ניקון 35 מ מ F / עדשה 1.8 G S אף Dx של ניקון למצלמות Slr דיגיטליות

פרטים טכניים

 • הנדסה לאחור עבור SLRs דיגיטלי בפורמט DX של ניקון-הנוסחה אופטי ממוטב לשימוש בפורמט DX של ניקון דיגיטלית SLRs.
 • אלמנט עדשה aspherical מצמצם תרדמת וסוגים אחרים של שיבושים עדשה, ושיפור שלמות התמונה
 • חברת Nikon Super משולב ציפוי (SIC) מגביר את יעילות העברת אור מציע עקביות צבעים מעולה, מופחתת קרני אור
 • בלעדית ניקון שקט גל מוטוריים (SWM) מאפשר מהירה, פוקוס אוטומטי מדויק ושקט
 • סגור התמקדות על רגל אחת עבור זוויות יצירתי ורב-תכליתיות

Nikkor אף-S 35 מ מ F1.8G DX היא עדשה שגרם בוודאי דרגת במפח נפש על שחרורו, עם מעריצים ניקון רבים ויתאכזב ההחלטה להפוך אותו תואמות לתבנית DX בלבד. עם זאת היתרון העיקרי של החלטה זו היא פשוטה עבור כל לראות-אפילו ב שלו מקדים מחיר העדשה עולה פחות מאף-Nikkor הנכבד 35 מ מ F2.0D, למרות תוספת מנוע אף-S כדי לאפשר autofocusing ב ברמה התחלתית D40 של ניקון / D40X / D60 הגופים. הוא גם פחות ממה מחצית המחיר של כמה DX אחרים עיצוב סטנדרטי מערכים מושלמים כרגע בשוק (כגון Pentax 35 מ מ F2.8 מאקרו, Tokina 35 מ מ F2.8 מאקרו, סיגמא 30 מ מ F1.4 EX DC HSM), כך ניקון הצליח עם עדשה זו כדי להפיק את הראשון לא יקרה באמת (sub-$ 200) ראש רגיל מהירה המיועדת ספציפית דיגיטלית SLRs. ›Read f 35 מ מ מלא של ניקון / 1.8G DX אף-S עדשה סקירה ב dpreview.com

>> קנה ניקון 35 מ מ f / 1.8G DX אף-S עדשה למצלמה דיגיטלית ניקון SLR

פרטי המוצר

 • מימדים: 3 x 3 x 3 אינץ ‘; אונקיות 11.2
 • משקל המשלוח: 2 קילו (תעריפי המשלוח של תצוגת ומדיניות)
 • המשלוח: פריט זה זמין גם עבור משלוח לבחירת מדינות מחוץ לארצות הברית
 • ASIN: B001S2PPT0
 • פריט מספר דגם: 35 מ מ אף-S
 • ממוצעת בלקוחות סקירה: 4.7 מתוך 5 כוכבים הצג כל הסקירות (תגובות הגולשים על המוצר 440)
 • דרגה הנמכרים ביותר האמזונס:
  • # 3 במצלמה צילום & > עדשות > עדשות מצלמה
 • תאריך תחילה באמזון: 2, אוקטובר 2001

תיאור מוצר

יצרן

קומפקטי, קל משקל עם עיצוב, f 35 מ מ אף-S NIKKOR DX / 1.8G מספק יכולת רבייה גבוה ואיכות תמונה עדשות Nikkor אילו הם הנודע במחיר נוח. סוג טבעת SWM מציע אף שקט. למרות כל עדשה קבוצות shift במהלך התמקדות, הר הקדמי של רכיב וסינון אינן מסתובבות, אינה משנה אורך הקנה, דבר שימושי בעת שימוש במסנן נטענים Speedlight מרחוק אלחוטי SB-R200 יחידות.

F 35 מ מ אף-S Nikkor DX / עיצוב אופטי 1.8G מאפשר מראה ותחושה שונים לתמונות שצולמו באמצעות עדשות זום, וכן שלו אידיאליים עבור תמונות נפרדים וגשמי יורה עם זווית תמונה המעריכה של העין האנושית. עם דיאפרגמה שלו-שבע-להב מעוגל פתיחה, המיקוד רכיבים מופיעים יותר טבעית. כאשר נטען ב- SLR בפורמט DX, זווית תמונה הוא אורך מוקד 35 מ מ שוות ערך של 50 מ מ.

F 35 מ מ אף-S Nikkor / 1.8G קיימים שני מצבים של המוקד, M/מיקוד של (עקיפה ידנית אוטומטי) ו- M (מיקוד ידני). מצב M/A מאפשר מעבר ידני מיידיות במהלך פעולת אף. העדשה כולל גם חותמת גומי כדי למזער לחות ingression סביב הטעינה ויכול להתמקד עד 0.3 מטר (0.98 רגל).

>> קנה ניקון 35 מ מ f / 1.8G DX אף-S עדשה למצלמה דיגיטלית ניקון SLR

אף-S Nikkor DX 35 מ מ f / מסמן 1.8G עדשה

 • מהר, עדשה f/1.8 מעולה ומתאימה במיוחד בתנאי תאורה גרועים, נסיעות, הסביבה דיוקן וצילום כללי
 • הנדסה לאחור בפורמט DX של ניקון D-SLRS, f 35 מ מ אף-S Nikkor DX / 1.8G עדשה מעבד ערך זווית תמונה והמדינה זווית תצוגה של עדשה 50 מ מ על FXformat ניקון 35 מ מ או סרט צילום במצלמה דיגיטלית רגילה קלאסי
 • אלמנט עדשה Aspherical מצמצם תרדמת וסוגים אחרים של שיבושים עדשה, ושיפור שלמות התמונה
 • חברת Nikon Super משולב ציפוי (SIC) מגביר את יעילות העברת אור מציע עקביות צבעים ו מופחתת קרני אור
 • בלעדית ניקון שקט גל מוטוריים (SWM) פוקוס אוטומטי של מהיר, מדויק ושקט של מאפשר
 • התמקדות סגור על רגל אחד עבור זוויות יצירתי ורב-תכליתיות
 • מעוגל הסרעפת 7-להב הפתיחה הופך את המיקוד הרכיבים יופיעו טבעי יותר
 • מקבלת 52 מ מ מסנן קבצים מצורפים

תיאור המוצר

Nikkor DX אף-S ה 35 מ מ f / עיצוב אופטי 1.8G מאפשר מראה ותחושה שונים לתמונות שצולמו באמצעות עדשות זום, והם לממדיה אידיאליים עבור תמונות נפרדים וגשמי יורה עם זווית תמונה המעריכה של העין האנושית. עם דיאפרגמה שלו-שבע-להב מעוגל פתיחה, המיקוד רכיבים מופיעים יותר טבעית. כאשר נטען ב- SLR בפורמט DX, זווית תמונה הוא אורך מוקד 35 מ מ שוות ערך של 50 מ מ.

>> קנה ניקון 35 מ מ f / 1.8G DX אף-S עדשה למצלמה דיגיטלית ניקון SLR

סקירה של המוצר

זה f 35 מ מ של ניקון / 1.8G DX אף-S עדשה מפיק תמונות חדות, הגדול צבע וחדות. הוא גם מושלם לאורך ולמטרות אחרות כללי (semi-macro-ועוד). עדשה זו גם יוצרת bokeh נחמד. איכות התמונה ואיכות bokeh דומות עם אחרים ניקון עדשות הממשלה (50 מ מ f/1.8, 50 מ מ f/1.4, 50 מ מ f/1.4 אף-S וכד’) העדשה שהם מפורסמים בשביל להיות חדה. בסך הכל, זוהי עדשה רב-תכליתית מאוד. על מסגרת שאינה מלאה DSLR (כגון D40 D40x, D60, D5000, D80, D90, D200, D300 ועוד), זה אורך מוקד 35 מ מ הינו מקביל בערך מ מ 50 אשר נחשבת עדשה רגילה (רגילה עד כדי היותו קרוב עין אדם מציג זווית המבט).

רבים מאיתנו, כולל אלה שצריך כבר בעלי ראש 50 מ מ, חיכיתי של עדשה זו (עדשה הממשלה בעלת זווית רחבה יותר מאשר מ מ 50) במשך זמן רב, במיוחד לבעלי מסגרת שאינה מלאה DSLR בעלי בדרך כלל בערך 1.5 x הגדלה עקב גודל חיישן קטן יותר. אלה העדשה 50 מ מ על מסגרת שאינה מלאה DSLR שקולה 75 מ אשר לעיתים קרובות מדי מרחק מתצוגה עבור מצב רבים. לדוגמה בחדר שבו באפשרותך לשמור גיבוי של עד להלחין את התמונות שלך, או בעת לקיחת תמונה של קבוצה של אנשים ואתן צריך כדי לעבור אחורה הרבה עם מ מ 50 עדשה. עדשת 35 מ מ זו תפתור את הבעיה במידה מסוימת שכן זוהי עדשה רחבה הרבה יותר מאשר עדשות עיקרי של 50 מ מ. נתקל אמר ראש 50 מ מ עדשה הוא עדיין עדשה גדולה. אם ברשותך אחת של הגירסה הקודמת של העדשה 50 מ מ, מ- 35 מ מ למטרה שלך יותר צריך להגדיל תוהה אם עליך לקבל זה 35 מ מ או מ מ 50, אז אני ממליץ לך לקבל זה העדשה 50 מ מ, אלא אם אתה יודע בוודאות שאתה ולאחר מכן תוכלו ללכת ולקנות את 50 מ מ או 85 מ מ (שניהם זמינים ב- f/1.4 או f/1.8).

עדשה זו (DX העדשה) אינו מיועד עבור מצלמה מסגרת מלאה (FX או סרט). יהיה אור התמעטות שהוא משמעותי למדי. אם יש לך מסגרת מלאה DSLR, ייתכן שתרצה לקבל את 50 מ מ f/1.4 אף-S, או עדשה אף-D בוגרים של 35 מ מ f/2 במקום זאת.

מאחר עדשה הממשלה (זה עדשת 35 מ מ), יהיה עליך להעביר את כפות הרגליים הרבה להלחין את התמונה שלך.

בעוד עדשה זו מייצרת תמונות חדות מאוד ב f/1.8, פינה הצג ניגודיות נמוכה יותר. החדות והניגודיות מגדיל עוד יותר כפי תפסיק ל f/2, f/2.8 ו f/4. חדות גדל לאט לאחר f/2.8 (כלומר ב f/2.8 כנראה אופטימלית, מבלי להתפשר על מהירות מדי)

הפלוס הגדול עם עדשה זו דרך עדשת 35 מ מ בוגרים היא תכונה אף-S שהיא מערכת מיקוד אוטומטי פנימי לעדשה, מהר מאוד ושקט מאוד. עדשה זו נא הרבה אנשים שבבעלותם כעת D40, D40x, D60 או D5000, כפי שהם כעת ניתן ליהנות פוקוס אוטומטי.

עוד ניצחון גדול היא עקיפה ידנית מצב מיקוד אוטומטי (מצב M/A), דבר שיאפשר לנו לשנות את המוקד מבלי לשנות את המצב למצב ידני (זהו סטנדרטי למדי רוב ניקון עדשות חדשות יותר, אך זה די חדש עבור סדרה מעולה עדשת ניקון)

זה doens’t עדשה מייצב תמונה (VR), אבל זה סוג של צפוי כפי ניקון גם אינו כולל VR ב שלהם עדשה חדשה של אף-S f/1.4 50 מ מ. זה יהיה נחמד שיש מציאות מדומה (לפעולה חשיפה ארוך יותר כף-יד, ולאנשים עם טכניקת הצילום יציב פחות), אך סביר להניח שתעלה את הגודל, המשקל ואת העלות של עדשה זו.

אם רוצים לדעת אם עליך לקבל עדשה מהירה או עדשה עם מציאות מדומה (הפחתת רטט), הנה קח שלי: כללי, מציאות מדומה לעזור הרבה (כפי שהיא תקטין טלטול מצלמה), יפיקו תמונה טובה יותר/חד יותר מאשר עדשה שוות ערך ללא VR (במיוחד אם האובייקט הוא סטטי). אם האובייקט זז מהר (ספורט/פעולה) VR התכונה לבד לאחר מכן עלול לא לסייע (תלוי במהירות האובייקט הנע ויש כמה אור), עדשה מהירה לעיתים קרובות יימצאו להיות פתרון הרבה יותר טוב, גם ללא תכונת VR כמו זה יאפשר הרבה מהירות צמצם מהיר יותר להקפיא תנועה. באמצעות חצובה (מרוחק) יבצע החלפה עבור הצורך של התכונה מציאות מדומה. באופן כללי אני ממליץ תחבורה עדשה מהירה באמצעות התכונה של מציאות מדומה (ובדרך כלל זה יקר) כגון 70-200 f/2.8 מציאות מדומה, אבל אם אחד בלבד לקבל עבור אחת או אחרת, לאחר מכן לגלות מה לעשות ברצונך להשתמש העדשה עבור ולאחר מכן להשתמש מנחה שהוזכרו כאן.

אם רוצים לדעת אתם תקבלו את היתרון של קונים עדשה f/1.4 דרך עדשה f/1.8, רק זכור עדשה f/1.4 הוא כ-60% מהר יותר f/1.8-הגדרת הצמצם הרחב ביותר שלו. באמצעות מידע זה, באפשרותך להחליט אם מהירות נוספת להצדיק את העלות הנוספת. Bokeh הוא יותר גם בעדשה f/1.4 אבל אני חושב מהירות הוא בדרך כלל הגורם העיקרי להחליט אם לקבל את העדשה f/1.4 יקרים יותר.

>> קנה ניקון 35 מ מ f / 1.8G DX אף-S עדשה למצלמה דיגיטלית ניקון SLR

להלן הסיכום של היתרונות והחסרונות עבור זה f 35 מ מ של ניקון / עדשה אף-S 1.8G:

מומחי:

 1. אף אף-S אף-S-S (המוקד מהר מאוד, מיקוד פנימי, שקט מאוד)
 2. מצב M/A (עקיפה ידנית המוקד זמין על מצב מיקוד אוטומטי)
 3. מהר מאוד עדשה (f/1.8)
 4. מאוד חדה תמונות
 5. גדולה לצילום ספורט/פעולה (אם כי ייתכן שיהיה עליך זום נוסף)
 6. גדולה מקורה ונמוך למצב אור
 7. מעולה לאורך
 8. Bokeh היא כמעט טוב כמו רבים יקר ניקון tele-עדשה
 9. מושלם עבור אור נמוכה עם אירוע לא-פלאש. עם זאת, גם להוציא את העדשה הבאים לצילום אור נמוך: 17-35 ממ f/2.8, 24-70 f/2.8, 17-55 ממ f/2.8, 28-70 ממ f/2.8 או 50 מ מ ניקון הממשלה עדשות.
 10. אורך המוקד הגדול (35 מ מ). בערך 50 ממ שוות ערך שהוא עדשה רגילה (אם אתה זקוק יותר מרחק מתצוגה, תקבל ניקון 50 מ מ או 85 מ הממשלה העדשה או עדשה 70-200 ממ f/2.8 VR).
 11. האם אני כבר מזכיר המוקד מהר מאוד ושקט מאוד?:)

חסרונות:

 1. להיות עדשה מעולה, עליך להעביר את כפות הרגליים הרבה להלחין

להתאים/

 • להיות עדשה G (אין הפתח טבעת זמין), עדשה זו לא תעבוד על המצלמה מיקוד ידני שבו אתה זקוק כדי להגדיר את מפתח הצמצם מן העדשה)
 • אין מציאות מדומה. כפי VR יהיו שימושיים לקחת כף-יד יריות בתאורה נמוכה (במיוחד אם האובייקט הוא סטטי במידה מסוימת או אם אין הצלם לצלם יציבות ידיים בעת לקיחת)
 • אינו מיועד עבור מצלמות של מסגרת מלאה (FX או סרט) שבו יהיו משמעותיים לאור סתיו-off.

 

השורה התחתונה: עדשה זו היא כה מגוונים, אני חושב שכולם להיות בעלי עדשה זו, בנוסף על כל עדשות בה כבר יש להם (גם אם כבר יש להם את העדשה עיקרי של 50 מ מ). מאחר עדשה מהירה מאוד, זה יאפשר לאנשים לנקוט פעולה ירה בתאורה נמוכה שאחרת לא הייתי מסוגל להיות לעשות. ואין עכשיו, עם אף-S, דבר כדי אוהב אודות עדשה זו (אם כי לדעתי, עדשה זו יכול למשוך שמעניין יותר אפילו אם היא כוללת תכונה של מציאות מדומה).

>> קנה ניקון 35 מ מ f / 1.8G DX אף-S עדשה למצלמה דיגיטלית ניקון SLR


Search for ניקון 35 מ מ F / עדשה 1.8 G S אף Dx של ניקון למצלמות Slr דיגיטליות

 • ניקון 50 1 8
 • עדשה 28 ממ
 • עדשה למצלמה 2 8 28 מ מ

Related Post: