ערכות והרגליים

teeth whitening kits ככל בוגרים, השיניים באופן טבעי להיות כהה יותר. אם שותים תה, קפה, יין אדום או לצרוך מזונות ומשקאות אחרים עם colourings חזק, הופכים discoloured השיניים מוקדם יותר בחיים שלך. אחר הגורם discolouration הוא העישון, דבר שעלול לגרום השיניים מופיעים צהוב. השן דעיכה, מילויים, טרטר והסם (טופס מוקשח של שלט, אשר נוצרת על ידי סרט של חיידקים על פני השטח של השיניים) יכולים גם לתרום discolouration.

השן whitening מוצרים יכול לסייע כדי להבהיר את השיניים. הם מכילים בדרך כלל כימי שנקרא מי חמצן או carbamide על-חמצני. כאשר כימיקלים אלה לשבור, מקבל חמצן לתוך החיצוני משטח קשה (אמייל) השיניים, דבר שעמד להיעשות הסטאלאכטיט לובן אותם. האפקטים whitening עשויים להימשך כמה חודשים עד שלוש שנים. זה משתנה מאדם לאדם.

קיימות מספר דרכים שונות ניתן להלבין את השיניים. לדוגמה, אפשר לקנות ערכות bleaching לשימוש ביתי, או רופא השיניים שלך ניתן להלבין את השיניים עבורך. הלבנת לא יפעל על השיניים false, כתרים, veneers או מילויים (כולל מילויים בצבע השן). במקום זאת, רופא השיניים שלך תוכל להחליף את אלה עם אלה בהיר יותר. הוא או היא יכולה לתת לך עצה אודות שיטות bleaching השונות, אשר תהיה היעילה ביותר עבורך.

אם יש לך מחלת הניוון או מסטיק השן, זה יהיה עליך להתייחס לפני כל טיפול whitening. ישנם מקרים מסוימים כאשר רופא השיניים שלך ייתכן ממליצים כי אין לך שיניים whitened. לדוגמה, הלבנת אינו מומלץ עבור הריון או נשים מניקות, או עבור מי שמתחת לגיל 18 שיניים שאת עדיין בפיתוח.

>> לחץ כאן כדי לקנות ערכות Whitening שיניים

מהן חלופות שן whitening?

דרכים פשוטות כדי לשפר את מראה השיניים discoloured כוללות:

  • צחצוח באופן קבוע עם משחת שיניים פלואוריד
  • הפסקת עישון
  • כורתים על אוכל ושתייה אשר ניתן מכתים את השיניים, כגון תה, קפה, יין אדום
  • ביקור רופא השיניים שלך באופן קבוע-שהוא או היא יכולים לשנות את קנה המידה וליטוש השיניים להסרת כל טרטר אשר בנתה עד

Whitening toothpastes הם משטחים מחוספסים מעט, אשר עשוי לסייע להסיר מכתים פני השטח, אך לא לשנות את הגוון הטבעי של השיניים. המומחים הם toothpastes whitening יעיל אופן הסקירה כעת.

>> לחץ כאן כדי לקנות ערכות Whitening שיניים

ערכות whitening שיניים ללא מרשם

Whitening ללא מרשם ערכות נמכרים ב רוב בתי־המרקחת הגדולות ברחבי הממלכה המאוחדת. הם מכילים בדרך כלל מגשי הפה גומי (moulds שהם בערך באותה צורה כמו השיניים), מנורות של הלבנת ג’ל. לאחר ולחיצת חלק ג’ל לתוך מגשים הפה, באפשרותך למקם אותם שינייך, בדרך כלל במשך 30 דקות בכל פעם.

ממגע bleaching ג’ל הוא בדרך כלל מימן על-חמצני. ערכות רק יכיל מימן על-חמצני חלש, אז לא ייתכן יעילה כמו מוצרים חזקים יותר בשימוש על-ידי רופא השיניים שלך. בחלק מהמוצרים ניתן לרכוש ללא מרשם יעילים יותר מאשר לאחרים. זה תלוי על המרכיב bleaching כמה שהם מכילים.

תמיד מדברים על רופא השיניים שלך לפני השימוש ערכות whitening שיניים ללא מרשם.

>> לחץ כאן כדי לקנות ערכות Whitening שיניים

Whitening שיניים מקצועית

הלבנת מקצועיים נעשית על ידי רופא השיניים שלך. הוא יכול להיות חיצוני או פנימי. אם יש לך הלבנת חיצוני, ג’ל מושם על המשטחים החיצוניים של השיניים. הלבנת פנים כוללת את המוצר bleaching להיות לשים בתוך השן שלך. הלבנת חיצוני הוא הנפוץ יותר, הלבנת פנים ניתן להשתמש רק אם נמאס לכם טיפול שורש, הפיכת גישה לצד הפנימי של השן שלך לקלים יותר.

הלבנת חיצוני

הלבנת חיצוני דומה שיניים ללא מרשם whitening ערכות. רופא השיניים שלך תגרום מגשים הפה גומי אשר תתאים בדיוק השיניים ולאחר לג’ל ההתפחה יהיו חזקים יותר, ולכן יעיל יותר. הוא ייתן לך צינורות של הלבנת ג’ל והוראות כיצד מכניסים את ג’ל המגשים הפה. יהיה עליך באופן קבוע ללבוש את מגשי הפה במשך 30 דקות עד שעה, לאורך תקופה של שבועיים עד ארבעה שבועות.

צריכת חשמל או לייזר הלבנת ניתן גם לבצע זאת על-ידי רופא השיניים שלך. הוא או היא תניח חותמת גומי סביב השיניים כדי להגן על החניכיים שלך. ג’ל bleaching יועבר אל השיניים ואז אור מיוחד, בהיר משמש כדי להאיץ את תהליך whitening. טיפול זה אורך בדרך כלל כשעה אחת.

>> לחץ כאן כדי לקנות ערכות Whitening שיניים

פנימית הלבנת

הלבנת פנים מתבצעת רק אם נמאס לכם טיפול שורש. משמעות הדבר היא כי כלי דם ועצבים בתוך השן שלך הוחלפו מילוי גומי.

אם יש לך הלבנת פנים, סבלנות הסתעפות חור שן שלך והכניסו את המוצר bleaching לתוך החור. הוא או היא לאחר מכן ישתמש החור שנוצר קודם לכן את טיפול השורש, למרות אותה ייתכן שתידרש לבצע מעט גדול יותר. רופא השיניים שלך חותם החור עם מילוי זמני, השארת אקונומיקה בתוך השן שלך.

יהיה עליך לחזור אל רופא השיניים שלך בערך שבוע מאוחר יותר כדי שמילוי זמני, אקונומיקה נלקח. הוא ימלא את החור מילוי בצבע השן.

>> לחץ כאן כדי לקנות ערכות Whitening שיניים

מהם הסיכונים?

כמו עם כל ההליך, קיימים מספר סיכונים המשויכים whitening שיניים. לא כללנו את הסיכוי אלה שמתרחש תוך ייחודי לך והן משתנות עבור כל אדם. בקש סבלנות להסביר כיצד סיכונים אלה חלות עליך.

תופעות לוואי

הלוואי לא רצויים, אך אפקטים זמניים בעיקר עשוי לקבל לאחר ההליך.

תופעות לוואי של whitening שיניים כוללים רגישות הזמני של השיניים חמים, קרים, כאב גרון, החניכיים רך ותיקוני לבן על החניכיים שלך. תופעות לוואי אלו אמור להיעלם לאחר כמה ימים. צור קשר עם רופא השיניים שלך אם תופעות לוואי להימשך זמן רב יותר.

>> לחץ כאן כדי לקנות ערכות Whitening שיניים


Search for ערכות והרגליים


Related Post: