Dzimumlocekļa Paplašināšanās Produktus: Tās Darbojas?

 Kārdinājums pēc produktiem, kas apgalvo, lai palielinātu dzimumlocekļa izmēra? Iegūstiet faktus par to, ko gaidīt no vīriešu uzlabošanas tabletes, sūkņi, vingrinājumus un operācijas.

Dzimumlocekļa paplašināšanās produktiem un procedūrām, kas nav grūti atrast. Vīriešu žurnālos, radio liecina, un internets ir pilns ar reklāmām Sūkņu, tabletes, svars, mācības un pat operācijas, kas apgalvo, lai palielinātu garums un platums jūsu dzimumlocekļa.

Tomēr tur ir ļoti maz zinātnisko atbalstu visām nonsurgical metodēm, lai palielinātu dzimumlocekļa. Un neviens cienījamu medicīnas organizācijas atbalsta dzimumlocekļa operācijas tikai kosmētikas iemeslu dēļ. Lielākā daļa no metodēm, redzat reklamē ir neefektīvas, un daži var sabojāt jūsu dzimumlocekļa. Tātad, jādomā divreiz pirms mēģināt kādu no tām.

Dzimumlocekļa izmērs: Kas ir normāls, kas nav?

Bailes, ka jūsu penis izskatās pārāk mazs vai pārāk mazs, lai apmierinātu jūsu partneris seksā ir kopīgas bailes. Taču pētījumi ir pierādījuši, ka lielākā daļa vīriešu, kuri domā, viņu dzimumlocekļi ir pārāk mazas, patiesībā ir normāla lieluma penises. Tāpat pētījumi liecina, nekā daudzi cilvēki ir pārspīlēts priekšstats par to, kas veido "normālu" dzimumlocekļa izmēra. Ņemiet vērā, ka:

 • Vidējais dzimumlocekļa pasākumu kaut kur starp 3 un 5 collām (vai apmēram 8-13 cm), ja ne uzcelt, un starp 5 un 7 collu (13-18 cm), kad uzcelt.
 • Penis tiek uzskatīts par ārkārtīgi maza tikai tad, ja pasākumi ir mazāks par 3 collām (vai apmēram 7 cm), kad uzcelt, šo stāvokli sauc mikro penis.

Kā partneri apskatīt dzimumlocekļa izmēra

Tautas mediju un reklāmdevējiem būtu jūs uzskatāt, ka jūsu partneris rūpējas dziļi par dzimumlocekļa izmēra. Piesaistes jautājums ir sarežģīts, bet daudzi pētījumi liecina, ka dzimumlocekļa izmēra, ir daudz zemāka par prioritāšu sarakstā attiecībā uz sievietēm nekā uz tādiem jautājumiem kā cilvēka personību. Diemžēl, tur ir maz pētījumu par gejiem uztveri par savu partneru dzimumlocekļa izmēra. Bet paturiet prātā, ka saprast jūsu partnera vajadzības un vēlmes, visticamāk, lai uzlabotu savu seksuālo attiecību, nekā mēģinot mainīt lielumu jūsu dzimumlocekļa.

Neticu hype

Uzņēmumi piedāvā dažāda veida nonsurgical dzimumlocekļa paplašināšanās ārstēšanu, un bieži veicināt tos ar nopietniem vērstu reklāmu, kas ietver atzīmju no "zinātnes" pētnieki. Bet, ja paskatās tuvāk, jūs redzēsiet, ka prasības par drošību un efektivitāti nav pierādīti Tātad, tirgotājiem paļauties uz atsauksmes, asimetrisks datus un apšaubāmu pirms-un-pēc fotogrāfijas.

Uz ciešu pārbaude ts seksuālo uzlabošanu bagātinātājiem, jūs varat pamanīt teikumu, piemēram, Patiešām, ražotāji nav jāsniedz pierādījumi, lai FDA "Šie paziņojumi nav izvērtējusi Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA)." drošuma vai efektivitātes pirms nodošanas uztura bagātinātāju tirgū.

Dzimumlocekļa paplašināšanās produktiem

Lielākā daļa reklamēja dzimumlocekļa paplašināšanās metodes ir neefektīvas, un daži var radīt neatgriezenisku kaitējumu jūsu dzimumlocekļa. Šeit ir daži no visplašāk veicināta produktu un metodes:

 • Tabletes un losjoni. Tie parasti satur vitamīnus, minerālvielas, garšaugi vai hormoni, kas apgalvo, lai palielinātu dzimumlocekļa. Neviens no šiem produktiem, ir izrādījusies efektīva, un daži var būt kaitīga.
 • Vakuumsūkņi. Tā sūkņi izdarīt asinis uz dzimumlocekļa un padarīt to uzbriest, viņi dažreiz izmanto erektilās disfunkcijas ārstēšanai. Izmantojot dzimumlocekļa sūknis biežāk un ilgāk nekā parasti izmanto erektilās disfunkcijas var bojāt gumijas audu dzimumlocekļa, kas noved pie mazāk stingru erekcija. Izmantojot vakuuma sūkni var radīt ilūziju par lielāku dzimumlocekļa, bet rezultāti nav pastāvīga.
 • Vingrinājumi. Dažreiz sauc Jelling šie vingrinājumi izmantot roku pār roku kustības, lai push asinis no pamatnes līdz galvas jūsu dzimumlocekļa. Kaut arī šī tehniskajiem paņēmieniem šķiet drošāka nekā citas metodes, tas var izraisīt rētu veidošanos, sāpēm un sakropļojums. Nav zinātniskie pētījumi, kas norāda uz šo metodi, ir efektīvs palielināt dzimumlocekļa izmēru.
 • Strečings. Stiepšanās veido pievienojot nestuves vai paplašinātāja ierīci uz dzimumlocekļa. Šīs ierīces izdarīt saķeri uz dzimumlocekļa. Daži nelieli pētījumi liecina par pieaugumu, kas ir puse collu gandrīz collu (apmēram 1 līdz 2 cm) garumā ar šīm ierīcēm. Tomēr pētījumi nav augstas kvalitātes un precīzākus pētniecība ir vajadzīga, pirms šo metodi nevar uzskatīt par drošu un efektīvu.

Operācija ir riskanta, un, iespējams, nedarbosies

Pētījumi rāda, ka vīriešiem, kas iziet dzimumlocekļa paplašināšanās ķirurģija lielākā daļa nav apmierināti ar rezultātiem. Labākajā, operācija var pievienot puse collas (1 cm), lai garums ļengans dzimumlocekļa. Sliktākajā gadījumā, operācija var izraisīt komplikācijas, piemēram, infekcija, rētas, un sajūta vai funkciju zudumu.

Ķirurģiskās metodes dzimumlocekļa paplašināšanās – Nav kosmētikas lietošanai


Par dzimumlocekļa paplašināšanās ķirurģija nepieciešams, ir reti. Surgery parasti ir rezervēta vīriešiem, kuru dzimumloceklis nefunkcionē normāli, jo iedzimts defekts vai traumu.

Lai gan kosmētikas dzimumlocekļa paplašināšanās piedāvā daži ārsti, tas ir pretrunīgs un uzskata daudzi par nevajadzīgu un potenciāli kaitīga. Dažas dažādas metodes tiek izmantotas, lai pagarinātu dzimumlocekli. Visi no tiem ir uzskatāmi par eksperimentāliem. Nav pietiekami daudz pētījumu par dzimumlocekļa paplašināšanās operācijas, lai sniegtu precīzu priekšstatu par riskiem un ieguvumiem.

Visplašāk izmantotais ķirurģiskas procedūras, lai pagarinātu dzimumlocekli ietver savainojot sodu saišu, kas piešķir dzimumlocekļa kaunuma kaulu un pārvietojas ādu no vēdera uz dzimumlocekļa vārpstu. Kad šis saišu sagriež, dzimumloceklis šķiet garāks, jo vairāk par to nokarājas. Bet samazinot sodu saites, var izraisīt uzcelt dzimumlocekļa, ir nestabila. Saraujot sodu saišu dažkārt apvienojumā ar citām procedūrām, piemēram, noņemot lieko tauku virs kaunuma kaula.

Procedūru, lai dzimumlocekļa biezāka ietver, ņemot taukus no mīkstus ķermeņa daļas un injicējamo to vārpstas no dzimumlocekļa. Rezultāti bieži vilties, tomēr, jo daudz no injekcijas tauku absorbē organismā. Tas var novest pie izliekums vai asimetrijas dzimumlocekļa. Vēl lielāku platumu tehnika potēšanas audi uz vārpstas no dzimumlocekļa.

Neviena no šīm procedūrām ir pierādīts, ka tā ir droša un efektīva.

Dažas lietas, kas tiešām var palīdzēt

Kaut gan tur nav garantēta drošu un efektīvu veidu, kā palielināt jūsu dzimumlocekļa, ir dažas lietas, varat darīt, ja jūs uztraucaties par jūsu dzimumlocekļa izmēra.

 • Sazinieties ar savu partneri. Tas var būt grūti, lai izjauktu veco paradumiem, vai, lai apspriestu seksuālo orientāciju, ar savu partneri. Bet jums būs priecīgs jūs – un jums var būt pārsteigts dzirkstele tas liek atpakaļ jūsu seksuālo dzīvi.
 • Get formas un zaudēt vēdera tauku. Ja jūs liekais svars, un ir "alus gut," jūs varētu izskatīties, ja Jums ir īsāks dzimumlocekļa, nekā jūs faktiski darīt. Regulāras fiziskās aktivitātes var veikt liela atšķirība. Labāka fizisko kondicionēšana var ne tikai dot jums izskatīties labāk, bet var arī sniegt jums vairāk spēka un izturības dzimumakta laikā.
 • Aplīdziniet jūsu kaunuma apmatojuma. No kaunuma apmatojuma ap bāzi jūsu dzimumlocekļa daudz var padarīt jūsu dzimumlocekļa izskatās īsāks. Apgriešana var padarīt jūsu dzimumlocekļa izskatīties lielāka. Tā var arī palielināt jutīgumu ap bāzi jūsu dzimumlocekļa.
 • Konsultējieties ar ārstu vai konsultants. Feeling neapmierināti par lielumu jūsu dzimumlocekļa ir izplatīta problēma. Sertificēts konsultants, psihologs, psihiatrs, vai jūsu ģimenes ārsts var palīdzēt. Daudzi vīrieši justies labāk ar pārliecību, ka tie ir "normāls" vai ar padomu par to, kā labāk apmierināt savu partneri, neķeroties pie kosmētikas dzimumlocekļa paplašināšanās.

Bottom line

Daudzi vīrieši domā, ka viņi ir mazs penis, un ka, palielinot izmēru viņu dzimumlocekļa dos viņiem labāk mīļāko vai lai tos padarītu pievilcīgākus. Bet izredzes ir jūsu penis ir normas izmēru diapazonu. Pat ja jūsu penis ir mazāks par vidējo, tā nedrīkst jautājumu tik daudz, kā jūs domāja. Pirms ķerties pie laikietilpīga, dārga vai bīstamus paņēmienus, kas būs minimāli efektīva, labākajā gadījumā, apsvērt citas iespējas.

Visefektīvākais risinājums var būt tikpat vienkārša kā runāt ar savu partneri vai kļūst formas. Ja šie pasākumi nepalīdz, mēģiniet runāt ar profesionālu konsultantu par jūsu bažām.


Search for Dzimumlocekļa Paplašināšanās Produktus: Tās Darbojas?

 • dzimumlocekļa palielināšana ar vakuumsūkni
 • dzimumlocekla vakumsukni
 • kā sauc metodi ar kuru var palielinat dzimumlocekli
 • visefetivakas tabletes dzimumlocekla palielinasana

Related Post: