daudz negatīvu spiedienu veido caurule. Pārmērīga sūkņu bez vakuuma ierobežotāju var izraisīt dzimumlocekļa saspiedumi, vai — ārkārtējos gadījumos — ļoti nopietns audu bojājumu.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt labāko Penis Pumps


Search for Penis Pumps Faktiski Darbojas?

  • dzimumlocekļa sūkņi
  • Dzimumlocekļa caurulītes

Related Post: