Ar Varpos Siurbliai Faktiškai Dirba?

Na, jie gali padėti jums gauti erekcija.

Parodymus baigėsi Donald Thompson, buvęs teisėjas kaltinamajam, naudojant Penio siurblį, o pirmininkauja Oklahoma salėje teismo procese. Pagal AP, prisiekusiųjų giggled, keistis, kad prasidėjo, kai gynybos advokatas vadinamas varpos siurblys pasenęs gydant erekcijos disfunkcija. Aš vis dar naudoja, sakė ekspertu. Ne jūs, asmeniškai? paklausė advokatas. Ne, atsakė liudininkas. Mes rekomenduojame šias kaip urologas. Palaukite, ar varpos siurbliai tikrai veikia?

Taip, jie padaryti. Gydytojai Rodyti varpos siurblys- arba vakuumo spazmas įrenginį, kaip ji ’ s vadinamas verslo-kaip protingą, pigių gydyti erekcijos disfunkcija. Amerikos Urological Association ataskaita sako, kad spazmas prietaisai gali būti naudinga tais atvejais, kai FDE5 inhibitorių narkotikų kaip Viagra yra neveiksmingos. Vis dėlto dauguma vyrų (ar poros) Dono ’ t, kaip naudojant varpos siurblys: ataskaitoje daroma išvada, kad mažai pacientų priimtinumo ribos taikymo ar naudojimo ši terapija.

Spauskite čia Norėdami pirkti geriausias varpos siurbliai

Prietaisas susideda iš akrilo vamzdžių ir siurblinės mechanizmas, kuris gali būti išspausti kamuolys, ranka rankena, stūmoklį arba elektros prietaisu. Kaip vartotojo siurbliai oras iš vamzdelio, dėl dulkių padidina kraujo tekėjimą į jo erekcijos audinius. Jis tada skaidres spazmas žiedas per varpą išlaikyti erekcija, kai jis pašalina vamzdžio pagrindo.

Vakuumo erekcija negali visada jaustis kaip realus dalykas. Įvairių šaltinių, juos vadinti akyta ir semi-flaccid, dėmės, spalvos, kartais šaltas arba nutirpęs. Tačiau klinikinių tyrimų vis dar rasti dideli pasitenkinimą tarp tų, kurie gauna vakuumo gydymas ED. (mokslininkai priemonė veiksmingumo gydymo klausia pacientų vertinti jų seksualinės patirties tarptautinis erekcijos funkcijos indeksas.)

Vakuuminiai siurbliai pasiteisino ir varpos atstatymo tyrimuose. Tam tikrų procedūrų-kaip radikaliai prostatectomies-gali sukelti laikiną impotencija dėl nervus. Jei tu pakankamai ilgai, kad be spontaniškai erekcija, kai kurie iš jūsų varpos audinio gali atrofija, sukelia ilgalaikius disfunkcija. Pasirodo, kad pooperacinių naudojimo varpos siurblys gali padėti atitolinti šią žalą.

Spauskite čia Norėdami pirkti geriausias varpos siurbliai

Varpos siurbliai yra prieinama per kovą, o kai kurie vyrai be ED jas naudoti, Masturbacija arba padidinti jų ilgio ir pavaržą. Atlikti šio pastarojo tikslo, tiekėjams pasiūlyti 30 minutės sesija tris ar keturis kartus per savaitę, per kelis mėnesius. Vis dėlto medicininę literatūrą, nepalaiko idėja, kad vakuumo spazmas duos ilgalaikių pokyčių varpos dydžio.

Jei nieko, Perdaug siurblys gali pakenkti varpos. Amerikos Urological Association rekomenduoja tik tuos prietaisus, kurie ateina su vakuumo ribotuvas, kuri automatiškai leidžia oro, jei per daug neigiamas slėgis sukuria vamzdyje. Pernelyg didelis siurbimo be vakuumo ribotuvas gali sukelti varpos mėlynės, arba – kraštutiniais atvejais-labai sunkių audinių pažeidimas.

Spauskite čia Norėdami pirkti geriausias varpos siurbliai


Search for Ar Varpos Siurbliai Faktiškai Dirba?

  • varpos siurbliai

Related Post: