Penis čerpadlá Sa Skutočne Pracujú?

No, oni vám pomôže dostať erekciu.

Svedectvo skončilo v trial Donald Thompson, bývalý sudca obvinený z pomocou penis pump zároveň predsedať Oklahoma súdnej sieni. Podľa AP, porotcovia zasmiala na výmenu, ktorá začala, keď obhajcu označovaná penis pump ako zastaraný liečby erektilnej dysfunkcie. I naďalej používať tých, povedal Súdny znalec. Nie ste, osobne? spýtal sa advokát. Nie, odpovedal svedok. Odporúčam ti ako urológ. Počkaj, penis čerpadlá naozaj fungujú?

Áno, robia. Lekári Zobraziť penis pump — alebo vákuové zúženie zariadenie, ako to ’ s názvom v podnikaní – ako rozumný, low-cost liečba erektilnej dysfunkcie. Správa z americkej asociácie urologické hovorí, že zúženie zariadení môže byť užitočné v prípadoch, kde sú neúčinné PDE5-inhibítor lieky ako Viagra. Napriek tomu väčšina mužov (alebo páry) don ’ t ako pomocou penis pump: správa uzatvára, že nízke pacient prijateľnosť obmedzuje aplikáciu alebo použitie tejto terapie.

Kliknite tu kúpiť najlepšie Penis čerpadlá

Zariadenie pozostáva z akrylovej trubice a čerpacie mechanizmus, ktorý môže byť squeeze gule, rukoväte, piestom alebo elektrické zariadenie. Ako užívateľ čerpadlá vzduch zo skúmavky, v dôsledku podtlaku zvyšuje prietok krvi do jeho erektilnej tkaniva. On potom nasunie zúženie prsteň base jeho penis udržať erekciu, keď on odstraňuje trubice.

Vákuové erekcie nemusí vždy cítiť ako skutočná vec. Rôznych zdrojov opísať ako hubovité a semi-flaccid, purpurovo farba, a niekedy studené alebo znecitlivenie. Ale klinických štúdií stále nájsť vysokú mieru spokojnosti medzi tými, ktorí dostávajú vákuová liečba ED. (výskumníci opatrenie účinnosť liečby kladením pacientov, aby miera ich sexuálne zážitky na medzinárodný Index erektilnej funkcie.)

Vývevy sa tiež osvedčili v štúdiách penilní rehabilitácie. Určité postupy – chceli radikálne prostatectomies — môže spôsobiť dočasnú impotencia v dôsledku nervové poškodenie. Ak máš dosť dlho na to, bez spontánnu erekciu, niektoré vaše penilní tkaniva môže atrofia, spôsobuje dlhodobé erekcie. Ukazuje sa, že pooperačné využitie penis čerpadlo môže pomôcť odvrátiť túto škodu.

Kliknite tu kúpiť najlepšie Penis čerpadlá

Penis čerpadlá sú k dispozícii na prepážke a niektorí muži bez ED ich použiť pre masturbácie alebo zvýšiť alebo ich dĺžky obvode. Dosiahnuť tento druhý cieľ, predajcovia navrhnúť, 30-minútové sedenie tri alebo štyrikrát týždenne, v trvaní niekoľkých mesiacov. Lekárskej literatúre, však nepodporuje myšlienku, že vákuové zúženie bude produkovať trvalé zmeny vo veľkosti penisu.

Keby nič iného, nadužívanie čerpadla môže poškodiť penis. Americká urologické asociácia odporúča len tie zariadenia, ktoré prichádzajú s vákuovou limiter, ktoré automaticky dovoľuje vo vzduchu, ak príliš veľa negatívny tlak stavia v skúmavke. Nadmerné čerpanie bez obmedzovača vákuové môže spôsobiť penilní modriny, alebo — v extrémnych prípadoch – poškodenie tkaniva veľmi vážne.

Kliknite tu kúpiť najlepšie Penis čerpadlá


Search for Penis čerpadlá Sa Skutočne Pracujú?

  • liečba ed vákuovou pumpou

Related Post: