Diş Beyazlatma Setleri

teeth whitening kits Siz yaşlandıkça diş doğal olarak daha koyu olur. Çay, kahve, kırmızı şarap içmek ya da diğer yiyecek ve içecekler ile güçlü colourings tüketmek, dişlerinizi daha önce hayatında yitiren olur. Hipotermide başka bir önemli nedeni is smoking, hangi dişlerinizi sarı görünür hale getirebilirsiniz. Diş çürümesi, dolgular ve tartar birikmesi (plak, bir film bakterilerin diş yüzeyinde oluşan sıkı bir çeşit) da hipotermide için katkıda bulunabilir.

Diş beyazlatma ürünleri diş koyulaştırmak için yardımcı olabilir. Bunlar genellikle kimyasal olarak adlandırılan hidrojen peroksit veya Karbamit peroksit içerir. Bu kimyasalların yıkmak, oksijen da onları beyazlatır sert dış yüzeyine diş, (emaye) alır. Beyazlatma etkileri birkaç aydan üç yıla kadar sürebiliyor. Bu kişiden kişiye değişir.

Dişlerinizi beyazlatmak birkaç farklı yolu vardır. Örneğin, evde kullanmak için açma kitleri satın alabilirsiniz veya hekiminize sizin için dişlerinizi beyazlatmak. Ağartma yanlış diş, kron, Kaplamalar veya dolgular (diş renginde dolguları dahil) çalışmaz. Bunun yerine, hekiminize bunlar hafif olanlarla değiştirmek mümkün olabilir. O farklı açma yöntemleri ve sizin için en etkili olacağı hakkında bilgi verebilir.

Diş çürüğü veya dişeti hastalığı varsa, bunu önce sen-si olmak herhangi bir beyazlatma tedavisi tedavi edilmesi gerekir. Bazı durumlarda hekiminize whitened diş yok önerebilir vardır. Örneğin, beyazlatma genellikle için önerilmemektedir hamile ya da emzirme kadınlar, ya da herkes olan diş hala geliştirme 18 yaşın altında.

>> diş beyazlatma setleri satın almak için burayı tıklatın

Diş beyazlatma için alternatifleri nelerdir?

Renksiz dişlerin görünümünü iyileştirmek için basit yollar şunlardır:

  • düzenli fırçalama florid diş macunu ile
  • sigara durdurmak
  • yiyecek ve içecekler, çay, kahve ve kırmızı şarap gibi dişlerini leke kesim
  • senin diş hekimi ziyaret düzenli olarak- o ölçek yapıp inşa etti herhangi bir Tatar kaldırmak için dişlerinizi Lehçe

Beyazlatma toothpastes hafif aşındırıcı, yüzey boyama kaldırmak için yardımcı olabilir, ancak diş doğal gölgesinde değişmez. Uzmanlar, şu anda gözden geçirme ne kadar etkili beyazlatma toothpastes vardır.

>> diş beyazlatma setleri satın almak için burayı tıklatın

-Tezgah diş beyazlatma setleri

-Tezgah beyazlatma setleri, İngiltere genelinde en büyük eczanelerde satılıyor. Bunlar genellikle kauçuk Agiz tepsiler (yaklaşık aynı şekli olarak diş kalıpları) ve beyazlatma jeli, borular içerir. Bazı jel halinde ağız tepsi sıkma sonra diş üzerinde genellikle yaklaşık 30 dakika bir anda yer onları.

Jel Açma madde genellikle hidrojen peroksit olduğunu. Kitleri sadece zayıf hidrojen peroksit içerir, böylece, diş hekimi tarafından kullanılan güçlü ürünler olarak etkili olmayabilir. -Tezgah satın alabileceğiniz bazı ürünler diğerlerinden daha etkilidir. Bu bağlıdır ne kadar açma madde içerirler.

Her zaman için hekiminize over-the-counter diş beyazlatma setleri kullanmadan önce konuşuyoruz.

>> diş beyazlatma setleri satın almak için burayı tıklatın

Profesyonel diş beyazlatma

Profesyonel beyazlatma, diş hekimi tarafından gerçekleştirilir. Harici veya dahili olabilir. Dış ağartma varsa, jel diş dış yüzeylerde yer alıyor. İç ağartma koymak içinde senin diş açma ürün içerir. Kök Kanal tedavisi, diş içine erişimi kolaylaştırma yaşadığınız iç ağartma kullanılmalı gibi dış ağartma daha sık rastlanır.

Harici ağartma

Dış ağartma over-the-counter diş beyazlatma setleri benzer. Hekiminize dişlerinizi tam olarak uymasını kauçuk Agiz tepsiler yapacak ve jel güçlü ve bu nedenle daha etkili olacaktır. O beyazlatma jeli ve jel ağız tepsi koymak yönergeler ve tüpler verecektir. Düzenli olarak 30 dakika ile bir saat, iki ila dört hafta süre için ağız tepsi takmak gerekecek.

Ayrıca güç veya beyazlatma lazer, diş hekimi tarafından yapılabilir. O diş etlerini korumak için etrafında bir lastik conta yerleştirir. Sonra açma jel diş yerleştirilir ve özel, parlak bir ışık beyazlatma işlemini hızlandırmak için kullanılır. Bu tedavi genellikle yaklaşık bir saat sürer.

>> diş beyazlatma setleri satın almak için burayı tıklatın

Ağartma iç

Kök Kanal tedavisi yaşadığınız iç beyazlatma sadece yapılabilir. Buna göre kan damarları ve sinir içinde senin diş lastik dolgu ile almıştır.

İç ağartma varsa, hekiminize, diş bir delik Matkap ve delik açma ürün koymak. Bu biraz daha büyük yapılması gerekebilir, ancak o kök tedavi için daha önce yapılan delik kullanır. Hekiminize çamaşır suyu, diş içinde bırakarak geçici bir dolgu ile delik mühür.

Hekiminize yaklaşık bir hafta sonra geçici dolgu ve çamaşır suyu dışarı var geri gitmek gerekir. O delik bir diş renginde dolgu ile dolduracaktır.

>> diş beyazlatma setleri satın almak için burayı tıklatın

Riskleri nelerdir?

Her işlemde olduğu gibi diş beyazlatma ile ilişkili bazı riskleri vardır. Biz bu gibi size özel ve her kişi için farklı oluyor olasılığını dahil değil. Bu riskleri nasıl sizin için geçerli açıklamak için hekiminize danışın.

Yan etkiler

İstenmeyen yan etkileri olduğunu, ancak çoğunlukla geçici etkileri işlemden sonra alabilirsiniz.

Yan etkiler, diş beyazlatma diş sıcak ve soğuk, Boğaz ağrısı, ihale dişeti ve beyaz yamalar etlerini geçici hassasiyet sayılabilir. Bu yan etkiler, bir kaç gün sonra kaybolur. Bu fazla yan etkileri son hekiminize başvurun.

>> diş beyazlatma setleri satın almak için burayı tıklatın


Search for Diş Beyazlatma Setleri

  • diş beyazlatma kauçuk
  • Eczanedesatilandisbeyalatmakiti
  • eczanelerde satılan diş beyazlatma seti

Related Post: