Відбілювання зубів комплекти

teeth whitening kits Як ви стаєте старше, зубів Природно стало темнішим. Якщо ви п’єте чай, кава, червоне вино, або споживати інші продукти харчування та напої з сильним colourings, зубів може стати discoloured раніше, у вашому житті. Іншим основною причиною discolouration куріння, які можуть зробити з’являються жовті зуби. Зуб розпаду, начинок і Тартар нарощування (загартовані форми дошка, яка формується фільм бактерії на поверхні зубів) також можуть сприяти discolouration.

Відбілювання зубів продукти можуть допомогти, щоб полегшити ваші зуби. Вони, як правило, містять хімічні називається перекис або Карбамід пероксид. Коли зруйнувати ці хімічних речовин, кисень потрапляє в жорстких Зовнішня поверхня (емаль) зуби, яка відбілює їх. Ефекти відбілювання зубів може тривати від декількох місяців до до трьох років. Це залежить від людини до людини.

Є кілька різних способів ви можете відбілити зуби. Наприклад, ви можете купити знебарвлення комплекти для використання вдома або вашого стоматолога можна відбілити зуби для вас. Відбілювання не буде працювати на false зубів, крон, вініри або начинками (в тому числі зуб кольорова начинками). Замість цього, ваш стоматолог зможе замінити ці світлими. Він чи вона може дати вам рекомендації про різних методів відбілювання і який буде найбільш ефективним для вас.

Якщо зуб розпад або гумки захворювання, це потрібно буде розглядатися перед тим, як будь-який відбілювання лікування. Є деякі випадки, коли ваш стоматолог може рекомендувати, що ви не повинні зуби whitened. Наприклад, відбілювання не зазвичай рекомендується для вагітних або годуючих жінок, або для тих, хто у віці до 18, чиї зубів все ще розвиваються.

>> натисніть тут, щоб купити зубів Відбілювання зубів набори

Які є альтернативи для відбілювання?

Прості способи покращити вигляд discoloured зуби включають в себе:

  • регулярно чистити з фториду зубна
  • припинення куріння
  • Вирубка на продукти харчування та напої, які можуть плями зубів, наприклад, чай, кава, червоне вино
  • відвідування стоматолога регулярно-він чи вона можна масштабувати і польський ваших зубів, щоб видалити будь-які тартар, які створили

Відбілювання зубів зубної пасти є злегка Абразивний, яка може допомогти видалення поверхні фарбування, але не змінювати природний відтінок зуби. Експерти є в даний час перегляду як ефективний відбілювання зубів зубної пасти.

>> натисніть тут, щоб купити зубів Відбілювання зубів набори

Позабіржовому зуба відбілювання зубів комплекти

Позабіржовому відбілювання зубів комплекти продаються в більшості великих аптек по всій Великобританії. Вони, як правило, містять гумові рот лотки (форм, які є приблизно ту ж форму як зуби) та трубки з відбілювання гелю. Після стиснення деякі гелю в рот лотки, ви ставите їх зубів, зазвичай близько 30 хвилин за один раз.

Знебарвлення інгредієнт у гелю є зазвичай перекису водню. Комплектів буде містити тільки слабкий перекису водню, так не може бути настільки ж ефективним, як сильніше продуктів, що використовуються за вашим стоматологом. Деякі продукти, які ви можете купити більше без рецепта є більш ефективними, ніж інші. Це залежить, на скільки знебарвлення інгредієнт, які вони містять.

Завжди говорять вашим стоматологом перед використанням позабіржовому зуба відбілювання зубів комплектів.

>> натисніть тут, щоб купити зубів Відбілювання зубів набори

Професійне відбілювання

Професійне відбілювання здійснюється за вашим стоматологом. Це може бути зовнішніми або внутрішніми. Якщо у вас є зовнішні знебарвлення, гелю розміщено на зовнішній поверхні зубів. Внутрішні відбілювання передбачає продуктом знебарвлення, будучи покласти всередині вашого зуба. Зовнішні відбілювання є більш поширеними, як внутрішні Відбілювання може використовуватися тільки якщо ви мали лікування кореневого каналу, спрощення доступу до всередині вашого зуба.

Зовнішні відбілювання

Зовнішні відбілювання схожий на позабіржовому відбілювання зубів комплектів. Ваш стоматолог зробить гумові рот лотки, які точно відповідають зуби, і гелю буде сильніше і тому більш ефективні. Він або вона дасть вам труби знебарвлення, гель та інструкції про те, як покласти гелю в рот лотках. Вам потрібно буде носити регулярний рот лотки, за 30 хвилин до однієї години, протягом двох-чотирьох тижнів.

Живлення або лазерного відбілювання також може бути зроблено шляхом вашого стоматолога. Він чи вона буде місце печаткою гумові навколо ваших зубів, щоб захистити ваш ясен. Потім знебарвлення гель покласти на зуби і спеціальні, яскраве світло використовується, щоб прискорити процес відбілювання зубів. Це лікування звичайно займає близько однієї години.

>> натисніть тут, щоб купити зубів Відбілювання зубів набори

Внутрішня відбілювання

Внутрішні Відбілювання може бути зроблено тільки якщо ви мали лікування кореневого каналу. Це означає, що кровоносні судини і нерви всередині вашого зуба були замінені гумові наповнення.

Якщо у вас є внутрішній знебарвлення, вашого стоматолога просвердлити отвір у ваших зубів і покласти продуктом знебарвлення в отвір. Він чи вона буде використовувати отвір, яке раніше було зроблено для вашого кореневого лікування, хоча він, можливо, потрібно бути зроблені трохи більше. Ваш стоматолог буде печаткою отвором з тимчасовим наповнення, залишивши bleach всередині вашого зуба.

Потрібно буде повернутися до вашого стоматолога близько тижня пізніше, щоб мати тимчасові заповнення та відбілювача, взяті. Він чи вона буде заповнити отвори з начинкою кольору зуба.

>> натисніть тут, щоб купити зубів Відбілювання зубів набори

Які ризики?

З кожного процедура, існують деякі ризики, пов’язані з відбілювання зубів. Ми не включили шанс це відбувається, як вони є специфічними для вас і відрізнятися для кожної людини. Запитайте свого стоматолога, щоб пояснити, як ці ризики застосовуються до вас.

Побічні ефекти

Побічні ефекти є на небажані, але в основному тимчасовий ефект може з’явитися після процедури.

Побічні ефекти відбілювання включають тимчасові чутливості зубів до гарячої і холодної, болить горло, ніжний ясен і білий наліт на ясен. Ці побічні ефекти повинна зникнути, через кілька днів. Зверніться до вашого стоматолога, якщо побічні ефекти тривати довше, ніж це.

>> натисніть тут, щоб купити зубів Відбілювання зубів набори


Search for Відбілювання зубів комплекти

  • Відбілювання пеніса
  • секс комплекти

Related Post: