Penis Pompaları Aslında çalışır?

Eh, onlar bir ereksiyon elde yardımcı olabilir.

Tanıklık, Donald Thompson, Oklahoma mahkeme başkanlık ederken penis pompası kullanılarak eski yargıç suçlanan davasının sona erdi. ap göre jüri üyesinin savunma avukatı penis pompası bir güncel tedavi erektil disfonksiyon için denir ki başladı bir değişim kıkırdadı. I hareketsiz kullanma o, bir bilirkişi dedi. Sen değil, bizzat? avukat sordu. Hayır, şahit yanıtladı. Bu bir ürolog olarak tavsiye ederim. Bekle, penis pompaları gerçekten işe yarıyor mu?

Evet, onlar yapmak. Doktorlar görüntülemek penis pompası — ya da vakum daralma cihaz, o ’ denir iş — erektil disfonksiyon için uygun, düşük maliyetli bir tedavi olarak. Amerikan Üroloji Derneği raporu daralma cihazlar Viagra gibi PDE5 inhibitörü ilaçlar etkisiz olduğu durumlarda yararlı diyor. Yine, çoğu erkek (ya da çiftler) don ’ penis pompa kullanarak gibi t: düşük hasta kabul edilebilirliğini uygulama ya da bu terapi kullanımını sınırlar rapor sonucuna varılıyor.

En iyi Penis pompaları satın almak için tıklayın

Aygıt bir akrilik tüp ve sıkmak topu, bir el tutuş, bir dalgıç veya bir elektrikli cihaz olabilir pompa bir mekanizma oluşur. Kullanıcı pompalar tüp hava ortaya çıkan vakum onun erektil doku içine kan akımı artar. Sonra tüp kaldırır ereksiyon korumak için onun penis tabanı bir daralma halka slaytlar.

Vakum ereksiyon her zaman gerçek bir şey gibi hissediyorum olmayabilir. Çeşitli kaynaklardan bunları süngerimsi ve semi-flaccid, morumsu renk olarak açıklamak ve bazen soğuk ya da uyuşmuş. Ancak klinik çalışmalar hala tatmin olanlar der. (araştırmacılar etkinliğini ölçmek bir tedavi hastaların cinsel deneyimlerini International Index of erektil işlev üzerinde oranı sorarak.) için vakum tedavisi almak arasında yüksek oranda bulmak

Vakum pompaları da penil rehabilitasyon çalışmalarında başarılı kanıtlamıştır. Belirli yordamlar — beğenmek radikal prostatectomies — sinir hasarı sonucunda geçici iktidarsızlık neden olabilir. Spontan bir ereksiyon uzun giderseniz, penil doku bir kısmı, uzun vadeli disfonksiyon neden atrofi. Ameliyat sonrası penis pompa kullanımını bu hasar savmak yardımcı olabilir çıkıyor.

En iyi Penis pompaları satın almak için tıklayın

Penis pompaları sayaç üzerinde mevcuttur ve ed olmadan bazı erkek mastürbasyon için ya da onların uzunluğu ya da kolan artırmak için bunları kullanın. İkincisi bu amacı gerçekleştirmek için 30 dakikalık oturumlar üç ya da dört kez her hafta birkaç aylık bir süre için satıcı öneririz. Tıp literatüründe vakum daralma penis boyu kalıcı bir değişiklik üretecek bir fikir ancak desteklemiyor.

Şey, aşırı pompası penis zarar verebilir. Amerikan Üroloji Derneği gelmek ile çok fazla negatif basınçlı tüp oluşturursa sağlayan otomatik hava vakum bir sınırlayıcı cihazlar önerir. Vakum limiter penis morarma, neden olmadan aşırı pompalama veya — aşırı durumlarda — çok ciddi doku hasarı.

En iyi Penis pompaları satın almak için tıklayın


Search for Penis Pompaları Aslında çalışır?

  • penıs pompası
  • penıs pompası kullanımı
  • pens pompa
  • PENİS VAKUM POMPA ZARARLARI
  • elektrikli ereksiyon pompaları
  • panis pompaları
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1829 j0UsHGYV4wpkZKigfKFNh7HZnGQiCz5GFCruJP6Rfjmer5f9BaMGWo-Nu--1_zKe 621a7c393f81e38404671ff184e10d7e15230fce&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1828 oQc-L5bPE5HMjSTGzGI0apshzJBWxgro-RI3EKnMTc7qToZ1Fq58LORf5rQMuOcf 954c3a38d4b9b36bcd0598c51bb3a2aa4c65fedd&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
  • erektil disfonksiyon tedavisi pompa tedavisş
  • vakum ereksiyon işe yarıyor mu

Related Post: