Kit Bělení Zubů

teeth whitening kits Jak stárneš, vaše zuby přirozeně ztmavnou. Pokud pití čaje, kávy, červeného vína nebo konzumovat jiné potraviny a nápoje s silnou barviva, vaše zuby může odbarví dříve v tvém životě. Další významnou příčinou zbarvení je kouření, což lze učinit objeví žluté zuby. Zub úpadek, náplní a tatarskou průběh (ztvrdlé formě pamětní deska, která je vytvořena z filmu bakterií na povrchu zubů) může rovněž přispět k zbarvení.

Zub bělení produkty mohou napomoci k zesvětlení zubů. Obvykle obsahují chemické nazývané peroxidu nebo Karbamidperoxid. Když členění těchto chemických látek, kyslíku dostane do těžké vnějšího povrchu (glazury) vaše zuby, která je whitens. Bělení účinky mohou trvat od několika měsíců až na tři roky. Tím se liší od člověka na člověka.

Existuje několik různých způsobů, jak můžete nepohoda zuby. Například si můžete koupit bělicí Kit použít doma, nebo může váš zubař nepohoda zuby pro vás. Bělení nebude fungovat na falešné zuby, korun, dýhy nebo výplně (včetně zub barevné výplně). Místo toho může být váš zubař schopen nahradit tyto světlejšími. On nebo ona vám může dát doporučení o různé metody bělení a která bude nejúčinnější pro vás.

Máte-li zub rozkladu nebo žvýkačky choroby, to je třeba zacházet před tím, než máte jakékoliv léčby bělení. Existují některé případy, kdy zubaře může doporučit, že nemáte zuby zbělel. Například, bělení není doporučeno obvykle pro těhotné nebo kojící ženy, nebo pro osoby mladší 18, jehož zuby jsou stále vyvíjí.

>> zde koupit Kit bělení zubů

Jaké jsou alternativy k zubní bělení?

Jednoduché způsoby, jak zlepšit vzhled odbarveného zuby patří:

  • čistit pravidelně s fluorid zubní pasta
  • Ukončení kouření
  • kácení na potraviny a nápoje, které mohou skvrna zuby, jako čaj, kávu a červené víno
  • návštěva zubaře a pravidelně – on nebo ona může změnit měřítko a polských zuby odstranit veškeré tatarské, která vybudovala

Bělení zubních pastách jsou mírně Abrazivní, což může pomoci k odstranění povrchové barvení, ale neměnit přírodní odstín vaše zuby. Odborníci jsou v současné době revize jak účinné bělení zubních pastách.

>> zde koupit Kit bělení zubů

Mimoburzovní zub bělení Kit

Mimoburzovní bělení soupravy jsou prodávány ve většině velkých lékáren po celé Velké Británii. Obvykle obsahují gumové ústa zásobníky (formy, které jsou přibližně stejný tvar jako zuby) a trubek bělicí gel. Po ždímání některé z gelu do úst zásobníky, umístíte je vaše zuby, obvykle asi 30 minut v čase.

Bělicí složky v gelu je obvykle peroxidu vodíku. Sestavy bude obsahovat pouze slabé peroxid vodíku, takže nemusí být stejně účinný jako silnější produkty používané od zubaře. Některé výrobky, které si můžete koupit mimoburzovní jsou mnohem účinnější než ostatní. Závisí to na kolik bělicí složky obsahují.

Vždy Mluvte zubaře před použitím mimoburzovní zub bělení Kit.

>> zde koupit Kit bělení zubů

Profesionální zub bělení

Profesionální bělení provádí zubaře. Může to být vnější nebo vnitřní. Máte-li externí bělení, gel je umístěn na vnější povrchy zuby. Vnitřní bělení zahrnuje bělicí přípravek uvedením uvnitř zub. Externí bělení je běžnější, jako vnitřní bělení lze použít pouze pokud jste měli léčbu kořenový kanálek, usnadňuje přístup k vnitřní zub.

Externí bělení

Externí bělení je podobné mimoburzovní zub bělení Kit. Váš zubař bude mít gumové ústa zásobníky, které přesně odpovídají vaše zuby a gel bude silnější a tedy účinnější. On nebo ona ti dá trubek bělicí gel a instrukce, jak gel v ústech zásobníky. Vy budete potřebovat pravidelně ústa zásobníky po dobu 30 minut až jednu hodinu, v období dva až čtyři týdny.

Napájení nebo laserové bělení lze také provést váš zubař. On nebo ona bude místo gumové těsnění kolem zuby chránit vaše dásně. Pak bělicí gel je dostat na vaše zuby a zvláštní, jasné světlo se používá k bělení proces urychlit. Tato léčba obvykle trvá asi jednu hodinu.

>> zde koupit Kit bělení zubů

Interní bělení

Vnitřní bělení lze pouze v případě už kořenový kanálek léčby. To znamená, že cévy a nervy uvnitř zub byla nahrazena s gumovou náplň.

Máte-li interní bělení, váš zubař bude vyvrtat díru v zub a bělení produkt do otvoru. On nebo ona bude pak použít jámu, která byla původně vytvořena pro kořenové léčbě, i když to může třeba větší. Váš zubař bude uzavřít otvor s dočasným naplnění, opuštění bělidlo uvnitř zub.

Musíte se vrátit do svého zubaře o týden později na dočasné plnění a bělidlo, která se. On nebo ona, vyplní díry s zub barevné náplně.

>> zde koupit Kit bělení zubů

Jaká jsou rizika?

Stejně jako u každého postupu, jsou některá rizika spojená s bělení zubů. Ani jsme zahrnuli možnost tyto děje jsou specifické pro vás a pro každou osobu se liší. Zeptejte se svého zubaře vysvětlit, jak se na vás vztahovat tato rizika.

Vedlejší účinky

Vedlejší účinky jsou nežádoucí, ale většinou dočasné účinky můžete získat po postupu.

Vedlejší účinky bělení zubů zahrnují dočasné citlivost zuby na horké a studené, bolesti v krku, nabídkové dásně a bílými skvrnami na vaše dásně. Tyto účinky by měly zmizí po několika dnech. Pokud vedlejší účinky trvat delší dobu, než je tohle, obraťte se na svého zubaře.

>> zde koupit Kit bělení zubů


Search for Kit Bělení Zubů

  • bělící kit
  • vnitřní bělení zubů vedlejsí účinky

Related Post: