קינדל DX, חינם דור 3, דור 3 עובד גלובלי, גרפיט, 9.7 "לתצוגה

kindle dx free 3g 3g works globally graphite 9.7 264x300

פרטי המוצר

 • מוצר מידות: 10.4 x 7.2 x 0.4 אינץ'; £ 1.2
 • משקל ברוטו: 2 ליש"ט (צפה דמי המשלוח ומדיניות)
 • נמכר על ידי: אמזון שירותים דיגיטליים
 • ASIN: B002GYWHSQ
 • מודל מספר פריט: D00801
 • סקירה לקוחות ממוצע: 4.0 מתוך 5 כוכבים הצג כל הסקירות (3314 ביקורות של לקוחות)

קנה קינדל DX, חינם 3G, 3G עובד גלובלי, גרפיט, 9.7 "עם תצוגה חדש E Ink פרל טכנולוגיה

פרטים טכניים

תצוגה: 9.7 "להציג נייר אלכסוני עם הדור האחרון E Ink פרל הטכנולוגיה, 1200 x 824 פיקסלים ברזולוציה ב 150 ppi, 16 ברמת אפור הסולם, יחס ניגודיות 10:01 חדש.

גודל (בסנטימטרים): 10.4 "x 7.2" x 0.38 ".

משקל: 18.9 גרם.

דרישות מערכת: אין, משום שהוא אינו דורש מחשב.

אחסון: 4GB פנימי (כ 3.3GB זמינים עבור תוכן המשתמש).

חיי סוללה: קרא בטעינה אחת עד שבוע 1 עם האלחוט. הפעל האלחוטי ולקרוא במשך שבועיים עד שלושה שבועות. חיי הסוללה משתנה בהתאם לשימוש אלחוטי, כגון קניות חנות הקינדל והורדת תכנים. באזורים-כיסוי נמוך או כיסוי EDGE / GPRS בלבד, השימוש אלחוטית יצרוך כוח הסוללה במהירות רבה יותר.

זמן טעינה: חיובים מלא בכ 4.5 שעות באמצעות מתאם כללה כוח בארה"ב. כמו כן תומך טעינה מהמחשב באמצעות כבל כלול USB 2.0.

קישוריות: מודם HSDPA (דור 3) עם fallback ל EDGE / GPRS, מנצל אמזון Whispernet לספק כיסוי אלחוטי באמצעות רשת 3G של AT & T נתונים במהירות גבוהה בארה"ב ורשתות שותף מחוץ לארה"ב ראו תנאי אלחוטי וההגבלות.

יציאת USB: USB 2.0 (מיקרו-USB) עבור חיבור מתאם כוח קינדל DX או לחלופין להתחבר למחשב או מחשב מקינטוש.

אודיו: סטריאו 3.5 מ"מ שקע אוזניות, רמקולים מובנים סטריאו.

ובתבניות התוכן הנתמכות: קינדל (AZW), PDF, TXT Audible (בפורמטים 4, Audible משופרת (AAX)), MP3, Mobi מוגנים, PRC natively; HTML, DOC, RTF, JPEG, GIF, PNG, BMP דרך המרה.

אביזרים כלולים: ארה"ב כוח מתאם (תומך 100V-240V), כבל USB 2.0, סוללה נטענת. עטיפת הספר נמכר בנפרד.

תיעוד: המדריך להתחלה מהירה (כלול באריזה) [PDF]; מדריך קינדל DX המשתמש (מותקנת מראש במכשיר) [PDF].

אחריות ושירות: 1 שנה אחריות שירות מוגבל וכלל. אחריות לשנה אופציונלי 2-Extended זמין עבור לקוחות בארה"ב נמכרים בנפרד. שימוש קינדל כפופה להסכם קינדל רישיון תנאי השימוש.

קנה קינדל DX, חינם 3G, 3G עובד גלובלי, גרפיט, 9.7 "עם תצוגה חדש E Ink פרל טכנולוגיה

קינדל DX תכונות

עיצוב מתקדם

מלוטש & Trim

קינדל DX הוא רזה כמו רוב המגזינים. רק על שליש סנטימטר פרופיל, תמצא קינדל DX מתאים באופן מושלם בידיים שלך.

תצוגה גדולה יפה

תצוגה גדולה של קינדל DX הוא אידיאלי עבור מגוון רחב של חומר קריאה, כולל גרפיקה עשירה ספרים, קבצי PDF, עיתונים, מגזינים, ובלוגים. התצוגה של הקינדל DX הוא פי שניים בגודל של חצי להציג את קינדל. בין אם אתה קורא את רב המכר האחרון או הדו"ח הכספי, טקסט ותמונות חדים להפליא על המסך "9.7.

פשוט לשימוש, המחשב לא חובה

שלא כמו מכשירים אלקטרוניים ביותר, רצינו לשמור על קינדל פשוטה. קינדל DX הוא אלחוטי ומוכנים לשימוש ישר מן הקופסה ללא התקנה, אין כבלים, שום תוכנה כדי להתקין, לא נדרש מחשב.

סיבוב מסך אוטומטי

פשוט על ידי הפיכת המכשיר, אתה יכול לראות מיד ברוחב מלא צפיות נוף של מפות, גרפים, טבלאות ודפי אינטרנט.

Built-In PDF Reader

תפרוק את המסמכים משוחרר מן התיק שלך או תרמיל, ולשים את כולם על הקינדל. מתוך עלוני השכונה בדוחות הכספיים מקרים המוצר מדריכים, אתה יכול לקחת את כולם איתך על קינדל DX. תמיכה בפורמט PDF שפת מאפשר לך לשאת לקרוא את כל המסמכים האישיים והמקצועיים שלכם בדרכים. זום לאזור כלשהו של קובץ PDF של עד 300% והפאן סביב בקלות רבה יותר לצפות באותיות קטנות ושולחנות מפורט וגרפיקה. עם השירות של אמזון Whispernet, אתה יכול לשלוח את המסמכים ישירות קינדל DX שלך ולקרוא אותם בכל מקום ובכל זמן. תכונות מסוימות כגון הסברים ולקרוא ל-לי אינם נתמכים כיום PDF. כמו כן יש לך את האפשרות להיות מסמך PDF המרה לפורמט קינדל כך הזרמה מחדש. למידע נוסף

5-Way Controller

קינדל DX יש קל לשימוש, 5-way בקר, המאפשר ניווט מדויק על המסך לבחירת טקסט כדי להדגיש או להרים מילים.

קנה קינדל DX, חינם 3G, 3G עובד גלובלי, גרפיט, 9.7 "עם תצוגה חדש E Ink פרל טכנולוגיה

חיי סוללה ארוכים

חיי סוללה ארוך – קרא עבור ימים ללא טעינה

עם חיי סוללה ארוכים של קינדל DX, אתה יכול לקרוא על אחת תשלום עד שבוע 1 עם האלחוט. הפעל האלחוטי ולקרוא במשך שבועיים עד שלושה שבועות. חיי הסוללה משתנה בהתאם לשימוש אלחוטי, כגון קניות חנות הקינדל והורדת תכנים. באזורים-כיסוי נמוך או כיסוי EDGE / GPRS בלבד, השימוש אלחוטית יצרוך כוח הסוללה במהירות רבה יותר.

טעינה באמצעות USB

קינדל DX מגיע עם מתאם כוח בארה"ב כבל מיקרו USB לטעינה קינדל שלך מיציאת ה-USB במחשב. מתאם החשמל של ארה"ב תומכת במתחים 100V-240V.

גישה אלחוטית עם Whispernet

קבל ספרים קטנה כמו 60 שניות

Whispernet משתמשת בטכנולוגיה אופטימיזציה של אמזון בתוספת רשת נתונים במהירות גבוהה כדי לאפשר לך אלחוטי לחפש, לגלות, ולהוריד תוכן בדרכים. הספרים שלך וכתבי עת מועברות דרך Whispernet פחות מ 60 שניות. ושלא כמו Wi-Fi, אתה לא צריך לחפש נקודה חמה. פעמים להוריד אלחוטי יכול להשתנות מבוססת על כיסוי 3G או EDGE / GPRS, עוצמת הקליטה, ואת גודל הקובץ. ראו מפה כיסוי אלחוטי עבור זמינות.

אין שטרות אלחוטית חודשי

אין שטרות אלחוטית חודשי או התחייבות. אמזון משלמת עבור קישוריות אלחוטית של קינדל DX אז לא תוכל לראות שטר אלחוטית חודשי. יש אלחוטי ללא התקנה, אתה מוכן לקנות, לקנות, ולקרוא נכון מהקופסה.

הקינדל עשוי להשתמש קישוריות אלחוטית לעשות ושירותים אחרים זמינים עבורך שעבורו עשוי לחייב אותך בתשלום, כגון הורדת קובץ אישי. לקבלת מידע נוסף, ראה תנאי אלחוטי וההגבלות.

גלובל סיקור

שימושים GSM הטכנולוגיה הפופולרי ביותר סלולרי אלחוטי רגיל, עם כיסוי אלחוטי ביותר מ -100 מדינות. ראו מפה כיסוי אלחוטי עבור זמינות.

מסעות גלוב עם הקינדל

מסעות על פני כדור הארץ ועדיין לקבל ספרים לפי 60 שניות. הורד הספרים אלחוטי ביותר מ -100 מדינות ברחבי העולם, כמו אוסטרליה, הונג קונג, גרמניה, יפן, נורבגיה, ספרד, דרום אפריקה, בריטניה (אנגליה), ועוד רבים אחרים. שמור על קשר עם חדשות מהבית על ידי בעל העיתון שלך מנויי המגזין נמסר אלחוטי בעת נסיעה. ראו מפה כיסוי אלחוטי עבור זמינות.

עבור לקוחות בארה"ב לחו"ל, תשלומים נוספים להחיל למסירה אלחוטית של מנויים העת. לפרטים, לחץ כאן. כדי להימנע מחיוב, אתה תמיד יכול להוריד פריטים דרך המחשב ולהעביר אותם קינדל שלך באמצעות USB.

קנה קינדל DX, חינם 3G, 3G עובד גלובלי, גרפיט, 9.7 "עם תצוגה חדש E Ink פרל טכנולוגיה

Carry הקורא שלך ב פרופיל רזה כמו מגזין

מחזיק עד 3,500 ספרים

לנסיעות האולטימטיבי, הקינדל DX הוא רזה כמו מגזין ומחזיק עד 3,500 ספרים, עיתונים, כתבי עת ומסמכים. לא עוד לבחור אילו ספרים מתאימים שלך לשאת על. עכשיו אתה יכול תמיד יש ספריות האישיים והמקצועיים שלכם.

ללא דאגות ארכיון

מחק עם לנטוש. אנחנו באופן אוטומטי לשמור עותק ארכיוני של קינדל הספרים שלך מחדש, להוריד ללא תשלום, בכל עת. אנחנו אפילו לגבות את הדף האחרון שלך לקרוא הסברים, אז מתי אתה מחדש להוריד למכשיר אתה יכול להרים היכן שהפסקתם עם כל ההערות שלך עדיין במקום. ראה מידע נוסף על תוכן הספריה שלך.

קריאה משופרת

לאבד את עצמך בתוך הקריאה שלך

התכונה הכי אלגנטי של ספר פיזי היא שזה נעלם בזמן שאת קוראת. שקוע בעולם של המחבר ורעיונות, אתה לא שם לב דבק של הספר, את התפרים, או דיו. מטרת התכנון העליונה שלנו היה להפוך את קינדל להיעלם, בדיוק כמו ספר כל כך פיזי אתה יכול ללכת לאיבוד הקריאה שלך, לא את הטכנולוגיה.

נייר דמוי מסך עם דיו חדש עבור הצגת E פרל ניגודיות משופרת של 50%

ניצול E האחרונה הדור דיו טכנולוגיה פרל, קינדל DX מספק פריך שחור ולבן 9.7 אינץ' באלכסון עם הופעת הקריאות באותו נייר מודפס. שארפ טבעי עם ברק או בלי תאורה אחורית, לקרוא על קינדל DX דבר כמו קריאה ממסך המחשב. מי רואה את זה בפעם הראשונה תמיד לעשות כפול לקחת. המסך פועל באמצעות דיו, בדיוק כמו ספרים ועיתונים, אבל מציג את חלקיקי דיו אלקטרונית. ושלא כמו מחשב נייד או טלפון חכם, קינדל DX לא מתחמם אז אתה יכול לקרוא בנוחות ככל שתרצה.

קריאה באור שמש בוהק לא

המסך של Kindle DX משקף אור כמו נייר רגיל ומשתמש אין תאורה אחורית, ביטול בוהק הקשורים מציג אלקטרוניים אחרים. כתוצאה מכך, קינדל DX ניתן לקרוא בקלות באור שמש בהיר כמו בסלון שלך. בנוסף, בניגוד משופרת מקלה לקרוא בתנאי תאורה נמוכים.

טקסט מתכוונן גודל

קינדל DX יש שמונה גדלי גופנים מתכווננת בהתאם העדפה הקריאה שלך. ניתן להגדיל את גודל הטקסט של הספר האהוב שלך או תקופתיים בלחיצת כפתור. אם צמיג העיניים שלך, פשוט להגדיל את גודל הגופן ואת להמשיך לקרוא בנוחות. עכשיו כל ספר בספריה ניתן להדפיס גדול.

תצוגה חדה של תמונות תמונות

קינדל DX של רזולוציה גבוהה וניגודיות גבוהה מסך מתגאה 16 גוונים של אפור, לעומת שיפור של 50%, עבור טקסט ותמונות החדה ביותר.

תמונה מלאה זום

בין אם אתם מעדיפים לקרוא דיוקן או מצב נוף, תמונות וצילומים להציג בחדות על קינדל DX והוא יכול להיות zoomed לגודל מלא של המסך "9.7.

עיתון משופרת חוויית קריאה

עם תצוגה גדולה של קינדל DX, עיתונים קריאה מהנה יותר מאשר אי פעם. בקר 5-way מאפשר לך לדפדף במהירות בין המאמרים, מה שהופך אותו מהיר וקל לדפדף ולקרוא את עיתון הבוקר. רוצה לזכור את המאמר שקראתם? קליפ ולשמור מאמרים כולו בהמשך הקריאה בלחיצה אחת.

סימניות וביאורים

באמצעות מקלדת QWERTY, ניתן להוסיף הערות לטקסט, בדיוק כמו שאתה יכול לכתוב בשולי ספר. ובגלל זה דיגיטלי, אתה יכול לערוך, למחוק, ולייצא את ההערות שלך. שימוש בבקר 5-way, אתה יכול להדגיש קטעים קליפ מפתח סימניה דפי לשימוש עתידי. אתה לעולם לא צריך סימנייה המקום האחרון שלך בספר, כי הקינדל DX זוכר לך תמיד נפתח בעמוד האחרון שקראת.

מסמך אישי באמצעות שירות Whispernet

קינדל DX עושה את זה קל לקחת את המסמכים האישיים שלך איתך, ומבטל את הצורך להדפיס. קינדל לכל ייחודי הניתן להתאמה אישית, כתובת הדואר האלקטרוני שלך. באפשרותך להגדיר את כתובת הדוא"ל שלך ייחודי על שלך ניהול העמוד קינדל שלך. זה מאפשר לך ולאנשי הקשר שלך אישר לשלוח וורד, מסמכי PDF, ותמונות קינדל שלך דרך Whispernet עבור תשלום, לראות פרטים קטנים. קינדל תומכת הלידה אלחוטית ללא הגנה של Microsoft Word (DOC, DOCX), PDF, HTML, TXT, RTF, JPEG, GIF, PNG, BMP, ועדות ההתנגדות העממית וקבצים mobi. חלק PDF מורכבים קבצים בפורמט DOCX אולי לא נכונה על לקדוח שלך.

באפשרותך להעביר מסמכים אישיים על קינדל שלך באמצעות USB בחינם בכל עת. למידע נוסף

מילון מובנה עם בדיקת מיידית

לעולם לא יתפסו בלי מילון. קינדל DX כולל המילון החדש אוקספורד האמריקאי עם מעל 250,000 ערכים והגדרות, כך שאתה יכול בצורה חלקה לחפש את ההגדרות של מילים בלי להפריע הקריאה שלך. נתקל במילה שאתה לא יודע? כל שעליך לעשות הוא להזיז את הסמן אותו בהגדרה יציג באופן אוטומטי בתחתית המסך. אל חשש מילה sesquipedalian שוב, פשוט לבדוק את זה ולשמור על הקריאה.

גישה אלחוטית ויקיפדיה

קינדל DX כולל גם תשלום מובנית גישה ממצה ביותר ומעלה עדכני Wikipedia.org-האנציקלופדיה של העולם. עם קינדל DX ביד, להרים אנשים, מקומות, אירועים ועוד מעולם לא היה קל. זה נותן משמעות חדשה לגמרי האנציקלופדיה הליכה ביטוי.

לחפש

המקלדת של קינדל DX מקלה על החיפוש בתוך ספר, מול הספריה שלך, בחנות של קינדל, או אפילו באינטרנט. כדי להשתמש בתכונת החיפוש, הקלד פשוט מילה או ביטוי שאתה מחפש, ואת הקינדל מוצא כל מקרה בספר שלך או על פני ספריה קינדל שלך. מחפש הפניה הראשונה של דמות בספר שלך? כל שעליך לעשות הוא להקליד את השם החיפוש. אתה יכול להרחיב את החיפוש חנות קינדל למצוא כותרות הקשורות ייתכן שתתעניין חקור עוד יותר על ידי חיפוש ויקיפדיה האינטרנט. גישה לאינטרנט אינה זמינה עבור כמה לקוחות מחוץ לארה"ב בדוק את המדינה שלך

קרא את ספרי קינדל על כל המכשירים שלך

עם הקריאה החופשית שלנו קינדל Apps עבור iPhone, PC, Mac, iPad, אנדרואיד ו-Blackberry, אתה יכול לקרוא את הספרים קינדל גם אם אתה לא צריך לקדוח שלך איתך. הטכנולוגיה שלנו Whispersync מסנכרן ספריה קינדל ודף האחרון לקרוא על המכשירים שלך, כך שאתה יכול לקרוא כמה עמודים על הטלפון או המחשב להרים בדיוק היכן שהפסקתם כאשר אתה חוזר קינדל שלך.

אודיו

עם קינדל DX, אתה יכול להוריד וליהנות יותר מ -60,000 כותרים אודיו Audible.com, כולל אודיו רב המכר, תוכניות רדיו, עיתונים ומגזינים אודיו. בשל גודל הקובץ שלהם, audiobooks יורדו למחשב באמצעות חיבור האינטרנט הקיים שלך ולאחר מכן להעבירם קינדל DX באמצעות כבל כלול USB 2.0. תשמע דרך הרמקולים של קינדל DX או לחבר אוזניות להאזנה פרטית.

קנה קינדל DX, חינם 3G, 3G עובד גלובלי, גרפיט, 9.7 "עם תצוגה חדש E Ink פרל טכנולוגיה

תכונות חדשות

מעברים משמעותיים Share

שתף את תשוקתך ספרים וקריאה עם חברים, בני משפחה וקוראים אחרים ברחבי העולם על ידי פרסום קטעים משמעותיים לרשתות חברתיות כמו פייסבוק וטוויטר ישירות קינדל. רוצים לפרסם או ציוץ על רומן חדש גדול או ציטוט בעיתון? כאשר אתה להדגיש או ליצור פתק בספר או כתב עת, אתה יכול בקלות לשתף אותו עם הרשת החברתית שלך. עזרה הרשת של בני משפחה וחברים לגלות סופרים וספרים חדשים.

פופולרי הבהרה

ראה מה הקהילה שלנו של מיליוני קוראים קינדל חושב הם הקטעים המעניינים ביותר בספרים שלך. אם קוראים אחרים הדגישו קטע מסוים, ואז המעבר תהיה מודגשת בספר שלך יחד עם המספר הכולל של אנשים אשר הדגישו את זה. עכשיו זה קל יותר לסקור, לזכור, ללמוד יותר מהספרים שקראת. למידע נוסף

אוספים

לקוחות קינדל היו מבקשים דרך טובה יותר לארגן את הספריות שלהם גוברת קינדל. עכשיו עם אוספים, לקוחות יכולים לארגן ספריות הקינדל שלהם לקטגוריות מרובות כדי לעקוב אחר של ספריות האישי שלהם ולאפשר גישה קלה כל ספר שהם מחפשים. אוספים לתת לך את הגמישות להוסיף פריט באוספים רבים לפי הצורך. לדוגמה, ניתן להוסיף אותו ספר על "היסטוריה" שלך "הסופרים האהובים שלי" אוספים.

PDF סיבוב ומרחק מתצוגה

זום לאזור כלשהו של קובץ PDF של עד 300% והפאן סביב בקלות רבה יותר לצפות באותיות קטנות ושולחנות מפורט וגרפיקה.

גופן שיפורים

תהנה בשני גדלים חדשים גופן גופנים גדולים יותר חדות חוויה קריאה אפילו יותר נוח.

הגנה באמצעות סיסמה

בעזרת פונקציונליות סיסמה חדשה הגנה, אתה יכול לבחור לנעול קינדל שלך באופן אוטומטי כאשר אתה לא משתמש בו.

קנה קינדל DX, חינם 3G, 3G עובד גלובלי, גרפיט, 9.7 "עם תצוגה חדש E Ink פרל טכנולוגיה

ניסיוני תכונות

הקטגוריה ניסיוני מייצג תכונות אנחנו עדיין עובדים על מנת לשפר את חווית קינדל DX עוד יותר. נסה אותם ולהודיע ​​לנו מה אתה חושב.

קריאה ל-Me

קינדל DX יכול לקרוא לך. באמצעות תכונה שלה טקסט לדיבור, קינדל DX יכול לקרוא ספרים, בלוגים, מגזינים, ועיתונים בקול רם לך, אלא אם הזכויות של הספר בעל עשה התכונה זמינה. ניתן לעבור קדימה ואחורה בין קריאה והאזנה, ואת המקום שלך נשמר באופן אוטומטי. דפים אוטומטי להפוך בעוד התוכן הוא להיות לקרוא, כך שאתה יכול להאזין ללא ידיים. אתה יכול להאיץ או להאט את מהירות הקריאה או לבחור קול גברי או נשי. באמצע של ספר או מאמר גדול אבל צריך לקפוץ למכונית? כל שעליך לעשות הוא להפעיל את טקסט לדיבור ולהקשיב בדרכים.

דפדפן אינטרנט בסיסי

דפדפן אינטרנט בסיסי של קינדל DX עובד היטב לקרוא פשוטה, טקסט ממוקד באתרי אינטרנט כמו גוגל ו ויקיפדיה. צריך למצוא רשימה הסרט או לחפש ציון בספורט? עכשיו זה קל יותר מתמיד למצוא את המידע שאתה מחפש היישר קינדל DX שלך. דפדפן האינטרנט הניסיוני אינו זמין כרגע ללקוחות מסוימים מחוץ לארה"ב בדוק את המדינה שלך

הקשיבו מוסיקה פודקאסטים

העברת קבצי MP3 ל קינדל DX לשחק כמו מוסיקת רקע בעת הקריאה. אתה יכול בקלות ובמהירות להעביר קבצי MP3 דרך USB על ידי חיבור קינדל DX למחשב.

כלול תיבת

 • קינדל DX אלחוטית הקורא, ארה"ב כוח מתאם (תומך 100V-240V), ו כבל USB 2.0 (עבור חיבור מתאם הכוח קינדל DX או להתחבר למחשב).
 • קינדל DX הוא קצת יותר מ 1 / 3 של סנטימטר
 • Carry הספריה שלך, מחזיק עד 3,500 ספרים
 • עם סיבוב אוטומטי, אתה יכול לקרוא דיוקן או מצב נוף
 • התצוגה שארפ עם 16 גוונים של אפור
 • Built-in קורא PDF עם מחבת וזום
 • טקסט בגודל נוח לקריאה מתכוונן – עכשיו עם שני, בגדלים חדש יותר
 • השתמש במקלדת כדי להוסיף הערות לטקסט
 • מילון מובנה עם בדיקת מיידית
 • הוסף הארות והערות לשתף בפייסבוק ובטוויטר
 • חנות חנות קינדל ממש על המכשיר

קנה קינדל DX, חינם 3G, 3G עובד גלובלי, גרפיט, 9.7 "עם תצוגה חדש E Ink פרל טכנולוגיה

חנות קינדל: מעל 950,000 ספרים אלקטרוניים, עיתונים, מגזינים, בלוגים ו

חנות חנות קינדל DX העכבר על קינדל שלך

אתה יכול לחפש חנות חנות קינדל מיד באופן אלחוטי מ קינדל DX שלך, ומאפשר לך ללחוץ, לקנות, להתחיל לקרוא הרכישות שלך תוך דקה. חנות קינדל מציעה את אותה חוויה גדולה Amazon.com הלקוח שאתה רגיל, כולל ביקורות של לקוחות, המלצות אישיות, במחירים נמוכים. אנו אוטומטי לספק הבחירות שלך באופן אלחוטי, כך בפעם הבאה שאתם שומעים על ספר נהדר, רק לחפש, לקנות, ולקרוא.

אם אתה מתוך כיסוי אלחוטי, כמו נסיעה לחו"ל, אתה יכול להוריד ספרים אלקטרוניים למחשב או Mac והעברת דרך USB כדי להדליק DX שלך.

יותר מ 950,000 ספרים אלקטרוניים, עיתונים, מגזינים, בלוגים ו

החזון שלנו הוא שכל ספר מודפס אי פעם, בכל שפה, כולם זמינים בפחות מ 60 שניות. חנות קינדל כיום יש יותר מ 950,000 ספרים אלקטרוניים, עיתונים, מגזינים, ובלוגים אנחנו מוסיפים עוד כל יום. בין אם אתם מעדיפים ביוגרפיות, קלאסיקות, מדריכי השקעות, מותחנים, או מדע בדיוני, אלפי ספרים אלקטרוניים המועדפים שלך זמינים. חנות קינדל מציעה יותר מ 107 מתוך 112 נמצאו ספרים כיום בבורסת ניו יורק טיימס ® ברשימת רבי המכר. ניו יורק טיימס ® הנמכרים ביותר ואת הגרסאות החדשות של $ 9.99, ותמצאו ספרים אלקטרוניים רבים עבור פחות.

EBook דוגמאות חינם

אין צורך לשפוט ספר על פי העטיפה שלו. קינדל DX מאפשר לך להוריד ולקרוא את הפרקים הראשונים בחינם. לדוגמה סופר חדש או ebook, אם אתה אוהב את מה שאתה קורא, פשוט לקנות ולהוריד את ebook שלם עם לחץ-1, זכות מן קינדל DX שלך, להמשיך לקרוא. אורך קטע ישתנו לפי ebook.

קנה קינדל DX, חינם 3G, 3G עובד גלובלי, גרפיט, 9.7 "עם תצוגה חדש E Ink פרל טכנולוגיה


Search for קינדל DX, חינם דור 3, דור 3 עובד גלובלי, גרפיט, 9.7 "לתצוגה

 • kindle 9 7 dx חנות
 • kindle dx 9 7 לקנות

Related Post: