Hammaste Whitening Komplektid

teeth whitening kits Saad vanemad, muutuvad tumedamaks looduslikult hambaid. Kui punane vein, tee, kohvi juua või tarbivad muud toitude ja jookide koos tugeva värv, muutuvad hambaid värvunud varasemas oma elu. Suitsetamise värvusemuutus teine peamine põhjus, mis võib muuta teie hambad, kuvatakse kollane. Hammas mädanemise, täidised ja viinakivi sadestamiseks kogunenud (tahvel, mis on moodustunud bakterite hambaid pinnale filmi gaasikromatograafias kasutatav vorm) võib kaasa aidata ka määrdumist ega tugevat värvimuutust.

Whitening toodete hammas aidata Kergenda hambaid. Need sisaldavad tavaliselt nimetatakse keemilise vesinikperoksiidi või karbamiid peroksiid. Kui nende kemikaalide murda, jõuab hapniku raske välispinna (paksus) hambaid, mis neid – valgendatakse. Whitening mõju võib kesta paar kuud kuni kolm aastat. See erineb inimeselt inimesele.

On teil whiten hambaid mitmel erineval viisil. Näiteks saate osta kodus kasutada gaasilist komplektid või teie hambaarst võib hammastele whiten teile. Pleegitamisel ei tööta false hambad, kroonid, vineeri või täidised (sh lõikamine ja hammaste lõikamine värvitud täidised). Selle asemel teie hambaarst võib asendada need tulemasinate vastu. Ta saab teile nõu, pleegitamise erineval ja mis on teie jaoks kõige tõhusamad.

Kui teil on hammas mädanemise või igeme haiguse, see tuleb käsitleda enne, kui olete töötlemisviiside whitening. On mõnel juhul, kui teie hambaarst võib soovitada, et teil pole teie hambad, whitened. Näiteks pleegitamine pole tavaliselt soovitatakse rasedad või imetavad naised, või keegi, kelle hambad on alles kujunemisjärgus 18-aastastele.

>> klõpsake siia, et osta hammaste Whitening komplektid

Millised on alternatiivid whitening, hambaharjad?

Lihtne võimalusi, kuidas parandada varrekaela hammaste ilme on järgmised.

  • harjamise regulaarselt koos fluoriidi hambapasta
  • Suitsetamise lõpetamine
  • lõikamiseks ette nähtud toidu ja jookide, mida saab peits hambaid, nagu näiteks tee, kohv ja punase veini
  • külastab teie hambaarst regulaarselt – ta saab skaala ja Poola eemaldada mis tahes viinakivi sadestamiseks, mis on üles ehitatud hambaid

Whitening hambapastades on veidi abrasiivne, mis võib aidata kõrvaldada pinna värvimine, kuid ärge muutke hambaid füüsiline varjule. Eksperdid on praegu vaatab läbi kuidas tõhusa whitening hambapastades.

>> klõpsake siia, et osta hammaste Whitening komplektid

Börsiväliste hammas whitening komplektid

Börsiväliste whitening komplektid müüakse kõige suuremate apteekides throughout the UK. Need sisaldavad tavaliselt kummist suu kandikud (vormid, mis on ligikaudu sama kuju kui hambaid) ja torud, pleegitamise geel. Pärast väänamise osa võtta suud plaatide geeli, saate paigutada need üle hambaid, tavaliselt ajal umbes 30 minutit.

Geeli pleegitamiseks koostisaine on tavaliselt vesinikperoksiidi. Komplektid sisaldab ainult nõrk vesinikperoksiidi, seega ei pruugi olla sama tõhus kui teie hambaarst kasutavad tugevam toodete. Mõned tooted, mida saab osta börsiväliste on tõhusam kui teised. See sõltub palju pleegitamiseks koostisosa neis.

Alati rääkida teie hambaarst enne kasutamist börsiväliste hammas whitening komplektid.

>> klõpsake siia, et osta hammaste Whitening komplektid

Kutse hammas whitening

Kutse pleegitamine toimub teie hambaarst. See võib olla sise- või. Kui teil on väline pleegitamine, geel asetatakse hambaid välimine pind. Sisemine pleegitamine hõlmab pleegitamiseks toote laskmist oma hammas sees. Välise pleegitamine on rohkem levinud, sisemine pleegitamine saab kasutada ainult kui olete olnud root canal ravi lihtsustamine juurdepääsu teie hammas sees.

Välissuhete pleegitusained

Välise pleegitamine sarnaneb börsiväliste hammas whitening komplektid. Teie hambaarst teeb kummist suu kandikud, mis sobivad teie hambad täpselt ja geel on tugevamaks ja tõhusamaks seetõttu. Ta annab teile torud, pleegitamise geel ja asetada geel suu plaatidel juhiseid. Peate regulaarselt kandma suu plaatide 30 minutit kuni tund kestab kaks kuni neli nädalat.

Võimsuse või pleegitamise laser võib toimuda ka teie hambaarst. Ta paneb kummist pitser hambaid kaitsta oma kummivaigud ümber. Seejärel pleegitamiseks Geel pannakse hambaid ettevõttesse ja kasutatakse erilist, ere valgus whitening kiirendamiseks. See töötlemine toimub tavaliselt umbes üks tund.

>> klõpsake siia, et osta hammaste Whitening komplektid

Siseturu pleegitusained

Sisemine pleegitamine saab teha ainult kui olete olnud root canal ravi. See tähendab, et veresooned ja närve sees oma lõikamine ja hammaste lõikamine on asendatud kummist täitmist.

Kui teil on sisemine pleegitamine, teie hambaarst puurvardad teie hammas auk ja pleegitamise toote kasutusele augu. Ta kasutab auk, mis oli varem ette teie juurkausta, kuigi võib osutuda vajalikuks teha pisut suurem. Teie hambaarst on tollitõkendiga augu koos ajutise täitmise, jättes pleegitusainena teie hammas sees.

Peate teie hambaarst umbes nädal hiljem ajutine täitmist ja võetud pleegitusainena lasta tagasi minna. Ta täidab koos hammas värviga täitmise auk.

>> klõpsake siia, et osta hammaste Whitening komplektid

Millised on riskid?

Nagu iga korrale, on mõned hammas whitening seotud riske. Oleme lisanud pole võimalus nende toimub teile spetsiifilised ja erinevad iga isiku jaoks. Teie hambaarst selgitada, kuidas nende riskide suhtes saate paluda.

Kõrvalmõjud

On on soovimatud kõrvalmõjud, kuid peamiselt ajutise mõju võite saada pärast menetlust.

Hammas whitening kõrvalmõjud sisaldavad ajutise tundlikkus hambaid kuuma ja külma, on kurguvalu, pakkumise kummivaigud ja teie igemetele valged laigud. Need kõrvaltoimed peaks kaduma paar päeva pärast. Kõrvalmõjud kesta kauem, kui see ühendust teie hambaarst.

>> klõpsake siia, et osta hammaste Whitening komplektid


Search for Hammaste Whitening Komplektid


Related Post: