Dantų Balinimas Rinkiniai

teeth whitening kits Kaip gauti senesnius, jūsų dantis natūraliai tapti tamsesnė. Jei jums gerti arbata, kava, raudonojo vyno arba vartoti kitų maisto produktų ir gėrimų su stiprus dažiklių, jūsų dantys gali tapti pakitusios spalvos gemalais, anksčiau, savo gyvenimą. Kita pagrindinė priežastis dechromacijos yra rūkyti, kuris gali padaryti jūsų dantys, atsiranda geltona. Dantų irimo, užpildai ir padedančio sukaupti (sukietėję plokštelė, susidedančia plėvele bakterijų jūsų dantys paviršiaus forma) taip pat gali prisidėti prie dechromacijos.

Dantų balinimas produktai gali padėti palengvinti jūsų dantys. Jie paprastai yra cheminių vadinamas vandenilio peroksido arba karbamidas peroksido. Kai šių cheminių medžiagų suskirstyti, deguonies gauna į sunku išorinio paviršiaus (emalį) jūsų dantys, kurie whitens juos. Balinimas poveikis gali trukti ir keletą mėnesių iki, ir trejus metus. Tai skiriasi nuo žmogaus žmogui.

Yra keletas skirtingų būdų, jūs galite wybielić savo dantis. Pavyzdžiui, galite įsigyti balinimas rinkiniai naudoti namuose, arba savo odontologą gali wybielić savo dantis jums. Balinimo neveiks dirbtiniai dantys, karūnos, faneras ar užpildai (įskaitant dantų spalvos įdarus). Vietoj to, savo odontologą gali būti pakeisti šių su lichteris tie. Jis arba ji gali jums apie įvairius balinimo metodus ir kurios bus efektyviausios jums.

Jei turite dantų irimo ar dantenų ligų, tai turi būti laikomi iki turite bet balinimas apdorojimas. Yra pateikiami kai kurie atvejai, kai savo odontologą gali rekomenduoti, kad jūs neturite jūsų dantys whitened. Pavyzdžiui, balinimas paprastai nerekomenduojamas nėščios ar krūtimi maitinančios moterys, arba visiems jaunesniems nei 18, kurių dantų vis dar rengia.

>> spauskite čia norėdami pirkti Dantų balinimas rinkiniai

Kas yra alternatyvų Hustler?

Paprastų būdų pagerinti išvaizdą, bet nepakeitusio spalvos dantys apima:

  • valymo reguliariai su fluorido dantų pasta
  • nustojus rūkyti
  • sumažinti dėl maisto ir gėrimų, kad galite nusidažo jūsų dantys, pvz., arbata, kava ir raudonojo vyno
  • aplankyti savo odontologą reguliariai – jis arba ji gali masto ir Lenkijos jūsų dantys pašalinti bet tartratui, kad sukurta

Balinimas dantų yra šiek tiek abrazyvinių, kurie gali padėti pašalinti paviršiaus dažymo, bet ne keisti jūsų dantys natūralių šešėlių. Ekspertai yra šiuo metu peržiūros kaip veiksmingai balinimas dantų.

>> spauskite čia norėdami pirkti Dantų balinimas rinkiniai

Nekotiruojamų Dantų balinimas rinkiniai

Nekotiruojamų balinimas rinkiniai yra parduodami dauguma pagrindinių vaistinėse visoje Jungtinėje Karalystėje. Paprastai juose, gumos nagų lėkštelių (pelėsiai, kurie yra maždaug tokia pat forma kaip jūsų dantys) ir vamzdžiai, balinimas gelio. Po gniaužimas kai gelio į nagų padėklai, perkeliate jas jūsų dantys, paprastai apie 30 minučių vienu metu.

Balinimas gelio ingrediento paprastai vandenilio peroksido. Rinkiniai tik bus silpna vandenilio peroksido, taigi negali būti tokia pat veiksminga kaip stipresnis produktai, naudojami savo odontologą. Kai kurių produktų, kad jūs galite nusipirkti ne biržoje yra efektyviau nei kiti. Tai priklauso nuo to, kiek balinimo sudedamoji dalis jie yra.

Visada kalbėti jūsų stomatologas prieš naudojant nekotiruojamų Dantų balinimas rinkiniai.

>> spauskite čia norėdami pirkti Dantų balinimas rinkiniai

Profesinės Dantų balinimas

Profesinės balinimo atlieka savo odontologą. Ji gali būti vidinis arba išorinis. Jei turite, išorės balinimo, gelio dedama ant jūsų dantys išorinių paviršių. Vidaus balinimo apima yra įdėti viduje jūsų dantų balinimas produkto. Išorės balinimas yra daugiau bendro, kaip vidaus balinimas gali būti tik jei jūs turėjo šaknies kanalas gydymo, lengviau patekti į vidų, jūsų dantų.

Balinimo išorės

Išorės balinimas yra panašus į nebiržinei prekybai skirtas Dantų balinimas rinkiniai. Savo odontologą padarys kaučiuko nagų padėklai, kad tilptų jūsų dantys tiksliai, ir gelio bus stipresnė ir todėl veiksmingesnė. Jis arba ji suteiks jums vamzdžių, balinimas gelio ir nurodymai, kaip gelis nagų lėkštelėse. Jums reikės nuolat dėvėti burną padėklai 30 minučių iki vienos valandos, per dvi-keturias savaites.

Taip pat galios arba lazerinio, balinimas gali būti atliekama savo odontologą. Jis ar ji bus kaučiuko ruonių aplink jūsų dantys apsaugoti jūsų dantenų. Tada balinimas gelio yra įdėti į jūsų dantys ir specialios, ryškus šviesos naudojamas pagreitinti balinimas procesą. Toks apdorojimas paprastai trunka apie valandą.

>> spauskite čia norėdami pirkti Dantų balinimas rinkiniai

Vidaus, balinimas

Vidaus balinimas gali būti padaryta tik jei jūs turėjo šaknies kanalas gydymo. Tai reiškia, kad kraujagysles ir nervų viduje savo dantis buvo pakeisti kaučiuko pildymo.

Jei vidaus balinimo, savo odontologą pratybų savo dantis skylę ir įdėti balinimo produkto į skylę. Jis arba ji naudos skylę, kuri buvo anksčiau nustatyta, kad savo šaknis režimas, nors ji gali reikia padaryti šiek tiek didesnis. Savo odontologą ruonių skylę su laikinai pripildymo, paliekant balinimo viduje savo dantis.

Jums reikia grįžti į savo odontologą maždaug per savaitę vėliau, kad laikinai pildymo ir balinimo, paimtas. Jis ar ji bus užpildyti skylę su dantų spalvos pildymo.

>> spauskite čia norėdami pirkti Dantų balinimas rinkiniai

Kokia yra rizika?

Kaip ir kiekvienas procedūrą, yra kai kurie riziką, susijusią su dantų balinimas. Mes ne įtraukta galimybė, kad tai vyksta kaip jie yra konkrečios jums ir kiekvienam asmeniui skiriasi. Paprašykite savo odontologą paaiškinti, kaip ši rizika taikomi jums.

Šalutinis poveikis

Šalutinis poveikis yra kad nepageidaujamas, bet daugiausia laikinai poveikio gali jums po procedūros.

Dantų balinimas poveikių įtraukti laikinojo jautrumą, jūsų dantys į karšto ir šalto, gerklės skausmas, konkurso lipai ir balta lopai apie jūsų dantenų. Šie šalutiniai poveikiai turėtų išnykti po kelių dienų. Jei šalutinis poveikis trunka ilgiau, negu tai, susisiekite su savo odontologą.

>> spauskite čia norėdami pirkti Dantų balinimas rinkiniai


Search for Dantų Balinimas Rinkiniai


Related Post: