Apple IPhone 4G 16GB Quadband טלפון GSM בעולם

apple iphone 4g 16gb quadband world gsm phone

פרטים טכניים

 • מנטה תנאי. סמארטפון עם gevey הפרו. טלפון בלבד.
 • סמארטפון עם GEVEY

פרטי המוצר

 • משקל פריט: 4.8 גרם
 • משקל: 1.1 £ (הצג את דמי המשלוח ומדיניות)
 • ASIN: B00414WBT4
 • מודל מספר פריט: 4 16GB
 • סקירה לקוחות ממוצע: 3.6 מתוך 5 כוכבים הצג כל הסקירות (30 ביקורות של לקוחות)
 • אמזון בסט סלרס דירוג:# 224 טלפונים סלולריים ואביזרים (ראו למעלה 100 טלפונים סלולריים ואביזרים)
  • # 9 ב טלפונים סלולריים ואביזרים> טלפונים נעולים

תיאור המוצר

מותג חדש. מפעל נעולה.

>> קנה 4G Apple iPhone 16GB Quadband טלפון GSM העולמי

במשך 2 השנים האחרונות הייתי נושא הטלפון הנייד, מגע iPad, Shuffle iPad, ו (אז חשבתי שאני צריך את זה) מצלמה. חיכיתי מכשיר תעשה את זה כל אחד, אבל מבלי לאלץ אותי לתוך תא חוזה רצויות 2 שנים טלפון (אני משתמש בחשבון AT & T GoPhone מראש). 4-iPhone הוא מכשיר. לרוב, אני מעריץ iPhone החדש שלי. רק ירודים המובנה בתוכנה שומר אותו מלהיות מוצר 5 כוכבים, IMHO. עוד על כך בהמשך.

כאשר אני קורא ביקורות לפני הרכישה שלי רציתי לדעת אם “מפעל נעולה” נועד באמת מה הוא אמר. כן, הייתי צריך להגיד את זה היא עושה. זה היה בבירור טלפון חדש באריזה במפעל, לא טלפון, שהיה נעול באופן בלתי חוקי. בצד למטה, כי זה היה ארוז לשוק בבריטניה, הוא הגיע עם תקע בריטי בסגנון המטען על הקיר! זה לא משנה לי כי אני תמיד לטעון את המכשיר שלי מהמחשב שלי, אבל הספק צריך להזכיר את זה.

החלק החשוב היה אם זה היה שלי באמת לעשות כרצוני. לקחתי את כרטיס ה-SIM של AT & T מתוך הטלפון הישן שלי מוטורולה, לחתוך אותו לגודל עם אביזר ה-SIM, והטילה אותו אל ה-iPhone. כאשר מחובר למחשב שבו פועל ה-iTunes, הטלפון מיד התחיל לעבוד עם מספר הטלפון הישן שלי אותו. זה היה כל כך פשוט.

>> קנה 4G Apple iPhone 16GB Quadband טלפון GSM העולמי

אז עכשיו יש לי טלפון 750 $ עם תוכנית $ 100/year טלפוני מראש. אבל זה לא מטופש כמו שזה נשמע, כי יש לי גם את הדברים הבאים:

1) מחשב כף יד הטוב ביותר של העולם. מסך ברזולוציה גבוהה כל כך יפה כי אני רק רוצה לשבת ולבהות בו. המובנה ב-Apps הם די צולע, אבל השפע לא יאומן כי היא חנות iTunes App יותר מאשר מפצה על זה.

2) מצלמה טוב להדהים. בשלב 5MPs ציפיתי שזה יהיה מספיק בקושי כמו מצלמה, אבל אני חושב שזה לוקח תמונות יותר 10MPs שלי Point-and-לירות. מה שזה לא משתמשת מד אור הוא קילומטרים לפני כל מצלמה שהיה לי מעולם. זה לוקח את הטובים ביותר נמוך לאור התמונות שראיתי מעודי, וכאשר נדרש פלאש זה לא בהיר מדי. אני אוהב להיות מסוגל להפעיל את בקרת פלאש, פוקוס אוטומטי נקודות, ונכון זום דיגיטלי על גבי מסך המגע. התכונה HDR עדין, אבל מדהים. וגם את 3 צד Apps (רבים מהם ללא תשלום) – פשוט כיף הרבה sooo. זה לא מצלמה באיכות מקצועית, כמובן, אבל זה פשוט יכול להיות כל מצלמה מזדמנים שאתה צריך אי פעם.

3) חיבור אינטרנט המכשיר. כי אני לא צריך תוכנית טלפון אמיתי, אני בעיקר להשתמש Wi-Fi לצרכי הרשת שלי. אבל יש לי גם תוכנית נתונים מוגבל 3G בתור גיבוי אם אני לא בטווח WiFi. קבלת נתונים מראש תוכנית עבודה הוא קצת מסובך. אתה צריך להגדיר את APN, וגם AT & T ולא אפל אגיד לך איך לעשות את זה. זה קל, אם כי – רק google זה.

4) מכונת מוסיקה אישור. זה עובד כמו גם ה-iPod בכלל, אבל 16GB אין לו את היכולת להחזיק את כל אוסף המוסיקה שלי. אם אני רק הולך לטעון מוסיקה באופן זמני ב-the-go אני מעדיף להשתמש Shuffle הקטן שלי. אם היו דרך כלשהי כדי להשהות את המוסיקה ב-iPhone עם ללחוץ על כפתור אחד אני אמצא את זה הרבה יותר שמיש כמו ה-iPod.

5) טלפון הולם. בכנות, את הפונקציה החלשה ביותר ב-iPhone הוא הטלפון. הצורה היא מביכה עבור טלפון ואת הצליל הוא משהו שאפשר להתפאר בו. מצד שני, לא היה לי שום בעיות עם שיחות ירד או אות חלש. אני אוהב את הכפתורים הגדולים וירטואלי מוארים, ואת העובדה שהוא משתלב עם פנקס הכתובות העיקרי שלי. בעיקר, כפי משתמש בטלפון הסלולרי נדירים במקרה הטוב, אני אוהב את העובדה שיש לי טלפון נייד אם אני צריך את זה מבלי לשאת מכשיר נוסף.

6) פנס בהיר, LED כיוונית. נורת LED המשמשת פלאש המצלמה החדשה גם עובד כמו פנס קטן nifty! כמה מגניב זה? אפל לא מצא לנכון לכלול יישום כמו פנס מובנה, ולכן הדבר הראשון המשתמש החדש צריך לעשות זה להוריד את האפליקציה בחינם מצוין פנס iLED.

7) קורא ספר אלקטרוני יעיל להפליא. בטח המסך קטן אבל הרזולוציה היא מעולה, כך שאתה ממש יכול לקרוא על זה. קראתי את “מובי דיק” ב iTouch שלי, את רזולוציית המסך הוא אפילו טוב יותר על המכשיר הזה.

למרבה המזל, עברתי את זה עם iTouch שלי, אז אני כבר קבוצה נחמדה של היישומים עבור רשימות, אנשי קשר לניהול, פגישות, מתכונים וכן הלאה. עם זאת, לקח לי כמה שבועות של ניסויים ומחקרים, בתוספת השקעה קטנה של כסף עבור אפליקציות בתשלום, כדי להפוך את החומרה מפואר iPhone4 מצלמה למכשיר שבאמת יכול לשמש כתחליף למצלמה. בקצרה, האייפון 4 הוא מכשיר טוב אבל לא גדול החוצה הימני של התיבה. אבל אם אתה מוכן ומסוגל להשקיע קצת זמן התקנת היישומים, זה יכול להיות מותאם אישית מאסיבי להפוך אותו חבר אלקטרונית הכי טוב שהיה לך.

>> קנה 4G Apple iPhone 16GB Quadband טלפון GSM העולמי


Search for Apple IPhone 4G 16GB Quadband טלפון GSM בעולם

 • quad band iphone עובד

Related Post: