Penis Büyütme ürünleri: Işe Yarıyor Mu?

 Penis boyutunu artırmak iddia ürünleri cazip? Erkek geliştirme hapları, pompalar, alıştırmalar ve ameliyatları ne bekleyebilirsiniz hakkındaki gerçekleri alın.

Penis büyütme ürünleri ve prosedürler bulmak zor değildir. Erkekler, dergiler, radyo programları ve internet bile pompaları, hap, ağırlıklar, alıştırmalar ve penis uzunluğu ve genişliğini artırmak iddia ameliyatları için reklam dolu.

Ancak, penis büyütmek için herhangi bir cerrahi olmayan yöntemler için çok az bilimsel desteği var. Ve hiçbir saygın tıp örgütü için penis ameliyatı tamamen kozmetik nedenlerle onaylamaktadır. Reklamı gördüğünüz teknikleri çoğu etkisiz ve bazı penise zarar verebilir. Yani bunlardan herhangi birini denemeden önce iki kez düşünün.

Penis boyutu: Normal olan nedir, ne değildir?

Penis çok küçük görünüyor ya da eşiniz cinsel ilişki sırasında tatmin etmek için çok küçük olduğunu korkusu yaygın bir korkudur. Ama çok sayıda çalışma penises çok küçük olduğunu düşünüyorum çoğu erkek, aslında normal büyüklükteki penisler olduğunu göstermiştir. Benzer şekilde, çalışmalar daha birçok erkek, "normal" bir penis büyüklüğü ne teşkil abartılı bir fikrim yok öneririz. Düşünün:

 • Ortalama penis yere 3 ile 5 inç (yaklaşık 8 ila 13 santimetre) dik değil, 5 ila 7 inç (13 ila 18 santimetre) zaman dik ölçer.
 • 3 inç (veya yaklaşık 7 santimetre) daha az bir zaman dik tedbirler sadece penisin anormal olarak kabul edilir bir durum mikro penis çağırdı.

Ortakları penis büyüklüğü nasıl görüntüleyebilirim

Popüler medya ve reklamverenler eşinizin penis büyüklüğü hakkında derin umurunda inanıyorum olurdu. Cazibe konusu karmaşık, ama çok sayıda çalışmalar, penis büyüklüğü, kadınlar için bir adamın kişiliği gibi konularda daha öncelikler listesinde çok daha düşük olduğunu göstermektedir. Ne yazık ki, eşcinsel erkeklerin eşleri 'penis büyüklüğü ile ilgili algıları ile ilgili küçük bir araştırma var. Ama eşinizin ihtiyaçlarını ve isteklerini anlamak, penis boyutunu değiştirmek için çalışırken daha cinsel ilişki geliştirmek için olasılığının daha yüksek olduğu göz önünde bulundurun.

Yutturmaca inanmayın

Şirketler, cerrahi olmayan penis büyütme tedaviler birçok farklı türde ve sık sık, "bilimsel" araştırmacılar ciro ciddi görünümlü reklam onları teşvik etmek. Ancak yakından bakarsanız, güvenlik ve etkinlik iddiaları Yani kanıtlanmıştır olduğunu göreceksiniz, pazarlamacılar, referanslar, çarpık veri ve fotoğrafları önce ve sonra şüpheli güveniyor.

Sözde cinsel büyütücü takviyelerin yakın denetim, gibi bir cümle olduğunu fark edebilirsiniz "Bu beyanlar Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından değerlendirilmemiştir." Gerçekten de, üreticiler FDA kanıt gerekmez piyasada diyet takviyeleri koymadan önce güvenlik veya etkinlik.

Penis büyütme ürünleri

En çok reklamı yapılan penis büyütme yöntemleri etkisiz olduğu ve bazı penise kalıcı hasarlara neden olabilir. İşte en çok teşvik ürünlerin ve tekniklerin bazıları şunlardır:

 • Hap ve losyonlar. Bunlar genellikle vitaminler, mineraller, otlar veya penis büyütmek için iddia hormonları içeriyor. Bu ürünlerin hiçbiri işe kanıtlanmıştır ve bazı zararlı olabilir.
 • Vakumlu pompalar. Pompaları, penis içine kan çizmek ve şişmeye Çünkü, bazen, erektil disfonksiyon tedavisinde kullanılan konum. Erektil disfonksiyon için daha sık ve daha uzun süre, genellikle daha az firma ereksiyon için önde gelen bir penis pompası kullanarak, penis elastik doku zarar verebilir. Bir vakum pompası kullanarak daha büyük bir penis bir yanılsama yaratmak, ancak sonuçlar kalıcı değildir.
 • Alıştırmalar. Bazen Jelling denir, bu egzersizleri penis başının tabanı kan itmek için bir el-over-el hareketi kullanın. Bu tekniğin diğer yöntemlere göre daha güvenli gibi görünse de, skar oluşumu, ağrı ve şekil bozukluklarına yol açabilir. Bu teknikte, penis büyüklüğü artan etkili olduğunu gösteren hiçbir bilimsel çalışma yoktur.
 • Esneme. Esneme penise sedye veya genişletici bir cihaz takılarak oluşur . Bu cihazlar penis çekiş gösterirler. Birkaç küçük çalışmalar bu cihazların neredeyse bir inç (yaklaşık 1 cm 2 ila) uzunluğunda yarım santim artış bildirdin. Ancak, çalışmaların, yüksek kalitede değildir ve bu tekniğin güvenli ve etkili olarak kabul edilebilir önce daha sıkı bir araştırmaya ihtiyaç vardır.

Cerrahi riskli olduğunu ve işe yaramayabilir

Araştırmalar penis büyütme ameliyatı erkeklerin çoğunluğu sonuçlarından memnun olmadığını göstermiştir. En iyi ihtimalle, ameliyat sarkık penis uzunluğu yarım inç (1 cm) ekleyebilirsiniz. En kötüsü de, cerrahi skarlar, enfeksiyon gibi komplikasyonlara neden ve hissi ya da fonksiyon kaybı.

Cerrahi penis büyütme yöntemleri – kozmetik kullanımı için


Penis büyütme ameliyatı için nadiren ihtiyaç duyulur. Cerrahi genellikle penisin normal bir doğum kusuru ya da yaralanma nedeniyle çalışmaz erkekler için ayrılmıştır.

Kozmetik penis büyütme, bazı cerrahlar tarafından sunulan olmasına rağmen, tartışmalı ve birçok kişi tarafından kabul gereksiz ve potansiyel olarak zararlı olabilir. Birkaç farklı teknikler penis uzatmak için kullanılır. Bunların hepsi deneysel olarak düşünülmelidir. Penis büyütme ameliyatı yararları ve riskleri doğru bir resim vermek yeterli çalışmalar bulunmamaktadır.

Penil şaft karın kasık kemiğine ve hareketli bir cilt için penisin kasık bağlarında kesilmesinin penis uzatmak için en yaygın olarak kullanılan cerrahi işlem gerektirir. Daha aşağı sarkar çünkü bu ligament kesilerek, penisin daha uzun görünür. Ancak ereksiyon halindeki penisin kasık bağlarında kesim kararsız duruma gelmesine neden olabilir. Kasık bağlarında Severing bazen kasık kemiği üzerinde aşırı yağ çıkarma gibi diğer işlemleri ile kombine edilmiştir.

Penis yapmak için bir prosedür, kalın yağ vücudun etli kısmından alınması ve penis mili içine enjekte içerir. Çünkü çok enjekte edilen yağ vücut tarafından emilir, ancak, çoğu zaman hayal kırıklığı vardır. Bu eğrilik kurşun veya penisin asimetri olabilir. Artan genişliği için başka bir teknik, penis miline dokusu grefti.

Bu prosedürlerin hiçbiri güvenli ya da etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Gerçekten yardımcı olabilecek bir kaç şey

Penis büyütmek için hiçbir garanti güvenli ve etkili bir yol bulunmasına karşın, penis boyutu ile ilgili endişeleriniz varsa, yapabileceğiniz birkaç şey vardır.

 • Eşiniz ile iletişim kurun. Eski alışkanlıkları kırmak için ya da eşiniz cinsel tercihleri ​​tartışmak için zor olabilir . Ama sen yaptın mutluluk olacak ve cinsel yaşam geri koyar kıvılcım sürpriz olabilir.
 • Şeklinde alın ve karın yağ kaybedersiniz. Kilolu iseniz ve varsa aslında daha kısa bir penis gibi "bira gut" görünebilir. Düzenli egzersiz, büyük bir fark yaratabilir. Daha iyi fiziksel kondisyon iyi bakmak sadece yapmak değil, aynı zamanda cinsel ilişki sırasında daha fazla güç ve dayanıklılık verebilir.
 • Kasık saç kesin. Penisin tabanı etrafında kasık saç bir çok penis daha kısa görünmesini sağlayabilirsiniz . Kırpma penis daha büyük görünmesi. Aynı zamanda penisin tabanı etrafında hassasiyeti artırabilir.
 • Doktor ya da bir danışmanla konuşun. Penisin boyutu hakkında mutsuz hissetmek, sık görülen bir sorundur . A sertifikalı danışman, psikolog, psikiyatrist ya da aile doktorunuz yardımcı olabilir. Birçok erkek, eşlerinin kozmetik penis büyütme başvurmadan daha iyi karşılamak için hakkında tavsiyeleri ile "normal" veya reasürans ile daha iyi hissediyorum.

En alt satırda

Birçok erkek, küçük bir penise sahip ve kendi penis boyutunu artırarak onları daha iyi bir sevgili yapmak veya onları daha çekici hale getirmek olduğunu düşünüyorum. Ama şansını penis normal boyut aralığı içinde. Penis ortalamadan daha küçük olsa bile, bu kadar düşünce olarak önemli olmayabilir. Zaman alıcı, pahalı ya da tehlikeli tekniklerin en iyi minimal etkili olacak çare önce, diğer seçenekleri düşünün.

En etkili çözüm, eşiniz ile konuşurken veya şekil almak kadar kolay olabilir. Bu adımlar işe yaramazsa, profesyonel bir danışman ile endişeleri hakkında konuşmaya çalışın.


Search for Penis Büyütme ürünleri: Işe Yarıyor Mu?

 • en kalıcı en iyi vakum peni
 • pensbuyutme
 • büyütücü pompalar işe yarıyormu
 • vakum pompası işe yarıyor mu
 • siki büyütme
 • se shop vakum pompasi
 • pens büyütücü teknikleri
 • peni̇s büyütme egzersi̇z i̇şe yariyormurmu
 • pens büyütme vakumları işe yarıyor mu
 • pensbuyutme eniysi
 • pompalar işe yarıyormu
 • 13santimetre pennis
 • sik büyütme pompası
 • vakum pomp işe yariyor mu
 • penıs pompası ıse yarıyormu

Related Post: