Canon EOS למרוד T3i 18 מגה פיקסל CMOS מצלמה דיגיטלית SLR

Canon EOS Rebel T3i 18 מגה פיקסל CMOS דיגיטלית SLR מצלמה DIGIC 4 עם הדמיה EF-S 18-55mm F/3.5-5.6 IS עדשה

פרטים טכניים

 • 18.0 מגה פיקסל חיישן CMOS ו-DIGIC 4 מעבד תמונה עבור איכות התמונה מהירות גבוהה.
 • ISO 100 – 6400 עבור ירי מתוך בהיר באור עמום.
 • שיפור EOS Full HD סרטוני וידיאו עם בקרת חשיפה ידנית, הקלטת סרט חדש מורחבת עם זום דיגיטלי
 • Vari-זווית 3.0 אינץ' נקה צפה צג LCD (03:02) לירי בזוויות גבוה או נמוך ו-1040000 נקודה VGA עם ירידה השתקפות
 • חדש Scene Intelligent Auto mode וסגנון Auto Picture שילוב איתור החדשה EOS מערכת Scene
 • 3.0-inch Vari-LCD נקה זווית צפייה: Built-in פלאש; Full HD מצב סרט ברזולוציה של 1920 x 1080
 • וגם וידאו תכונות Snapshot עבור אפשרויות הצילום משופרת וידאו.
 • תואם את קו שלם של Canon EF ו EF-S עדשות
 • DIGIC 4 מעבד תמונה, Intelligent Auto Scene מצב Auto Picture Style לשלב מערכת איתור EOS Scene; תכונות הדמיה מתקדמות: בסיסי + מסננים, פונקציה רב הממדים לתפקד Creative
 • כולל EOS Rebel T3i SLR דיגיטלית מצלמה EF-S 18-55mm F/3.5-5.6 IS Type II עדשה: 18.0 מגה פיקסל חיישן CMOS: Eye-SLR ברמת עינית
 • USB 2.0 מסוף; וידאו מתוך הטרמינל: NTSC / PAL לבחירה: SD / SDHC / SDXC חריץ לכרטיס זיכרון (כרטיס לא כלול)

קנה Canon EOS Rebel T3i 18 מגה פיקסל CMOS דיגיטלית SLR מצלמה DIGIC 4 עם הדמיה EF-S 18-55mm F/3.5-5.6 IS עדשה

Canon EOS T3i: Hands-on preview

Canon חשפה T3i EOS (הידוע באירופה בשם EOS 600D) DSLR העליון ברמת הכניסה. היא ממשיכה להשתמש חיישן CMOS 18MP לראות המורדים T2i (550D) אך רווחי הטיה המסתובב 1,040 k נקודה צג LCD כמו זה המוצע על 60D יקר יותר. זה גם רווחי היכולת לשלוט מרחוק באמצעות מצלמות ופלאש פלאש פנימי שלה, תכונה בעבר בהשתתפות רק גבוהה יותר בסוף מודלים. לצד המצלמה, Canon היא גם השקת 18-55mm F3.5-5.6 IS II, הגירסה המתוקנת קוסמטית של עדשה אופטית התייצב שלה ערכה. היו לנו הזדמנות להשתמש טרום ייצור גרסאות והן הכינו תצוגה מקדימה Hands-On של EOS 600D כולל גלריה דגימות בטא.

פרטי המוצר

 • מוצר מידות: 6 x 9 x 8 אינץ'; £ 3.6
 • משקל ברוטו: £ 4 (הצג את דמי המשלוח ומדיניות)
 • משלוח: פריט זה זמין גם עבור המשלוח כדי לבחור מדינות מחוץ לארה"ב
 • ASIN: B004J3V90Y
 • מודל מספר פריט: המורדים T3i Kit
 • סוללות: 1 סוללות ליתיום יון הנדרש. (כלול)
 • סקירה לקוחות ממוצע: 4.7 מתוך 5 כוכבים הצג כל הסקירות (60 ביקורות של לקוחות)
 • אמזון דרגה רבי מכר: # 3 מצלמה & תמונה (ראו למעלה 100 מצלמה & תמונה)
 • תאריך כניסה ראשון Amazon.com: 6 פבואר 2011

קנה Canon EOS Rebel T3i 18 מגה פיקסל CMOS דיגיטלית SLR מצלמה DIGIC 4 עם הדמיה EF-S 18-55mm F/3.5-5.6 IS עדשה

תיאור המוצר

מהיצרן

רזולוציה גבוהה עדיין לכוד
18.0 מגה פיקסל CMOS (APS-C) חיישן DIGIC 4 מעבד תמונה עבור איכות התמונה מהירות גבוהה.

רבל T3i EOS יש 18.0 מגה פיקסל CMOS (מוליכים למחצה משלימים תחמוצת מתכת) חיישן לוכדת תמונות עם בהירות יוצאת דופן טווח הגוונים ומציע יותר ברזולוציה מספיק או הגדלות יבולים גדולים. זה ממדרגה ראשונה תכונות חיישן רבים של טכנולוגיות חדשות כמו בשימוש על ידי מצלמות Canon מקצועי על מנת למקסם את איסוף האור של כל פיקסל יעילות. APS-C חיישן בגודל שלה יוצר שדה 1.6x יעיל של תצוגה (לעומת פורמט 35mm).

DIGIC 4 Image Processor

Canon DIGIC 4 מעבד תמונה דרמטית מאיץ את פעולות המצלמה כולה EOS Rebel T3i של DSLR לניתוח אינטואיטיבי מציעה שיפורים בפירוט הן בסדר שעתוק צבע טבעי. זה עובד בתיאום עם חיישן T3i Rebel EOS DSLR של ה-CMOS Image להשיג רמות הפנומנלית של הביצועים בכל מצב כמעט.

תוצאות מדהימות, לא משנה אור.
ISO 100 – 6400 (ניתן להרחבה עד 12,800) עבור ירי מתוך אור בהיר עד עמום.

רבל T3i EOS תכונות מגוון מורחב ISO שגורם ירי אפשרי במצבים שלא יעלה על הדעת בעבר, ללא פלאש. עם דירוג ISO עד 6400 (ניתן להרחבה עד ISO 12800), יחד עם טכנולוגיה משופרת להפחתת רעשים מעבד DIGIC 4 של תמונה, אפשרויות יצירתיות בשפע. מערבבים את רבל T3i EOS עם אחד של Canon EF או EF-S עדשות עם מייצב תמונה אופטי ואפשרויות הירי עבור שני סרטים סטילס להרחיב עוד יותר.

HD חלומות מתגשמים.
שיפור EOS Full HD סרטוני וידיאו עם בקרת חשיפה ידנית, הקלטת מורחב [1920 x 1080 וידאו Full HD מסגרת חליפין של 30 (29.97), 24 (23.976) ו 25.0 מסגרות לשנייה] סרט חדש עם זום דיגיטלי Snapshot תכונות וידאו משופרות צילום וידאו ואפשרויות.

T3i Rebel EOS לא רק לירות קטעי וידיאו, הוא מציע משופרת קלות השימוש, איכות התמונה, מסגרת חליפין חלקה פיצוי חשיפה אדפטיבית צורך בכלי וידאו ההחלטות מקצועי על ידי התפארות את התכונות המתקדמות ביותר EOS לכידת וידאו עד כה : כאשר Full HD (1920 x 1080) מוגדר, ניתן להשתמש זום דיגיטלי סרט להגדיל את מרכז התמונה על ידי בעוד 3-10x באותו זמן שמירה מדהימה Canon Full HD איכות התמונה. באמצעות התכונה תמונת וידאו, T3i Rebel EOS DSLR יהיה ללכוד קטעי וידאו קצר (2 שניות, 4 או 8) ולאחר מכן לשלב אותם באופן אוטומטי לתוך קובץ וידאו אחד כמו תמונה או מדגיש "האלבום." עם עריכה אין צורך לאחר הירי, וידאו מלוקט מושלם עבור שיתוף מקוון או להציג ישירות ב-HDTV באמצעות יציאת HDMI של המצלמה.

בנוסף למספר גודל הקלטה שונות שיעור מצבי מסגרת, המורדים T3i EOS מאפשרת שליטה ידנית קלה של חשיפה, פוקוס ו-Live View תכונות ואף מאפשר עריכה בתוך המצלמה. חיישן CMOS גדול ותאימות עם מעל 60 עדשות לספק שפע של עומק שדה האפשרויות. וזה כל כך קל כפי כפתור – המורדים T3i EOS יש תצוגה חיה ייעודי / הקלטת הסרט להתחיל / להפסיק כפתור שמקבל החלו היריות מהר.

שלושה גדלים הקלטה

וידאו Full HD נתפס ברזולוציה 1920 1080 x ב 30p (29.97), 24p (23.976) או 25p מסגרות לשנייה, עד 4GB לכל קליפ. וידאו נשמרים. MOV קבצים ניתן לצפות ב-HD מלא, עם יציאת HDMI. בגדלים אחרים כוללים הקלטה HD ב 1280 x 720 (50p/60p (59.94) fps) או SD / VGA ב 640 x 480 (30p (29.97) ו fps 25p).

זוויות נמוכה או גבוהה, Vari-LCD הגדול הזווית לוכדת את כל הפרטים.
Vari-זווית 3.0 אינץ' נקה צפה צג LCD (03:02) לירי בזוויות גבוה או נמוך ו-1040000 נקודה VGA עם ירידה השתקפות באמצעות ציפוי רב ושקיפות גבוהה חומרים לצפייה בהיר.

רבל T3i EOS תכונות החלטה בהיר, גבוה, להעיף החוצה Vari-3.0 אינץ' זווית צפייה Clear LCD לפקח על ירי לעבר מגוון של זוויות. פשוט על ידי סיבוב המסך, אתה יכול להחזיק את המצלמה ישירות תקורה עבור מעל ה-יריות הקהל בהופעות, או להחזיק את המצלמה בזווית נמוכה עבור ילדים וחיות מחמד. על ידי החלפה של מסך LCD מלא, המורדים T3i EOS הופך את המצלמה אידיאלי דיוקנאות עצמיים. רבל T3i EOS בחופשיות מאפשר התאמות זווית קל גם אם המצלמה רכוב על חצובה או שיש לו אחיזה הסוללה המצורפת.

דגם המשמש אינו T3i Rebel EOS והוא משמש כדי להמחיש Vari-זווית תכונה בלבד.

עם 1,040,000 (נקודות / VGA) פיקסלים לפרטים מרהיב, המתקדם ועמידים בפני הכתמה, כולל צג חומרים שקיפות גבוהה בתוספת ציפוי אנטי רפלקטיבי מים דוחה לספק צפייה ברור ובהיר. מעולה לבחינת, עריכה ומחיקה של תמונות או להלחין תמונות חדשות בתפקוד צפה Live, Vari-Clear זווית צפייה צג LCD היא גם אמצעי מושלם עבור גישה הגדרות המצלמה כמו ISO, מצבי מדידה, מבחר AF פוינט, רמת אלקטרונית אופקי פלאש אפשרויות.

סצנה ניתוח אוטומטי עבור צבע הבולט.
חדש Scene Intelligent Auto mode וסגנון תמונה אוטומטי המשלב איתור החדשה EOS מערכת Scene כדי ללכוד סצנות יפה בקלות.

חדש Intelligent Scene T3i Rebel EOS של DSLR אוטומטי שמאחד five Canon מצלמה דיגיטלית טכנולוגיות – תמונה חדשה סגנון אוטומטי, בתוספת תאורה אוטומטי האופטימיזציה, איזון לבן אוטומטי, פוקוס אוטומטי, חשיפה ו-לתוך אוטומטי תכונה חדשה עוצמה עבור צלמים. באמצעות איתור המתקדם EOS מערכת Scene, המצלמה מנתחת באופן אוטומטי את התמונה, תוך לקיחה בחשבון פרצופים, צבעים, בהירות וניגודיות התנועה. Intelligent Auto Scene ואז בוחר את תכונות שיפור לספק השפעה מקסימלית. בלוז והירוקים הם חיים יותר, "חם" הצבעים לוהט יותר, גווני העור הם חלק אמיתי לחיים.

Scene Analysis עבור אינטליגנטי חשיפה מעולה.
מדידה משופר עם מערכת 63 אזור Dual-Layer, מדידה עבור מדידה מדויקת בין חשיפות, ו -9 נקודות מערכת AF ניצול דיוק גבוהה, הצבע f/2.8 צולבות סוג מרכז.

רבל T3i EOS תכונות מתוחכמות, 63 אזור שכבה כפולה החיישן שנועד להשלים את מערכת 9 נקודות AF. על ידי לקיחה בחשבון את הצבעים ואת הבהירות סביב נקודות נבחר AF, מערכת זו מספקת רמת דיוק מתקדמת עבור תוצאות טובות יותר גם במצבים תאורה קשים. מאז חיישן מדידה יש ​​פונקציה מדידה צבע, שגיאות וטעויות חשיפה להתמקד הנגרמת על ידי מקורות אור שונים הן מזעריות; המורדים T3i EOS נותן חשיפה יציבה ירו ירייה במצבים בהם שינויים קלים, כמו בתיאטרון או אולם קונצרטים. זה הופך את T3i Rebel EOS אידיאלי הקלעים עם הבדל קיצוני בהירות כגון סצינות מוארים או סצנות עם תאורה אחורית: המצלמה יתרות החשיפה של הנושא העיקרי שעמד ברקע, חשיפות לא מושפעים יתר על המידה על ידי אזורים בהירים את הזריקה. מאז המורדים T3i EOS מספק מהירות גבוהה X-sync ("X-sync" פירושו מהירות התריס המהירה ביותר שניתן לסנכרן עם פרץ הבזק ברגע את הצמצם משתחרר באופן מלא) עד 1 / 200 שניות., טווח הביטוי הצילומי הוא עלה באופן דרמטי, המאפשר רבל T3i EOS לשמש בביטחון בסצינות בהירות או עמום.

ליצור תמונות שלך כמו שאתה רואה אותם.
לבטא את היצירתיות שלך באמצעות תכונות הדמיה מתקדמות כמו פונקציה בסיסית +, Multi-Aspect פונקציה ומסננים יצירתי.

+ יסוד הוא תכונה חדשה הדמיה יצירתית זה עושה את זה קל ליצור את ההשפעות התמונה שאתה רוצה. זה יכול להיות מוגדר עם מסך הבקרה מהירה במצבי אזור היסוד. + יסוד מספק שתי אפשרויות:

תירה על ידי בחירה אווירה

בהתבסס על הסגנון תמונה והפרמטרים שלה (בטון, חדות ניגודיות, רוויה, צבע), פיצוי חשיפה ותיקון איזון לבן מותאמים כדי להשיג את האווירה שנבחר. ניתן גם לבחור גם את עוצמת השפעת האווירה.

תירה לפי סוג התאורה או סצינה

למרות להגדיר פרמטר בפועל את האיזון הלבן, ההגדרות הן במונחים יותר מובנת.

פונקציה רב הממדים של רבל T3i EOS מאפשר לך להביע תמונה באחת משלוש דרכים על ידי התאמת יחס אל כל סצינה. בנוסף המנה 03:02 תקן של המצלמה, פונקציה רב הממדים כולל יחס 1:01 שיוצר את התחושה כי מבטו של הצופה מתמקד על מרכז התמונה. באותו יחס 04:03, אתה מקבל כמעט יחס זהה לזה של טלוויזיה רגילה או תצוגת 04:03 המחשב. יחס 16:9 מספק מבט רחב, כמעט כמו HDTV.

רבל T3i EOS משלבת חמש מצלמה מסננים יצירתי כדי שתוכל לתפעל אמנותית הקלעים ללא סיוע של מחשב חיצוני. פוקוס רך מעניק היבט חלומי, רומנטי, בעוד שחור לבן מגורען נותן גרגירי דרמטי, הקשוח להסתכל. אפקט מיניאטורות יוצר אשליה שבו הנבדקים מרחיבה מופחתים לכאורה בית בובות כמו פרופורציות, וגם מצלמה אפקט צעצוע משחזרת את הצבעים ואת הרכות שניתנו על ידי מצלמות עם עדשות פלסטיק, אפקט לעתים קרובות מבוקש על ידי צלמים אמנות. עין הדג מחקה את אפקט "Fisheye" עדשות כי הם המועדפים של צלמים מקצועיים עבור המבט המוזר, קמור שלהם.

לא לפספס רגע.
3.7 fps ירי מתמשך של עד כ 34 תמונות JPEG או כ 6 RAW.

רבל T3i EOS יכול לירות עד 3.7 מסגרות לשנייה (fps) עד כ 6 קבצי RAW רצופים או כ 34 תמונות JPEG ברזולוציה מלאה. קליעה במהירויות של שניות עד 1 / 4000., המורדים T3i EOS יכול ללכוד אפילו במהירות, התגלגלות הקלעים בקלות.

צילום קל באמת.
מדריך תכונה חדשה מציעה תיאור קצר של כל פונקציה ואת המסך בקרת מהירה וקלה לתפעול.

Canon EOS Rebel T3i DSLR מבטלת את מסתורין צילום נהדר על ידי כולל מדריך בתוך המצלמה תכונה. המופיעים על LCD של המצלמה, מדריך תכונה מציג תיאור עצות פשוטות או לתפקוד בהתאמה. זה מוצג בכל מצב הירי, במהלך פעולות חיוג מצב, ועבור פונקציות המסך Quick Control (במהלך הירי רגיל, ירי חי צפה, צילום סרט, ו השמעה). המדריך תכונה מופיע אוטומטית במהלך פעולות חיוג מצב וכאשר פונקציה נבחרה על המסך בקרת מהירה.

אחסון גמיש עם כרטיסי זיכרון.
תאימות עם SD / SDHC / SDXC כרטיסי זיכרון.

רבל T3i EOS שימושים פופולריים SD, SDHC ו כרטיסי זיכרון SDXC. קומפקטי, זול וזמין בתפקידים גדולים יותר ויותר, SD, SDHC ו כרטיסי זיכרון SDXC הם המושלמת עיצוב קומפקטי וקל משקל T3i Rebel EOS DSLR של הגוף.

בנוסף, רבל T3i EOS תואם Eye-Fi * כרטיסי SD, שהם לבוש עם משדר Wi-Fi (IEEE 802.11b / g) ו – אנטנה פנימית עבור העברה אלחוטית במהירות גבוהה, של תמונות. עם כרטיס Eye-Fi מותקן, ה-EOS Rebel EOS Rebel T3i יכול להציג את המצב Eye-Fi חיבור של והערות שגיאה בקלות, העלאת אלחוטית פונקציונליות מלאה של תמונות ישירות מהמצלמה.

* מצלמות Canon אינן מובטחות לתמוך Eye-Fi כרטיס פונקציות, כולל העברה אלחוטית. במקרה של בעיה עם כרטיס Eye-Fi, התייעץ עם יצרן הכרטיס. השימוש Eye-Fi כרטיס לא יהיו זמינים מחוץ לארה"ב וקנדה, אנא פנה ליצרן כרטיס זמינות השטח.

אופטיקה הטוב ביותר עבור תמונות הטוב ביותר.
תואם את הקו המלא של Canon EF ו EF-S עדשות.
עדשות EF

רבל T3i EOS תואם את כל Canon עדשות במערך EF, כולל עדשות קומפקטי וקל משקל EF-S, החל זווית אולטרה רחבה עדשות סופר טלה. Canon עדשות להעסיק מומחיות אופטיים מתקדמים מיקרון דיוק הנדסי כדי לספק ביצועים מצטיינים לספק תוצאות יפות. טכנולוגיות מיוחדות כמו טכנולוגיה מייצב תמונה Canon עדשות בחר מסייעת למזער את ההשפעה של המצלמה להתגעש, ביעילות הוספת עד ארבע תחנות של אור. עם מגוון מסחרר של עדשות מושלמת לנסיעות, ספורט, טבע דומם וכל מה שביניהם, צלמים יכולים באמת למקסם את איכות הביצועים של T3i שלהם Rebel EOS עם מופלג אופטיקה Canon.

פלאש לצילום

עם מהירות סנכרון פלאש של 1 / 200 של שנייה, המורדים T3i EOS כוללת גם את לשבחים E-TTL II מערכת מדידת פלאש. עם כל אחד גלי בקו EX Speedlite, E-TTL II מספקת פלט פלאש אמין אם הירי מילוי התמונות פלאש באור השמש, או באמצעות פלאש בחשיכה מוחלטת. עם E-TTL II, חיישן המדויק באותו אזור 35 מדידה המשמשים למדידת אור הסביבה משמש גם לצורך מדידה פלאש – מתן הפקודה מדידה אפילו עדינה של אזור בתמונה. אם אתה מעדיף שטח רחב יותר עבור מדידת פלאש, יש תפריט הגדרות כדי לשנות את מדידת "ממוצע" פלאש – שם את כל האזור 35 אזור נמדדת באופן שווה לחשיפה פלאש. בנוסף, רבל T3i EOS יש משדר Speedlite מובנית לשליטה נוחה מלוא התכונות, אלחוטית של EX-סדרה Speedlite גלי כמפורט יחידות עבדים.

Canon Speedlite 430EX II הוא אביזר אידיאלי צעד לקראת ירי פלאש חזק עם T3i המורדים EOS. יש לו כוח פלאש מצוין (מספר מרבי של מדריך ft./43m 141 ב ISO 100), והוא הדרך המושלמת לקבל את התמונות פלאש נהדר כאשר אתה לא יכול לקבל ישר לנושא. 430EX II הוא גם גדול להקפיץ פלאש, עם הטיית הראש שלה מסתובב פלאש. זה באופן אוטומטי מתקרב ראש פלאש כדי לכסות עדשות החל 16mm עד 105mm או יותר עם T3i המורדים EOS. כמובן, זה עובד עם המצלמה כדי לספק מלא E-TTL II חשיפה אוטומטי פלאש. וגם 430EX II יש קרן אור חזקה AF-לסייע, המאפשר את המצלמה פוקוס אוטומטי גם בחשיכה מוחלטת על נושאים ככל 32 מטר מהמצלמה.

תיאור המוצר

5169B003 Canon כוללת את T3i Rebel EOS Digital SLR מצלמה EF-S 18-55mm F/3.5-5.6 IS עדשה מסוג II. זו עדשת המצלמה יעזור צלמים שמחפשים מצלמה קלה לשימוש ליצירת המופת הבאה שלהם. הבא בתור ארוך של DSLRs קומפקטי פנומנלי, המורדים T3i EOS ממשיך את המסורת של רבל הפעלה קלה, עיצוב קומפקטי ללא פשרות בביצועים. שמציעות החדש מעבד של Canon 4 תמונה DIGIC ו 18.0 מגה פיקסל חיישן ה-CMOS Image ועוד טכנולוגיות חדשניות כמו הקלטה HD Full וידאו, Live ירי תצוגה, Wireless צילום פלאש ואפילו Vari-זווית 3.0-inch LCD לפקח, המורדים T3i EOS מציעה את הטוב ביותר של הצילום EOS בחבילה קומפקטית.

קנה Canon EOS Rebel T3i 18 מגה פיקסל CMOS דיגיטלית SLR מצלמה DIGIC 4 עם הדמיה EF-S 18-55mm F/3.5-5.6 IS עדשה


Search for Canon EOS למרוד T3i 18 מגה פיקסל CMOS מצלמה דיגיטלית SLR


Related Post: