Hoodia – що ви повинні знати

Що таке Hoodia Gordonii?

uniquehoodia Латинська Назва: Hoodia gordonii

Інші назви: hoodia, xhooba,! khoba, Ghaap, hoodia Кактус, Південно-Африканської пустелі Кактус

Hoodia є Кактус, як рослина, яка росте в першу чергу в напівпустелях Південної Африки, Ботсвани, Намібії та Анголи.

В останні кілька років hoodia був в значній мірі продаж для втрати ваги і стала надзвичайно популярною.

Хоча там завжди було попит на таблетки, після заборони на Ефедра трава, ринок був особливо дозрів для наступного нового дієти таблетки.

Значна частина hoodia s популярність пояснюється стверджує, що Сан бушмени в пустелі Калахарі покладалися на hoodia протягом тисяч років, щоб відвернути від голоду і спраги протягом довгого полювання подорожей. Вони були сказав мають відрізати стебла і їдять заводу гіркий дегустації.

Hoodia gordonii росте в згустки зелений вертикальному стебла. Хоча це часто називається Кактус тому, що він нагадує один, hoodia є фактично Сукуленти.

Вона займає близько п’яти років, перш ніж з’являються hoodia gordonii Бліді пурпурні квіти і рослини можуть бути зібрані.

Є більш ніж 13 типів hoodia. Тільки активний інгредієнт, визначені до цих пір є нестероїдні Глікозиди, яка була названа “p57″. В даний час тільки hoodia gordonii вважають, містять p57.

Почати більше втрати ваги з унікальним Hoodia

Що таке історія Hoodia Gordonii?

У 1937 році Голландська антрополог, вивчення Сан бушмени відзначили, що вони використовували hoodia gordonii для придушення апетиту. У 1963 році вчені в рада з наукових і промислових досліджень (СНПІ), Південно-Африканська Національна лабораторія, почав вивчати hoodia. Вони стверджували, що лабораторних тварин втратили вагу, після того, як вони отримали hoodia gordonii.

Південноафриканський вчених, робота з британська компанія під назвою Phytopharm, ізольовані, що вони вірили бути активного інгредієнта в hoodia gordonii, нестероїдні Глікозиди, який вони назвали p57. Після отримання патент у 1995 році, вони ліцензії p57 до Phytopharm. Phytopharm провів більше 20 мільйонів доларів на hoodia дослідження.

Врешті-решт фармацевтичного гіганта Pfizer дізнався про hoodia і висловив зацікавленість у розвитку hoodia наркотиків. У 1998 році Phytopharm sub-licensed права для розробки p57 до Pfizer за $21 млн. Pfizer повернуто права hoodia Phytopharm, хто зараз працює з “Юнілівер”.

Більшої частини галас про hoodia почав після 60 хвилин кореспондент Leslie Stahl та екіпажу їздив в Африку, щоб спробувати hoodia. Вони найняли місцевих оглянуто Bushman йти з ними в пустелі, і відстежити деякі hoodia. Шталь з’їв, що описують його як “cucumbery в текстурі, але не погано”. Вона повідомила, що вона втратила бажання їсти або пити весь день. Вона також сказала, що вона не зазнав будь-які негайного побічних ефектів, таких як розлад шлунка або серце серцебиття.

Почати більше втрати ваги з унікальним Hoodia

Де знаходиться Hoodia Gordonii?

Hoodia gordonii продається в капсулі, порошок, рідина або чай форми в магазинах здорової їжі і в Інтернеті. Hoodia також знайдені в Популярні дієти таблетки Trimspa.

Яким Hoodia Gordonii роботу?

Незважаючи на свою популярність є немає опублікованих рандомізованих контрольованих досліджень в організмі людини, щоб показати hoodia є безпечними і ефективними у формі таблетки.

Одне дослідження, опубліковані в вересня 2004 Випуск мозок дослідження виявили, що ін’єкції p57 в центрі апетит щур мізки, що призвело до змінених рівнів АТФ, енергію молекули, які можуть вплинути на голод. Тварини, отримання ін’єкції P57 також їли менш ніж щурів, які отримали ін’єкції плацебо. Однак, це було тваринного дослідження та ін’єкції у мозку відрізняється від усні споживання, тому його не можна використати, щоб показати, що oral hoodia може придушити апетит людини.

Виробник Phytopharm СІТЕС клінічні випробування за участю 18 прав добровольців, які знайшли hoodia споживання Зменшений прийому їжі на близько 1000 калорій на день, в порівнянні з групою плацебо. Хоча інтригуючим, дослідження не був опублікований або піддаватися на рецензування, так що якість дослідження не може бути оцінена.

Які побічні ефекти Hoodia?

Існують деякі потенційні побічні ефекти hoodia, що ви повинні бути в курсі. Які Hoodia, побічні ефекти і міркування безпеки?

Наскільки я знаю, якщо це чисто Hoodia?

Є широке повідомлення hoodia контрафактної продукції. Майк Adams Новини цілі, оцінює, що 80% hoodia продуктів є забрудненими або підробити. Це неможливо знати, якщо продукт hoodia містить чистого hoodia і активний інгредієнт, якщо вона була протестована на незалежної лабораторії.

Подивившись на напрямні, hoodia рейтинги та hoodia порівнянь hoodia покупця в Інтернеті, моя порада є те, що ви бути дуже обережним. Більшість з цих сайтів мають таємно створені продажу hoodia. Вони пояснити, чому hoodia в інші продукти поступається, хоча там немає опублікованих доповідях показані, що один є більш ефективним.
Останнім часом все було говорити про всі природні голоду suppressant відомий як Hoodia. Це всі природні доповнення була відзначена на шоу Опри і просто про кожну програму здоров’я Новини, які ви можете знайти на телебаченні і в Інтернеті. Він розробив досить репутацію за це клінічно доведено, здатність придушити голоду. Продукти з Hoodia в них повинні допомогти зробити вас почувати себе повністю, викликаючи ви їсте менше і допомогти вам схуднути.

Однак, не всі ці продукти Hoodia створені рівними. Справді, ми виявили, що деякі з них більш ефективні, ніж інші. Містить понад 1.485 мг чистий, найчистіший Hoodia в кожну дозу, Унікальний Hoodia було встановлено бути той, який ви можете довіряти, щоб допомогти вам скинути вагу і тримати його.

Почати більше втрати ваги з унікальним Hoodia

Hoodia Gordonii: Що це таке?

Hoodia Gordonii є наукова назва для Кактус, як рослина, що процвітає в гарячий, сухий клімат. Вона була використана століть по пустелі мешкання племен Африки допомогти запобігти голоду в часи дефіциту. Хоча цей завод зараз виріс у спекотне і сухе регіонах світу, найчистіший і найпотужніших форми Hoodia Gordonii можуть бути знайдені в в Калахарі Південної Африки де воно відбувається.

Як можна Hoodia Gordonii вам допомогти?

Перш за все, Hoodia це апетиту, який дає вам відчуття повноти, допомагаючи вам до менше їсти. На додаток до речей від голоду, це також допомагає регулювати рівень цукру в крові протягом дня, що дуже зручно в ті часи, коли порожній шлунок. Дослідження показують, що Hoodia є одним з декількох добавки, що може призвести до фактичної ваги.

Переваги використання унікального Hoodia

Починаючи з унікальним Hoodia, використовує тільки 100% справжній Hoodia Gordonii найкращий джерело, вона вважається однією з найкращих, найбільш потужним все фізичних втрата ваги добавки там. Людей по всьому світу використовують його і відчувають абсолютно дивовижні результати.

Ось деякі з переваг використання унікального Hoodia:

Контроль апетиту Superior – це зробить вас почувати себе більш повне і допомогти вам в їжу набагато менше,

Керування цукру в крові – ведення рівень цукру в крові з піки допоможе вам отримати через день без бажання перекусити

Всі природні – унікальний Hoodia виготовлена з 100% всіх природного Hoodia. Це є безпечним і ефективним

Ні нервовим почуттям -ці таблетки містять будь-які стимулятори будь-якого роду. Ви не відчуєте переляк або гоночний серця після нього.

Тепер з Bioprene – всі природні харчові Bioprene Super зарядний пристрій додано до формули, підвищення ефект Hoodia приблизно на 30%.

Почати більше втрати ваги з унікальним Hoodia

Втрата ваги і тримати його ніколи не було так легко і безпечно. Тільки три капсули Унікальні Hoodia додав до вашої дієті кожен день, і ви почнете бачити результати з в перший тиждень, сама по собі.

Нарешті, є клінічно доведено і реалістичний спосіб схуднути. Унікальний Hoodia може допомогти вам втратити до 5 кг на добу.

Відразу тут, щоб відвідати офіційний веб-сайт унікальним Hoodia: www.uniquehoodia.com та замовлення сьогодні!

order uniquehoodia


Search for Hoodia – що ви повинні знати


Related Post: