пеніс насосів фактично працюють?

Ну, вони можуть допомогти вам отримати ерекції.

Свідчення закінчився в суді Donald Thompson, звинувачується колишній суддя використовуючи насос для пеніса під час головує Oklahoma залу. За даними AP присяжних сміявся валют, що почалася, коли прокурор оборони називають пеніса насос застарілі лікування еректильної дисфункції. Я все ще використовують ті, сказав свідка-експерта. Не ви, особисто? запитав адвоката. Ні, відповів на свідка. Я рекомендувати ті, як уролога. Почекай, пеніс насосів дійсно працюють?

Так, вони роблять. Лікарі переглянути пеніса насос — або вакуумного звуження пристрою, як вона ’ s називається в бізнесі — як для розумного, низька вартість лікування еректильної дисфункції. Звіт від Американської асоціації урологічні каже, що звуження пристрої можуть бути корисні у випадках, де PDE5-інгібітор препарати, як віагра є неефективними. Тим не менше, більшість чоловіків (або пари) Дон ’ т як використовуючи насос для пеніса: звіт підсумовує, що низький пацієнт прийнятність обмежує застосування або використання цієї терапії.

Натисніть тут, щоб купити кращий пеніс насосів

Пристрій складається з акриловий трубки і насосних механізм, який може бути Стисніть м’яч, рука зчеплення, поршнем або електричні пристрої. Як користувач насоси повітря з трубки, утворився вакуум збільшує приплив крові до його еректильної тканини. Потім він ковзає звуження кільце на підставі його пеніс, щоб зберегти зведення, коли він видаляє трубки.

Вакуумні ерекції може не завжди хочеться реальна річ. Різних джерел, описують їх як губчаста і semi-flaccid, purplish кольору і іноді холодно або оніміння. Але клінічні дослідження все ще знайти високий рівень задоволеності серед тих, хто отримує вакуумного лікування для Ed. (дослідники міра ефективності лікування, задаючи пацієнтів, щоб оцінити їх сексуальним досвідом індекс еректильної функції міжнародного.)

Вакуумні насоси мають виявився успішним в дослідженнях статевого члена реабілітації. Певні процедури — як радикальних prostatectomies — може викликати тимчасовий імпотенції в результаті пошкодження нерва. Якщо йти досить довго, без спонтанне ерекції, деякі з ваших тканини пеніса може атрофії, викликаючи довгострокових дисфункції. Виявляється, що післяопераційні використання пеніса насос може допомогти запобігти цей збиток.

Натисніть тут, щоб купити кращий пеніс насосів

Пеніс насосів доступні без рецепта, і деякі чоловіки без Ед використовувати їх для мастурбація або збільшити їх довжина або обхваті. Для досягнення цієї мети останній, постачальники запропонувати 30-хвилинних сесій, три або чотири рази на тиждень протягом декількох місяців. Медична література, однак, не підтримує ідею, що вакуумного звуження буде виробляти довгострокові зміни в розмір пеніса.

У всякому разі, надмірне використання насоса може призвести до пошкодження пеніса. Американська асоціація урологічні рекомендує тільки ті пристрої, що поставляються з вакуумного лімітер, який автоматично дозволяє в повітрі, якщо занадто багато негативного тиску будує в трубі. Надмірне насосних без вакуумного лімітер може викликати статевого члена синці, або — у крайніх випадках — пошкодження тканин дуже серйозно.

Натисніть тут, щоб купити кращий пеніс насосів


Search for пеніс насосів фактично працюють?


Related Post: