Penis čerpadla Vlastně Fungují?

No oni vám pomůže dostat erekci.

Svědectví skončilo v soudním procesu Donald Thompson, bývalý soudce obviněn z používání čerpadla penisu při předsedat Oklahoma síni. Podle AP porotci zasmála na výměnu, která začala, když obhájce jen k čerpadla penis jako zastaralý léčba erektilní dysfunkce. Jsem stále používat ty, řekl znalce. Ne, vy osobně? dotaz právníka. Ne, odpověděl svědek. Doporučuji ti jako urolog. Počkej, penis čerpadla opravdu fungují?

Ano, ano. Lékaři zobrazení čerpadlo penisu – nebo vakuové zúžení zařízení, jako je ’ s názvem v podnikání – jako rozumný, levné léčba erektilní dysfunkce. Zpráva od americká Urologická asociace říká, že zúžení zařízení může být užitečné v případech, kdy jsou neúčinné PDE5-inhibitor léky jako Viagra. Přesto, většina mužů (či páry) don ’ t jako za použití penisu čerpadlo: zpráva k závěru, že nízké pacientů přijatelnosti omezuje aplikaci nebo využívání této terapie.

Klikněte zde koupit nejlepší Penis čerpadla

Zařízení se skládá z akrylové trubky a čerpací mechanismus, který může být mačkal koule, rukojeti, pístem nebo elektrické zařízení. Jak uživatel čerpadla vzduch z trubice, výsledný vakuum zvyšuje průtok krve do jeho erektilní tkáně. On pak snímky zúžení okruhu nad základnu jeho penis udržet erekci, když mu odebere trubice.

Vakuové erekce nemusí vždy cítit jako skutečná věc. Různé zdroje popsat jako houbovité a semi-flaccid, purpurově barevně a někdy zima nebo necitlivé. Ale klinické studie stále vysokou mírou spokojenosti mezi těmi, kdo ošetřit vakua pro ED. (vědci opatření účinnosti léčby tím, že žádá pacienty hodnotit své sexuální zkušenosti na mezinárodní indexu erektilní funkce.)

Vakuová čerpadla se také ukázala jako úspěšné ve studiích penisu rehabilitace. Některé postupy – jako radikální prostatectomies – může způsobit dočasné impotenci v důsledku poškození nervů. Pokud máš dost dlouho bez spontánní erekce, některé tkáně penisu může atrofie, způsobuje dlouhodobé dysfunkce. Ukazuje se, že pooperační využívání penis čerpadla mohou pomoci odvrátit tohoto poškození.

Klikněte zde koupit nejlepší Penis čerpadla

Penis čerpadla jsou k dispozici na přepážkách a někteří muži bez ED je pro masturbaci nebo ke zvýšení jejich délky nebo obvod. K dosažení tohoto cíle posledně, dodavatelé naznačují 30minutové zasedání tři, nebo čtyři krát týdně po dobu několika měsíců. V lékařské literatuře, však není podporován myšlenku, že vakuové zúžení vytvoří trvalou změnu velikosti penisu.

Kdyby nic jiného, nadměrné využití čerpadla může poškodit penis. Americká Urologická asociace doporučuje pouze zařízení dodávané s vakuovým omezovač, který automaticky umožní ve vzduchu, je-li příliš mnoho negativní tlak vytváří v trubici. Nadměrné čerpání bez vakua omezovač může způsobit penisu modřiny, nebo – v extrémních případech – poškození tkáně velmi vážné.

Klikněte zde koupit nejlepší Penis čerpadla


Search for Penis čerpadla Vlastně Fungují?


Related Post: