Hoodia – čo Potrebujete Vedieť

Čo je Hoodia Gordonii?

uniquehoodia Latinský názov: Hoodia gordonii

Ostatné mená: hoodia, xhooba,! khoba, Ghaap, hoodia kaktus, juhoafrický púšte kaktus

Hoodia je kaktus-rád rastlín, ktorá rastie predovšetkým semi-deserts Južná Afrika, Botswany, Namíbie a Angoly.

V posledných niekoľkých rokoch, hoodia bolo silne predané na chudnutie a sa stal nesmierne populárny.

Hoci sa vždy dopyt po diétne pilulky, po zákaz Efedrín bylina, trh bol obzvlášť zrelé na ďalšie nové diétne pilulky.

Moc hoodia to popularity pramení z tvrdení, že San Krováci Kalahari desert opiera hoodia tisíce rokov zažehnať hladu a smäd počas dlhé poľovníctvo výlety. Boli povedal odrezať stonky a jesť horkou chuťou rastlín.

Hoodia gordonii rastie v clumps zelená vzpriamenej stonky. Hoci sa často nazýva kaktus, pretože sa podobá jeden, hoodia je skutočne Sukulent.

Trvá asi päť rokov pred hoodia gordonii bledá fialové kvety sa objavujú a môžu byť zberalo závodu.

Existuje viac ako 13 druhov Hoodia. Len aktívnej zložky doteraz identifikovaných je steroidných glycoside, ktoré nazval “p57″. V súčasnosti iba hoodia gordonii je myšlienka obsahovať p57.

Štarte stratí väčšiu váhu s jedinečné Hoodia

Aká je História Hoodia Gordonii?

V roku 1937, holandský antropológ študovať San Krováci poznamenať, že používajú hoodia gordonii na potlačenie chuti. V roku 1963, vedci v Rada pre vedecký a priemyselný výskum (CSIR), Južná Afrika národné laboratórium, začal študovať hoodia. Tvrdili, že laboratórne zvieratá stratené hmotnosti po dostali hoodia gordonii.

Juhoafrický vedcov pracujúcich s britská spoločnosť s názvom Phytopharm, izolované, čo sa domnievali, že aktívna zložka hoodia gordonii, steroidných glycoside, ktoré sú pomenované p57. Po získaní patent v roku 1995, že licencovaný p57 na Phytopharm. Phytopharm strávil viac ako 20 miliónov dolárov na hoodia výskum.

Nakoniec farmaceutických obrie Pfizer dozvedel o hoodia a vyjadrili záujem pri rozvíjaní hoodia drog. V roku 1998, Phytopharm sub-licensed práva pre rozvoj p57 Pfizer za $21 miliónov. Pfizer vrátené práva na hoodia Phytopharm, kto je teraz pracuje s Unilever.

Veľa humbuk okolo hoodia začala po 60 minút korešpondent Leslie Stahl a posádky cestoval do Afriky, aby skúste hoodia. Sú prenajal miestnych Bushman ísť s nimi do púšte a sledovať niektoré hoodia. Stahl, jedli, opisujú ako “cucumbery v textúru, ale nie je to zlé.” Ona hlásené, že ona stratil túžbu jesť alebo piť celý deň. Tiež povedala, že ona nebola skúsenosti akékoľvek okamžité nežiaduce účinky, ako sú tráviace ťažkosti alebo srdce búšenie srdca.

Štarte stratí väčšiu váhu s jedinečné Hoodia

Ak sa zistí Hoodia Gordonii?

Hoodia gordonii sa predáva formou kapsule, prášku, tekutiny alebo čaj, v predajniach zdravej výživy a na internete. Hoodia je tiež nájsť v populárnej Diéta pill Trimspa.

Ako Hoodia Gordonii prácu?

Napriek svojej popularite, nie sú publikované námatkovo kontrolovaných pokusov na ľuďoch ukázať hoodia je bezpečné alebo účinné vo forme tabletiek.

Jedna štúdia uverejnená v septembri 2004 vydať výskumu mozgu zistil, že injekcie p57 do stredu chuť mozgy potkanov spôsobilo pozmenené úrovne ATP, energie molekuly, ktoré môžu ovplyvniť hladu. Zvieratá dostávajú P57 injekcie tiež jedli menej ako potkany, ktoré dostala placebo injekcie. Však to bolo štúdiu zvierat a injekcie v mozgu sú odlišné od ústnu konzumáciu, takže nemôže byť použitý preukázať, že ústne hoodia môžete potlačiť chuť na ľuďoch.

Výrobca Phytopharm cituje klinického pokusu zahŕňajúce 18 dobrovoľníkoch, že našiel hoodia spotrebu zníženú potravy v približne 1 000 kalórií denne v porovnaní s skupiny placebo. Hoci fascinujúce, štúdium nebolo uverejnené alebo podrobené procesu vzájomného preskúmania, tak kvalitu štúdie nemožno vyhodnotiť.

Aké vedľajšie účinky Hoodia?

Existujú niektoré potenciálne nežiaduce účinky Hoodia, ktoré by ste mali byť vedomí. Čo sú to Hoodia vedľajšie účinky a bezpečnostné obavy?

Ako zistím, ak je čistý Hoodia?

Existujú rozsiahle správy sfalšovaných hoodia výrobkov. Mike Adams Novinky TARGET, sa odhaduje, že 80% hoodia výrobkov sú kontaminované alebo falzifikátov. Je nemožné poznať, ak hoodia výrobok obsahuje čistého hoodia a aktívne zložky, pokiaľ boli testované nezávislým laboratóriom.

Po pohľade na hoodia kupujúci sprievodcov, hoodia hodnotenia a porovnania hoodia na internete, moje rada je, že by ste byť veľmi opatrní. Väčšina z týchto lokalít tajne vytvorili spoločnosti predávajúce hoodia. Sa vysvetliť, prečo je hoodia v iných výrobkoch horší, i keď nie sú žiadne zverejnené správy preukazujúce, že jeden je efektívnejšie.
V poslednej dobe všetci bola mluvíš všetky prírodné hladu potláčajúcich známe ako Hoodia. Tento všetky prírodný doplnok bol vybavený na Oprah a len asi každý zdravia Novinky program, ktorý môžete nájsť v televízii a online. Docela dobrej povesti vyvinula pre to klinicky schopnosti potlačiť hladu. Výrobky s Hoodia v nich majú pomôcť sa cítite plný, spôsobuje budete jesť menej a pomôže vám chudnúť.

Avšak, nie všetky tieto Hoodia výrobkov sú vytvorené rovnako. V skutočnosti, sme zistili, že niektoré sú účinnejšie, ako iné. Obsahujúci viac ako 1,485 mg čistého nefalšovaných Hoodia v každej dávke Jedinečné Hoodia sa zistilo sa ten, ktorý môžete dôverovať pomôže schudnúť a udržať ho.

Štarte stratí väčšiu váhu s jedinečné Hoodia

Hoodia Gordonii: Čo je to?

Hoodia Gordonii je vedecký názov na kaktus ako rastlín, ktoré sa darí v horúceho, suchého klímu. Použila prostredníctvom stáročia v púšti obydlia kmene Afrike pomôcť vyriešenie hladu počas nedostatku. Zatiaľ čo tento závod je teraz pestované v horúce a suché regiónov vo svete, najčistejšie a najúčinnejších foriem Hoodia Gordonii možno nájsť v Juhoafrickej Kalahari Desert ak pochádza.

Ako vám pomôže Hoodia Gordonii?

Po prvé a predovšetkým, Hoodia je potláčajúcich chuť k jedlu, ktoré vám dáva pocit plnosti, pomôže vám jesť menej. Popri staving vypnutie hladu, pomáha aj regulovať váš krvný cukor po celý deň, ktorá je obzvlášť užitočná počas tie časy, keď váš žalúdok je prázdny. Výskum naznačuje, že Hoodia je jedným z niekoľkých prírodné doplnky, ktoré môžu viesť k skutočným chudnutie.

Výhody používania jedinečné Hoodia

Od jedinečné Hoodia len použitie 100% skutočného Hoodia Gordonii z najlepších zdroja, sa považuje za jeden z najlepších, najúčinnejších všetko Prírodné Chudnutie dopĺňa tam. Ľudí po celom svete boli, ktorí ju využívajú a zažíva absolútne úžasné výsledky.

Tu sú niektoré z výhod pomocou jedinečné Hoodia:

Superior chuť kontrolu – bude vás cítiť sa viac plný a pomôže vám jesť oveľa menej

Kontrolu hladiny cukru v krvi – udržať váš krvný cukor z ukladanie do zásobníka vám pomôže dostať cez deň bez túžbu občerstvenie

Všetky prírodné – jedinečné Hoodia je vyrobený zo 100% všetkých prírodných Hoodia. Je to bezpečné a účinné

Č chvenie pocit – tieto pilulky neobsahujú žiadne amfetamínového akéhokoľvek druhu. Tréma alebo závodné srdca bude skúsenosti nie po požití sa.

Teraz s Bioprene – všetkých prírodných nutričné Super nabíjačka Bioprene bol pridaný do vzorca, zdvíhací efekt Hoodia asi o 30%.

Štarte stratí väčšiu váhu s jedinečné Hoodia

Stráca váhu a vedenie z nikdy nebol tak ľahké a bezpečné. Len tri kapsule jedinečné Hoodia pridá do vašej strave každý deň, a začnete vidieť výsledky s v prvom týždni, sama.

Nakoniec, je klinicky overenou a realistické spôsob, ako schudnúť. Jedinečný Hoodia pomôžu vám stratiť až o 5 libier za deň.

Choď sem navštíviť oficiálnej webovej stránky jedinečné Hoodia: www.uniquehoodia.com a poradie dnes!

order uniquehoodia


Search for Hoodia – čo Potrebujete Vedieť

  • hoodia gordonii je rastlina
  • hoodia prášok
  • vedlajsie ucinky hoodia

Related Post: